Şimdi Ara

Vodafone FiberMax altyapı hakkında.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    61 Mesaj

Merhaba arkadaşlar, 8 Aralıkta Evimizin yani apartmanın önünde bir sabah kalktığımda kazı gerçekleştiriliyordu, işçilere sorduğumda Vodafone fiber dediler. Benim merak ettiğim, evimizin önünden 1 yıl önce sanırım zaten bu hat geçmişti, şimdide apartmanımızın bahçesini kazdılar, kapı girişine kadar gerisini görmedim zaten büyük ihtimalle boru çektiler bizim apartmana ama apartmanın içini kontrol ettiğimde Vodafone ankanstresi yoktu, depoya indim depo anahtarım olmadığı için giremedim.
    Acaba apartmana vodafone fiber geldi mi? geldi ise ne zaman kullanıma girer bilgili arkadaşlarım lütfen cevaplayabilir mi?

|
    |

• Kurmay Yarbay
    16144 Mesaj
    Vodafone sistemleri hakkında pek bilgim yok ancak, bu işler öyle bir günlük, iki günlük işler değil. FTTH kuracaklarını varsayarsak, kablo çekilecek, fiber ankastre kurulacak, dairelere fiber çekilecek, fiber ekler yapılacak, bina haricinde fiber toplama kabini kurulacak vs. Yani nereden baksak her türlü 2-3 ahı vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    576 Mesaj
    Vodafone/Superonline aynı altyapıyı kullanıyor, bu arada şu an ki duruma göre 4 ay da sürebilir bilemiyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: runorunoruno

Vodafone/Superonline aynı altyapıyı kullanıyor, bu arada şu an ki duruma göre 4 ay da sürebilir bilemiyorum.

Vodafone'un kendi altyapısını kullandığı yerlerde var. Sanırım bu arkadaşın altyapısı öyle.

|
    |

Arkadaşlar bugün apartmana ankastre takıldı ne zaman aktif olur

|
    |
Reklamlar
SEO
kolayoto.com
bankalar.org
Sohbet
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.