Şimdi Ara

Vodafone Fibermax 100Mbit 50GB AKK Çekirdek Aile Paketi 59,99 TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
3
Favori
11.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siz tam olarak hangi paketi kullanıyorsunuz acaba okudum ama göremedim?
  • DivingDeep kullanıcısına yanıt
    Evet ilk kayit esnasinda sms olarak iletiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metalbatuk M kullanıcısına yanıt
    Çekirdek aile paketini kullaniyorum.

• Bugun vodafone'dan sms geldi. Cayma bedeli bir sonraki faturadan itibaren karsilanacaktir diye. Sorunsuz bir sekilde bu sureci de atlattik.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2eu5

Bugun vodafone'dan sms geldi. Cayma bedeli bir sonraki faturadan itibaren karsilanacaktir diye. Sorunsuz bir sekilde bu sureci de atlattik.

hocam yeni kampanya yok mu acaba?
  • sabah moonwalk keyfi kullanıcısına yanıt
    Bu konuda siteyi takip etmeniz gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2eu5

Bu konuda siteyi takip etmeniz gerekiyor.

448 tl fatura kesildi bana hocam, siz faturayı hangi şekilde ödediniz?

Enpara hesabım üzerinden ödeyip, faturayı mail atmam uygun mudur sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi La Ley del Diamante -- 5 Haziran 2017; 18:54:3 >
  • La Ley del Diamante kullanıcısına yanıt
    Ben de enpara ile odedim. Sonra pdf olarak indirdim ve mail attim. Mail atar atmaz otomatik cevap geliyor zaten. Aninda da isleme aliniyor.

• La Ley del Diamante kullanıcısına yanıt
    Hocam sende hız düşüşleri oluyordu. Çözebildin mi? Vodafone müşteri hizmetleri ile ilgi çokça şikayet var. Beni de geçişte terreddütte bırakıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: someoneme

Hocam sende hız düşüşleri oluyordu. Çözebildin mi? Vodafone müşteri hizmetleri ile ilgi çokça şikayet var. Beni de geçişte terreddütte bırakıyor.

Daha önce de belirttim hocam, fiber optik ucunu değiştirdiler sorun düzeldi.

Herhangi bir sorunum kalmadı yani. Tüm değerlerim superonline ile aynı.

Sizin için 5GHZ yi aktif edip test yaptım hocam. Sonuç modem dibinde alındı.
    Modem koridorda olduğu için odalarda 2,4 ghz ile daha yüksek sonuçlar alıyorum. Bunun sebebi, modemin odalarda 5ghz de sinyal gücü kaybetmesi.

Ama dediğim gibi, ben fazlasıyla memnunum. 1080pde video izlerken hiç benlemiyorum.

Vodafone (Ankara) sunucusu bana 377 km uzaklıkta.
    Vodafone Fibermax 100Mbit 50GB AKK Çekirdek Aile Paketi 59,99 TL

Vodafone Asia (istanbul) sunucusu bana 676 km uzaklıkta.
    Vodafone Fibermax 100Mbit 50GB AKK Çekirdek Aile Paketi 59,99 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi La Ley del Diamante -- 6 Haziran 2017; 9:40:5 >

• Bulunduğum binada Sol fiber altyapısı olmasına rağmen , Sol müşteri hizmetleri adresimdeki altyapıyı göremiyor O yüzdende Vodafone fibere üye olamıyorum , Bina yapılırken Bir superonline bayii tarafından altyapı kurulmuş binaya şu anda Sol'a abone olmak istesem bayi kanalı ile hemen üye olabilirim ama müşteri hizmetleri göremiyor oradaki altyapıyı , bende zaten faiş fiyatlar yüzünden sol'a abone olmak istemiyorum , vodafone'da adresten sorgu yapınca göremiyor , bir türlü halledemedim şu işi 1 aydır internetsizim ...

• quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Bulunduğum binada Sol fiber altyapısı olmasına rağmen , Sol müşteri hizmetleri adresimdeki altyapıyı göremiyor O yüzdende Vodafone fibere üye olamıyorum , Bina yapılırken Bir superonline bayii tarafından altyapı kurulmuş binaya şu anda Sol'a abone olmak istesem bayi kanalı ile hemen üye olabilirim ama müşteri hizmetleri göremiyor oradaki altyapıyı , bende zaten faiş fiyatlar yüzünden sol'a abone olmak istemiyorum , vodafone'da adresten sorgu yapınca göremiyor , bir türlü halledemedim şu işi 1 aydır internetsizim ...

http://www.superonline.net/internet/fiber/nerede

Şu adresten binanızın adını/numarasını saptamaya çalışın, bizim bina ismini sisteme yanlış girdiklerinden vodafone sorgulamada fibermax gözükmüyordu, superonline'ın sitesinden bina ismini öğrenip vodafone'a girdiğimde fibermax gözüktü.(Şu anda sorgulama sitesi sadece vodafone bayi ve müşteri hizmetlerine açık.)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

quote:

Bulunduğum binada Sol fiber altyapısı olmasına rağmen , Sol müşteri hizmetleri adresimdeki altyapıyı göremiyor O yüzdende Vodafone fibere üye olamıyorum , Bina yapılırken Bir superonline bayii tarafından altyapı kurulmuş binaya şu anda Sol'a abone olmak istesem bayi kanalı ile hemen üye olabilirim ama müşteri hizmetleri göremiyor oradaki altyapıyı , bende zaten faiş fiyatlar yüzünden sol'a abone olmak istemiyorum , vodafone'da adresten sorgu yapınca göremiyor , bir türlü halledemedim şu işi 1 aydır internetsizim ...

Şu adresten binanızın adını/numarasını saptamaya çalışın, bizim bina ismini sisteme yanlış girdiklerinden vodafone sorgulamada fibermax gözükmüyordu, superonline'ın sitesinden bina ismini öğrenip vodafone'a girdiğimde fibermax gözüktü.(Şu anda sorgulama sitesi sadece vodafone bayi ve müşteri hizmetlerine açık.)

Hocam orada bizim binanın ismi yok , ancak vodafone'dan sorguladığımda bina no gözüküyor kapı no 'da görünüyor ancak bina ismi görünmediği için orada altyapı yok olarak görüyorlar ... kafayı yiyeceğim Anca şöyle yapacağım bina'da sol fiber kullanan bir komşumun Abone numarasını alacağım ya da faturasının resmini çekip vodafone'a ileteceğim ancak o zaman sorun çözülür gibi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

quote:

Hocam orada bizim binanın ismi yok , ancak vodafone'dan sorguladığımda bina no gözüküyor kapı no 'da görünüyor ancak bina ismi görünmediği için orada altyapı yok olarak görüyorlar ... kafayı yiyeceğim Anca şöyle yapacağım bina'da sol fiber kullanan bir komşumun Abone numarasını alacağım ya da faturasının resmini çekip vodafone'a ileteceğim ancak o zaman sorun çözülür gibi

Evet, ancak öyle çözülür gibi. Vodafone sistemi illa ki bina ismini doğru girmenizi istiyor, öteki türlü adsl/vdsl den başka bir şey göstermiyor sorgulamada. Sizin bayi ne yapmış ki, başka bir binaya mı kaydetmiş sizin apartmanı da sizin apartmanın ismi gözükmüyor acaba.

• EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Bina ilk yapılırken Superonline bayisi gelip mütahitle anlaşıp abi binanıza fiber kuralım mı demiş ve binaya Superonline Müşteri ilişkilerinin bile göremediği fiber kutuyu ve altyapıyı koymuşlar şuan da kullanan 7-8 komşium var mesela binada , yani şuanda ben bizim binaya bu sistemi kuran Superonline bayisine gidip beş dk'da abone olabilirim , ama ne superonline müşteri hizmetleri ne de vodafone bu binayı göremiyorlar sistemlerinde
  • quote:

Bina ilk yapılırken Superonline bayisi gelip mütahitle anlaşıp abi binanıza fiber kuralım mı demiş ve binaya Superonline Müşteri ilişkilerinin bile göremediği fiber kutuyu ve altyapıyı koymuşlar şuan da kullanan 7-8 komşium var mesela binada , yani şuanda ben bizim binaya bu sistemi kuran Superonline bayisine gidip beş dk'da abone olabilirim , ama ne superonline müşteri hizmetleri ne de vodafone bu binayı göremiyorlar sistemlerinde

Hocam kaçak altyapı gibi bir şey o zaman, ne diyeyim. Superonline'a bildirilen bir ismi vardır binanın, acaba başka bir bina üzerine mi kaydettiler sizin binayı? komşuların faturasında bina ismi falan yazıyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• An itibariyle, 411 tl lik cayma bedeli mi vodafone gelecek aydan itibaren faturadan düşeceğiyle ilgili mesaj gönderdi.

448 tl olduğunh söylemiştim. Dekontta da 411 tl cayma bedeli, geriye kalan kısım fatura kesiminden sonra kullandığım yaklaşık 15 günlük "internet hizmet bedeli" idi.

Bu süreçte başarıyla tamamlandı. Herkese öneririm, çok çok memnunum. 720p de videoları bile beğenmez oldum.

• Hali hazırda VodafoneNet kullanıcısıyım ve 10. ayda 24 aylık taahhütüm sonlanıyor. Ben de bunlardan bu fiyatta yararlanabilir miyim ? Aklımda TürkNet'e geçmek var. Vodafone'u 2 sene önce bağlatırken kanser olmuştum gerçekten ama genel olarak çok memnunum iki senedir. En basitinden kotayı aşmama rağmen hala hız düşümü yapılmadı çok uzun zamandır böyle yapıyorlar. Yaşadığım diğer sorun da 3-4 kez gerçekleşti 1 hatta 1,5 gün internetsiz kaldığım olmuştu o da santralden denilmişti.

Çok kararsız kaldım yani. Tekrar Vodafone'a taahhüt vermek mi yoksa TürkNet'e geçip denemek mi ? TürkNet'e geçip memnun kalmazsam Vodafone'a bu tarifelerden biriyle dönüş yapabilir miyim sorunsuz acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

Hali hazırda VodafoneNet kullanıcısıyım ve 10. ayda 24 aylık taahhütüm sonlanıyor. Ben de bunlardan bu fiyatta yararlanabilir miyim ? Aklımda TürkNet'e geçmek var. Vodafone'u 2 sene önce bağlatırken kanser olmuştum gerçekten ama genel olarak çok memnunum iki senedir. En basitinden kotayı aşmama rağmen hala hız düşümü yapılmadı çok uzun zamandır böyle yapıyorlar. Yaşadığım diğer sorun da 3-4 kez gerçekleşti 1 hatta 1,5 gün internetsiz kaldığım olmuştu o da santralden denilmişti.

Çok kararsız kaldım yani. Tekrar Vodafone'a taahhüt vermek mi yoksa TürkNet'e geçip denemek mi ? TürkNet'e geçip memnun kalmazsam Vodafone'a bu tarifelerden biriyle dönüş yapabilir miyim sorunsuz acaba ?

VodafoneNet ' ten kastınız ADLS bağlantısı mıdır? ADSL konusunda daha çok şikayet duydumi Türktelekom altyapısı nedeniyle sanırım. Fiberde ise daha sorunsuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: someoneme

quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

Hali hazırda VodafoneNet kullanıcısıyım ve 10. ayda 24 aylık taahhütüm sonlanıyor. Ben de bunlardan bu fiyatta yararlanabilir miyim ? Aklımda TürkNet'e geçmek var. Vodafone'u 2 sene önce bağlatırken kanser olmuştum gerçekten ama genel olarak çok memnunum iki senedir. En basitinden kotayı aşmama rağmen hala hız düşümü yapılmadı çok uzun zamandır böyle yapıyorlar. Yaşadığım diğer sorun da 3-4 kez gerçekleşti 1 hatta 1,5 gün internetsiz kaldığım olmuştu o da santralden denilmişti.

VodafoneNet ' ten kastınız ADLS bağlantısı mıdır? ADSL konusunda daha çok şikayet duydumi Türktelekom altyapısı nedeniyle sanırım. Fiberde ise daha sorunsuz.

Evet, 2 senedir 16mpbs ADSL kullanıyorum. Bu gidişle 4 ay sonra TürkNet'e geçeceğim.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.