Şimdi Ara

Vodafone Fibermax 100Mbit 50GB AKK Çekirdek Aile Paketi 59,99 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
3
Favori
11.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • La Ley del Diamante kullanıcısına yanıt
    İnternet kesildiginde ne oluyor? Hiz 0.3 mu oluyor mesela? Daha once de kesinti oluyor muydu? Sorun kablolarda olmayabilir. Kablolar degismedi zannedersem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Eğer öyleyse süpermiş

Mac adresi degistirerek kendi modeminizi kullanabilirsiniz @2eu5

• Hocam sen de diğer arkadaşta olduğu kopma ya da hız düşmesi oluyor mu?
    Bir de 100/240 kampanyasını soracaktın, haber çıktı mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2eu5

İnternet kesildiginde ne oluyor? Hiz 0.3 mu oluyor mesela? Daha once de kesinti oluyor muydu? Sorun kablolarda olmayabilir. Kablolar degismedi zannedersem.

Bugün eve geldikten sonra bir anda net aşırı yavaşladı. Daha sonra 30 saniyelik bir internet kesintisi yaşadım. Sonrasından kendiliğinden düzeldi. Denize gideceğimiz için pek dikkat edemedim. Şuanda eve yeni geldim. Görünürde bir problem yok. Kablolar değişmedi evet. Ben evde yoktum ama geldiklerinde sadece modemleri değiştirmişlerdi.

Bakalım durum nasıl olacak, vodafone daki başvurum halen incelenmektedir diye mesaj gelmekte. Belki de profil falan atmışlardır modeme bilemiyorum...

• someoneme kullanıcısına yanıt
    Bende o sekilde bir hiz dusmesi veya kesinti olmadi.

Kampanyalari sordum. Hepsi gecerli. Bayi size ne fiyat veriyorsa ondan en az 10 lira indirimli olarak o tarifeleri verme imkanlari varmis.

• O zaman 100mbit 240gb almak daha mantıklı duruyor sanki
  • DivingDeep kullanıcısına yanıt
    Ben 50Gb da alsam 200GB da alsam kisa surede hizim dusecek. Gece de yeniden yukselecek. Genelde gece kullanim yaptigimda bana gore en ucuzu daha avantajli. Siz de kota kullanim duzeyinize gore en mantikli tarifeyi secin tabi. Ama bana sorarsaniz bu tarifeye geceleri 100Mbit okan sinirsiz 24Mbit gozuyle bakmak daha mantikli.

Sonucu ben de merak ediyorum. Yeni baglanti esnasinda bir yerlere zarar da vermis olabilirler.

• Müşteri temsilcisi ile görüştüm. 100/240 tarifesi vodafonenun kendi altyapısısı varsa sunuyorlar. Diğer alternatifler için geçerli değil.

• 2eu5 kullanıcısına yanıt
    Hocam 10 tl indirim mobil tarifeler içinde geçerli midir?
    superonline üzerinden olmuya öylemi.acaba superonline üzerinden 100 mbps ye 50 gb akn oluyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxasparagasxxx

superonline üzerinden olmuya öylemi.acaba superonline üzerinden 100 mbps ye 50 gb akn oluyormu

Oluyor hocam. Zaten konudaki tarifeye ikimizde sol aboneliğimizi iptal ederek geçiş sağladık. İlk hafta 100 mbps, geriye kalan 3 hafta sınırsız 24 mbps. Gece 2-8 arası yine 100 mbps.

Yani çok avantajlı bir paket. Sınırsız 24-25 mbps paketlerden de avantajlı. Sonuçta ayın yarısını ortalama 100 olarakta geçirmiş sayılıırsunuz.

• quote:

Sonucu ben de merak ediyorum. Yeni baglanti esnasinda bir yerlere zarar da vermis olabilirler.

Hocam dün değerlerim çok iyiydi. Bir sıkıntı yaşamadım. Hatta ankara vodafone sunucusundan 47-50 ping alıyordum 42-43 almaya başladım.

• SeatSide S kullanıcısına yanıt
    Mobilde cok daha avantajli tarifeler var. Ciddi indirimler verebiliyorlar. Telefonla arayip bilgi alin mutlaka.

40 ping yüksek değil mi hocam? Superonline da ping bulunduğum şehir Ankara için 4-5 çıkıyor.

Şunu bir deneyebilir misiniz: Youtubeda 1080p videoda ileri bir anı tıkladığınızda kaç sn bekliyorsunuz? Örneğin süperonlineda 24mbs hızda 720p videoda geçiş anlık oluyot, 1080p de 3sn. bekleme süresi oluyor, 4k da ise bu süre 5-6 sn oluyor.

• FSK'nın numarasını pm atabilir misiniz?

Hocam ben de masaüstü bilgisayar harici adaptörle bağlı kablosuz. Ama doğru dürüst açtığım yok bilgisayarı.

Ama hızdan memnunum hocam pinge gelince;

Mersinde olduğum için yüksek çıkabilir. Soldayken istanbul sol sunucusuda aynı değerler çıkıyordu.

• SeatSide S kullanıcısına yanıt
    Numarayi herkese kolaylik olmasi amaciyla ilk mesajda paylastim.

• quote:

Numarayi herkese kolaylik olmasi amaciyla ilk mesajda paylastim.

Teşekkürler. Görmemişim :)

• Dun PS4'den canli yayin yaparken bir sey dikkatimi cekti. AKK'ya takilmistim ama upload hizim dusmemis. Download hizim 24 ama upload hizim hala 5.

Henuz upload kotasini gecmemisim. Acaba ona ayri kota uygulamasi mi yapiliyor yoksa sistemsel bir sorun mu bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.