Şimdi Ara

Vodafone fiber ilk fatura hediye + 100tl hediye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
12
Favori
38.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı altyapı aynı modem hocam hiçbir fark yok :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onder.t O kullanıcısına yanıt
    Altyapı Superonline olduğu için onlarla görüşmeniz lazım hocam binanıza dikey imalat yapmaları lazım ücretsiz olarak

• onder.t O kullanıcısına yanıt
    Altyapı Superonline olduğu için onlarla görüşmeniz lazım hocam binanıza dikey imalat yapmaları lazım ücretsiz olarak

• lsengul kullanıcısına yanıt
    hocam tekrar kablo çekilmeyecek bizde TV hizmeti yok taahhüt cayma bedelini de ne olur ne olmaz Bir öğrenin 500 TL'ye kadar karşılıyoruz.

• damn2u kullanıcısına yanıt
    Malesef :(

• tuqoo T kullanıcısına yanıt
    Yeni taşındığım bina çok yeni olduğu için odalara kadar sarı, ince fiber kablo çekilmiş. Bölgemizde de Sol fiber altyapısı var. Binaya en kısa zamanda gelip bağlayacaklar umarım. Onlar şebekeyi getirince ilk kez ben kullanacağım çünkü tek taşınan benim. Sistem kurulunca onlardan değil sizden alabilir miyim? Diğer sorum kullanan hiç olmadığı için henüz, Sol olarak bile, acaba bir sorun yaşasam nasıl çözeceğim? Kısacası korkuyorum çünkü 1 gün kullanıp iptal etsem sorun varsa kallavi bir bedel çıkaracaksınız karşıma. Buyrun sizi dinlemek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conqueror26 -- 7 Şubat 2020; 18:32:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Conqueror26 kullanıcısına yanıt
    hocam selam binaya dikey imalat yapılmadıysa dairenize de çekilmiş olamaz ya da binanıza dikey imalat yapıldı ve henüz sinyalizasyonu açılmadı demektir. tek kullanan olmanız hiç önemli değil bir sorun durumunda zaten teknik ekip öyle de böyle de geliyor. Sinyal açıldığında ulaşırsanız seve seve yardımcı olurum.

Hocam dikey imalatı kim yapıyor bilmiyorum ama dediğim gibi binada dışarıdan gelecek olan ana fiber kablo için bile yer altından gelip her orta kat arasındaki kutulardan geçip her dairede de içinde sarı ince fiber kablosu da olan bir sistem var. Garajda da bunların istasyonu gibi bir şey var. Superonline'ı aradığımda o sisteme önce dışarıdan kablo bağlanacak sonra bir kutu bağlayacağız en sonunda bir yazılım atacağız dedi. Yani bina içi sistem hazır. Binaya erken gelmesi için de sıkıştırıyorum. Geçen geldiler turuncu kabloları ile sonradan gittiler. Sebebini sordum kablonun sığmadığını yeni nesil Micro kablo beklediklerini söylediler. Bunları neden anlattım, şu anda mevcut durum nedir anlamak için. Vodafone her hangi bir sorunda ekip yolluyor mu? İsterseniz pm de atabilirsiniz.

• Conqueror26 kullanıcısına yanıt
    Hocam apartman ya da site ismini de içeren açık adresi yazarsanız bana özelden şu an sinyal gelip gelmediğini görebilirim. En kestirme ve banko yol bu

Bağlantı yapıldıktan sonra atayım. Şu anda kesinlikle sinyal veya bağlantı yok.

• Superonline mevcut iken vodafone'a geçiş yapıldı. İnternet bağlandı fakat tv getirilmedi, daha sonra gelecek dendi, gelen giden olmadı. Oysa turkcell ikisini beraber bağlamıştı. Sonrasında eleman ile gidilip mevcut superonline iptal edilecekti ertesi gün, bir haftadır ona da gelen giden yok. Cayma hakkı kullanıp iade edelim bakalım. Gerekirse başka yerden tekrar müracaat edelim ama artık sadece merkez bayilere güvenilir herhalde.

• McJoe kullanıcısına yanıt
    Hangi yılda/ayda aldınız bu tarifeyi? AKN ler kaldırılmadan önceki tarifelerden biri mi?(daha sonra AKN kalkınca aknsize dönüşen tabii)
  • Takip..

• maliyeci18 M kullanıcısına yanıt
    Referans sahibi olmayan insanlarla islem yapmayiniz. Kopruyu gecesiye kadar...

• bu soygun tarifeleri kabul etmeyin arkadaşlar, interneti kapattıracağım deyin.
    arkadaşa telekom aynısını yaptı. 65 civarı tarifesi vardı tarife biterken 95 tl gibi bir fiyat istedi. kapatın ben başka yere taşıyacağım dedi. 57 tl ye fiyatı çektiler.
  • Vodafone girmesi kolay cikmasi zor. 24 ay sonra kapattiginda fatura gelmeye devam edip. İllet ettikleri arkadasim var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: McJoe

75₺ e 100mbps kullanılırken bu kampanya çok boş olmuş
    kesinlikle katılıyorum :D
    Peki bağlattım diyelim 1 hafta sonra hızından veya kopmalarından randıman alamadım ve iptal ettirmek istediğimde ücretsiz iptal seçeneğim oluyor mu?
    Korkum şu; tamam aynı alt yapıyı kullanıyor ama turkcell kısıtlayabilir belki , öncelik kendi kullanıcısına verebilir. Ne dersiniz?
  • HighDynamicRange kullanıcısına yanıt
    Yeni aldım bu ay. Normali 50 aknsizdi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.