Şimdi Ara

Vodafone Fibermax 100Mbit 50GB AKK Çekirdek Aile Paketi 59,99 TL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
3
Favori
11.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Superonline surunduruyor. Sali gunu faks cektik kendilerine ulasti, arandim. Ama o gunden beri bir turlu iptal etmiyorlar, modemi goturuyorum teslim almiyorlar. Ariyorum iptal edin diyorum ilgili birime iletiyoruz vs vs. O birim bi arasin sevgilerimi iletecegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler selam bende adres yanlışlığında dolayı yaklaşık 1 ay uğraşıyordum en sonunda bugün kurulum yapıldı ve anında internetim aktif edildi Sormak istediklerim var yardımcı olursanız sevinirim

1- Online işlemlere nereden ve hangi kullanıcı adı ve şifreyle girip tarifemi filan kontrol edeceğim ?

2- 100mbit 50gb kotalı çekirdek aileye üye oldum bende ancak şuanda kabloluda hızım 32mbit filan çıkıyor hız , kuran elemanlar abi modem kendini güncelleyecek güncelleyince 100'ü görürsün dedi , güncelleme uzun sürebiliyor dedi bu doğru mu ?

3- Beyler birde benim işlemimi yapan arkadaşta bana indirimli olarak tanımladı ancak biraz önce telefonuma sms geldi xxxxx kodlu hizmetinizin aylık ücreti 34.99TL 'dir diye bu standart bir mesaj mıdır ? normalde ilk 3 ay 29.90 değil mi ? arkadaş indirimli tanımlayacaktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 10 Haziran 2017; 20:50:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Beyler selam bende adres yanlışlığında dolayı yaklaşık 1 ay uğraşıyordum en sonunda bugün kurulum yapıldı ve anında internetim aktif edildi Sormak istediklerim var yardımcı olursanız sevinirim

1- Online işlemlere nereden ve hangi kullanıcı adı ve şifreyle girip tarifemi filan kontrol edeceğim ?

2- 100mbit 50gb kotalı çekirdek aileye üye oldum bende ancak şuanda kabloluda hızım 32mbit filan çıkıyor hız , kuran elemanlar abi modem kendini güncelleyecek güncelleyince 100'ü görürsün dedi , güncelleme uzun sürebiliyor dedi bu doğru mu ?

3- Beyler birde benim işlemimi yapan arkadaşta bana indirimli olarak tanımladı ancak biraz önce telefonuma sms geldi xxxxx kodlu hizmetinizin aylık ücreti 34.99TL 'dir diye bu standart bir mesaj mıdır ? normalde ilk 3 ay 29.90 değil mi ? arkadaş indirimli tanımlayacaktı

bi süre bekleyin hocam.

online işlem şifrenizi müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz

• Bahsedilen fsk kanalıyla abone olanlar ilk üç ay ne kadar ödeyecek ve verilen sözleşmede kalan 21 ay 59.90 olacağı yazıyor mu? 50gb kotalı 100 mbt e kadar hız olan kampanya için soruyorum

• helsloot kullanıcısına yanıt
    Ankarada ki bu mesajda telefonu paylaşılan FSK kanalıyla abone olduysanız bu konuda yazıldığı gibi 29.90 değil 34.90 odeyeceksiniz niye sorduğumda bu arkadaş bi yanlislik olmuş hickimseye ilk üç ay 29.90 vermedik konuyu açan yanlış yazmış diyor sonuçta 15 tl önemli değil ancak kalan 21 ay için 59.90 ödeneceği sözleşmede yazmıyor ben o kısma takıldım açıkçası

• quote:

Orijinalden alıntı: hüseyni

Ankarada ki bu mesajda telefonu paylaşılan FSK kanalıyla abone olduysanız bu konuda yazıldığı gibi 29.90 değil 34.90 odeyeceksiniz niye sorduğumda bu arkadaş bi yanlislik olmuş hickimseye ilk üç ay 29.90 vermedik konuyu açan yanlış yazmış diyor sonuçta 15 tl önemli değil ancak kalan 21 ay için 59.90 ödeneceği sözleşmede yazmıyor ben o kısma takıldım açıkçası

Yok hocam ben konudaki FSK arkadaştan değilde başka bir arkadaş üye yaptı beni , ancak bana mesaj gelince 34.90 diye işkillendim onu bir sorayım dedim
    İlk üç ay indirimli de olsa 29.90 degil 34.90 diye biliyorum bi sorun yine de ben de merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: hüseyni

İlk üç ay indirimli de olsa 29.90 degil 34.90 diye biliyorum bi sorun yine de ben de merak ettim

Benim işlememi yapan fsk elemanıda ilk 6 ay 39.90 sonraki aylar 59.90 dedi yaw ?
    Fibernet fibermax 50 gb kota 100 mbt internet mi acaba?

• 100mbit 50gb ilk 3 ay 34,90 sonraki 21 ay 69,90 yerine Fsk'nin tanimladigi indirim ile 59,90 odeyecegiz, tabi ben gecebilirsem.

• quote:

Orijinalden alıntı: DivingDeep

100mbit 50gb ilk 3 ay 34,90 sonraki 21 ay 69,90 yerine Fsk'nin tanimladigi indirim ile 59,90 odeyecegiz, tabi ben gecebilirsem.

İLK 3 AY 34.90 MI 29.0 MI ?
  • Beyler birde port açamıyorum modem de ? açıyorum ancak şu siteden kontrol ettiğimde portlar kapalı gözüküyor

https://portchecker.co/

Müşteri hizmetlerini arayıp mı açtırmak lazım ?
  • quote:

Beyler birde port açamıyorum modem de ? açıyorum ancak şu siteden kontrol ettiğimde portlar kapalı gözüküyor

Hocam cgn'de misiniz?(Modem arayüzünde gözüken ip adresi ile internette gözüken farklı mı?)

https://forum.donanimhaber.com/ortak-ip-den-haberiniz-var-mi-yenilendi--122199863
    https://forum.donanimhaber.com/superonline-vdsl-ve-adsl-de-cgn-carrier-grade-nat--113226357

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

quote:

Beyler birde port açamıyorum modem de ? açıyorum ancak şu siteden kontrol ettiğimde portlar kapalı gözüküyor

Hocam cgn'de misiniz?(Modem arayüzünde gözüken ip adresi ile internette gözüken farklı mı?)

https://forum.donanimhaber.com/ortak-ip-den-haberiniz-var-mi-yenilendi--122199863
    https://forum.donanimhaber.com/superonline-vdsl-ve-adsl-de-cgn-carrier-grade-nat--113226357

Yo hocam cgn de degilim , size portal acikmi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

quote:

Yo hocam cgn de degilim , size portal acikmi

Yok hocam ben vodafone'da değilim. Port deyince ilk aklıma cgn geldi. Cgn'den dolayı değilse neden kapalıdır bilmiyorum.

Bu arada sizin sitede benim açtığım port da kapalı gözüküyor. Ama kullandığım uygulama çalışıyor.http://canyouseeme.org/ Bu siteden bakabilir misiniz, bu sitede benim kullandığım port açık gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: La Ley del Diamante

An itibariyle, 411 tl lik cayma bedeli mi vodafone gelecek aydan itibaren faturadan düşeceğiyle ilgili mesaj gönderdi.

448 tl olduğunh söylemiştim. Dekontta da 411 tl cayma bedeli, geriye kalan kısım fatura kesiminden sonra kullandığım yaklaşık 15 günlük "internet hizmet bedeli" idi.

Bu süreçte başarıyla tamamlandı. Herkese öneririm, çok çok memnunum. 720p de videoları bile beğenmez oldum.

Hocam seninde ilk bağlantı yapıldığında hızın düşükmüydü ? benim bazen 50 bazen 75 mbit filan çıkıyor ancak 90 ları filan hiç göremedim ? zamanla mı yükseliyor hız ?

• quote:

quote:

An itibariyle, 411 tl lik cayma bedeli mi vodafone gelecek aydan itibaren faturadan düşeceğiyle ilgili mesaj gönderdi.

448 tl olduğunh söylemiştim. Dekontta da 411 tl cayma bedeli, geriye kalan kısım fatura kesiminden sonra kullandığım yaklaşık 15 günlük "internet hizmet bedeli" idi.

Bu süreçte başarıyla tamamlandı. Herkese öneririm, çok çok memnunum. 720p de videoları bile beğenmez oldum.

Hocam seninde ilk bağlantı yapıldığında hızın düşükmüydü ? benim bazen 50 bazen 75 mbit filan çıkıyor ancak 90 ları filan hiç göremedim ? zamanla mı yükseliyor hız ?

Hocam bu sorun modemden dolayı oluşuyor. Modem 70 mbit üstünde hız sunamıyor. Aynı modemle sol kullandığımda 1 aylığına herkese 100 mbit verdiğinde hızım yine 50 fln çıkıyordu.

Yani maalesef modem kablosuzda 50-60 mbps ortalama sunabiliyor. Ben genelde kendi odamda 2,4 ghz ile bağlanıyorum 40 mbps ile kullanıyorum. Fazlasıyla memnunum.

• quote:

quote:

quote:

Hocam bu sorun modemden dolayı oluşuyor. Modem 70 mbit üstünde hız sunamıyor. Aynı modemle sol kullandığımda 1 aylığına herkese 100 mbit verdiğinde hızım yine 50 fln çıkıyordu.

Yani maalesef modem kablosuzda 50-60 mbps ortalama sunabiliyor. Ben genelde kendi odamda 2,4 ghz ile bağlanıyorum 40 mbps ile kullanıyorum. Fazlasıyla memnunum.

Kablosuz değil hocam kablolu bağlantıdan bahsediyorum ben

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kablosuz değil hocam kablolu bağlantıdan bahsediyorum ben

Benim hiçbir zaman kablolu olarak hız testi yapmam mümkün olmadı. Modem yüksekte olduğu için. İlk gün ise bana vodafone müşteri hizmetleri daha bağlantınız güncellenmedi, hızınız düşük olabilir demişti. 24 saat sonra modemi kapatıp açın öyle deneyin hocam.

• Kablolu bağlantı hızları 100 Mbit yaklaşıyor mu ben de merak ettim?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.