Şimdi Ara

Vodafone fiber ilk fatura hediye + 100tl hediye (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
12
Favori
38.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100mbit 99 tl bitti sitede bulamıyorum ahh vodafone ah
  • ben 105 tl ödüyordum 100megabite taahhütüm bitmeden jetfatura.com üzerinden mesaj attım güzel kampanyanız yoksa iptal ettircem diye aradılar 80tl den devam edin diyince 2 sene taahüt verdim 2sene rahatız
  • byJuck kullanıcısına yanıt
    Bizde devam hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 gün önce bağlandı. 93 ile 107 mbit arası değişiyor hız. Gayet güzel. Modemin kutusu huawei fakat içine zte koymuşlar. Müşteri hizmetlerini arayıp kullanıcı adı ve şifresini alıp kendi asus modemimi bağladım. Bir tek hızlı bir dns bulmak kalıyor. Cs go da ping ttnete göre yüksek. Taylan Bey çok ilgilendi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • burbarian B kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanın, ben teşekkür ederim hocam, sizin kurulum biraz zorlu bir süreçti atlattık neyse ki :)

• Selamlar.
    100 mbit 99 TL olan kampanya da statik ip kullanılıyor mu?
  • scorpman kullanıcısına yanıt
    +9.90tl hocam

• tuqoo T kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    100 mbit 99 tl nin son tarihi ne zaman?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • man utd kullanıcısına yanıt
    Hocam önceden bilgi vermiyorlar kapanacağı gün mail geliyor bir anda kapanıyor.

• 2 aydır superonline altyapısı olan yerde vodafone fiber internet kullanıyorum. Red tarifesi olarak kullanıyorum. 99 mbps interneti kullanabilir miyim 99 tl ye ?
  • Yani siz zaten kullanıyormusunuz. O yüzden ona ben müdahale edemiyorum, müşteri hizmetleri ile görüşmeniz lazım. Yeni bağlantı yapacak olsaydınız evet dediğiniz fiyattan yararlanabilirdiniz.

• son durumu anlamadım ben 99 TL ye 99 Mbps devam ediyor mu?

5. ayda taahhüt doluyor superonline fiber ile bu aya kadar devam eder mi acaba bu kampanya?

ayrıca vodafone'nun sitesinden anladığım kadarıyla bu tarifenin kalıcı fiyatı 110 ile 105 TL arası bir fiyat olmuş. iki tarife gördüm 99 Mbps için. doğru mudur? 99 Mbps için bu fiyatlar mı kalıcı olacak?
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyat kalici olmayabilir, anlık bir kampanya sonucta.
    Fiyat vodafone fiber altyapisina 99+modem
    Sol altyapisina 109+modem, Vodafone faturalı hatti olana 5 TL, Vodafone faturalı red tarifesi olana 10 TL indirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuqoo

Hocam fiyat kalici olmayabilir, anlık bir kampanya sonucta.
    Fiyat vodafone fiber altyapisina 99+modem
    Sol altyapisina 109+modem, Vodafone faturalı hatti olana 5 TL, Vodafone faturalı red tarifesi olana 10 TL indirim.
    Üstad aradım seni ulaşamadım Superonline fiberi iptal ettirdim vodafone ekibini aradım imzayı aldılar ama kurulum randevum olmasına rağmen gelen giden olmadı müşteri hizmetleri ilgilenmiyor ne yapmam gerekiyor bilgi verirsen sevinirim 2 gündür internet yok evde çoluk çocuk perişan olduk çocuklar minderleri kemiriyor internetsizlikten birde huawei 255 modem rezaletmiş millete onu takıyorlarmış çok şikayet eden var vodafone en iyi fiber modemi neyse onu bağlatalım bilgi verirsen sevinirim bide izmirde senin sayende herkes vodafone fibere geçti sana bi plaket falan versinler gerekirse arayıp müş. hiz. senin adına bi talep oluşturalım forum olarak saygılar.

• Ozantmy kullanıcısına yanıt
    Merhaba, şimdi dönüş yapıyorum size, seve seve tüm süreci ustlenirim problem yok. Umarim olabildiğince hizlandirabiliriz.
    Bu arada evet herkesi fiberledik ama donanim üyelerine özel bir durum yapacağını hiç sanmıyorum Vodafone'nin, keşke yapsaydı.

• Konuyla alakası yok bilen cevaplarsa sevinirim bende airties air 5650 modem var bizim siteye fiber geldi bu modem her türlü fiber( fiber inde çeşitleri var galiba) ile kullanılabilir mi. Binaya kadar fiber geliyor oradan daireye fiber mi çekiyorlar bilmiyorum.

• halilcc kullanıcısına yanıt
    Evet binadaki basktan dairenize ucretsiz kurulum yaparlar. Modem verirler ama siz kendi modeminizi tanimlayabilirsiniz.

• İlk fatura hediyeli kampanyalı son 6 satış kalmış durumda.

• merhabalar
    benim de yeni tasindigim evde superonline fiber altyapısı var . Yazilanlari doğru anladıysam superonline fiberin 149 tlye sattigi fiber 100 mbit interneti vodafonedan 109 tl artı modem ücretine mi alabiliyorum? Dogruysa ben de vodafone fibere üye olayım
  • theturkish T kullanıcısına yanıt
    Evet dogru hocam, kalite ayni, hizmet ayni, kablo ayni, modem ayni, fiyat farkli :)

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.