Şimdi Ara

Vodafone fiber ilk fatura hediye + 100tl hediye (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
12
Favori
38.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son 6 tane kaldı kampanyalı satış arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir/Karşıyaka'da oturuyorum. Yeni yıl gelmeden bu kampanyadan yararlanıp aynı hız ve aynı fiyata bu internet hizmetini satın aldım. İki aydır sıkıntılar ile uğraşıyorum. Modemleri ve ya yolladıkları sinyal kaliteleri o kadar kötü ki daha modemin bulunduğu yerde bile yeri geliyor sinyal iki dişe düşüyor. Bir iki oda değiştiriyor ve ya mutfağa vs geçiyorsunuz bağlantı hepten gidiyor. Bu bahsettiklerim kablosuz bağlantıdır. Kaç kere servis geldi sayısını unuttum. Ona rağmen bir çözüm yok. En son geldiklerinde "mutfağa geçince sinyal gelmemesi normaldir" dediler. Yahu aradaki mesafe 6-7 metre var ya da yok. Servis internet hizmeti sorunludur diye rapor çıkarmadığı için cayma bedelsiz iptal de ettiremiyorum. Bana "biraz daha sabredin, Vodafone daha iyi modemlere geçecek. Daha sonra tekrar arıza kaydı oluşturursunuz, biz de eskisini yeni modem ile değiştiririz dediler". İki aydır çile gibi internet hizmeti alıyorum. Bir de kablosuzda aynı odada en fazla 35mbps falan hız alıyorum. Ona da "kablosuz olduğu için normaldir" dediler. "Aynı odada 5g kullanın" diyenler olacaktır. Fakat onun da bağlantı kalitesi iyi değil. Hız testinde 75mbps civarı gösteriyor. Fakat interneti kullanır iken yavaş hareket ettiğini anlıyorsunuz. 1-2Gb olan bir filmi bile izlerken kaç kere duraklıyor, birazcık yükleme yapıyor ve sonra tekrar filmi oynatıyor. 99mbps bir hızda bunlar olur mu?

Aynı bölgede şaka gibi bir hizmet almak isteyen var ise kendi bilir. Diğer bölgeleri bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 20 Şubat 2020; 20:14:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• techniquest35 kullanıcısına yanıt
    Hocam gelen ekip superonline personeli biliyorsunuz degil mi? Siz bana özelden adresinizi atın ben lokasyonunuzdaki problem ne araştırayım isterseniz?

• tuqoo T kullanıcısına yanıt
    Bana gelen ekiplerin üzerinde hep "Vodafone" yazıyordu. Geldikleri aracın üzerinde de "Vodafone" yazmakta.

Hocam sevinirim. Adresi özel mesaj yolu ile atıyorum. İlginize teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 21 Şubat 2020; 9:28:48 >
  • techniquest35 kullanıcısına yanıt
    Vodafone montlu Superonline personelleri. Yani adam superonline bunyesinde ama vodafone uyelerine bakiyor superonline altyapisindan hizmet alan.

• quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

Bana gelen ekiplerin üzerinde hep "Vodafone" yazıyordu. Geldikleri aracın üzerinde de "Vodafone" yazmakta.

Hocam sevinirim. Adresi özel mesaj yolu ile atıyorum. İlginize teşekkürler.
    vidafone ne la
  • Bölgemde toplu konutlar yeni yapıldı. Fiber altyapı var. Netspeed Millenicom bağlatılabiliyor ama en uygun Vodafone Fiber. ve Türk telekom sağolsun altyapısını vodafone benim bölgemde açmadığı için kullanamıyorum.Turk Telekom hala 8 mbit interneti 80 e satmaya çalışıyor.
  • wildwachsend kullanıcısına yanıt
    Hocam adresi yazarsaniz kontrol ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tuqoo

Hocam adresi yazarsaniz kontrol ederim.
    Özel mesaj atıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam özel mesaj attım, aramanızı bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 99 mbps kampanyasi yarin ogleden sonra ofis kapanasiya kadar girisler acik, sonrasinda tarih oluyor ve 100mbps 160tl ortalama fiyati var, son şanslar isteyen bugun ve yarin sabah yuklensin.

Vodafone fiber ilk fatura hediye + 100tl hediye

Hocam daha uygun fiyatlı bir teklif var mı? 25 mb hız için mesela.

• Hocam merhaba, fiber altyapısı mevcut mu bölgemde buna bakın eğer uygunsa ben ttnet ile görüşüp cayma bedelini de öğrenip geçeyim bu pakete. Adres bilgimi özelden atayım mı?

• sipsibjk kullanıcısına yanıt
    16mbps var ilk 6ay 62tl sonraki 18ay 72tl
    24mbps ilk 6 ay 72tl sonraki 18ay 82tl

merhaba, hali hazırda vodafone fiber kullanıcısıyım. bu pakete geçiş yapabiliyor muyum ?
  • Vodafone işyerimizin internetini bir haftadır sebepsiz yere kesti, onlarca arıza kaydı bıraktık buna rağmen hiçbir destek vermiyorlar. Halen internet kesik. Yarı yolda kalırsınız tavsiye etmiyorum. Dava açacağız.

• Erchank kullanıcısına yanıt
    Taahtüt bitimi yakınsa 100'lüğü 73 liraya veriyorlar. 50 mbps'yi 54 liradan kullanıyordum, aradılar 100 mbps 73 lira isterseniz dediler. 0850 542 95 46'dan aradılar, bilgine.
  • Towa kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim taahhütün bitimine daha 16 ay var sanıyorum ki bana böyle bir teklif yapmazlar. 24mbps ye 87 TL ödüyorum şuanda çünkü

• Erchank kullanıcısına yanıt
    Malesef, taahhut biterken teklif ederler, evet

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.