Şimdi Ara

Vodafone fiber ilk fatura hediye + 100tl hediye (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
12
Favori
38.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de bu kampanyadan faydalandim 3-4 gunde kurulum saglandi.hersey superonline altyapisiyle modemiyle kuruldu.fiyatta cok avantajli.sayin tuqoo ya ilgi alakasindan tesekkur ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deryadeniz76 D kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler. Tavsiye ettiğiniz bir router var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Speedtest kullanıyorum, kablolu ve kablosuz en az 100mbit download değeri alıyorum, bu gerçekten beklediğimden çok iyi, upload ilk ölçümde 8.5 gelmişti ama sonra dediğiniz gibi 5.5 larda kaldı

• darkdanger kullanıcısına yanıt
    tavsiye ürün vermeye çekiniyorum açıkçası ama en azından şöyle yapayım sizin için;
    ben xiaomi mi router 3 modelini almıştım ve çok memnunum, çekim alanı, hızı, ios uygulaması vs. fakat sanırım artık 4 serisi çıkmış, galiba ismi mi router 4 gigabit versiyonu gibi bişeydi (4 serisinin farklı versiyonları var, sanırım en iyisi giga versiyon diye geçiyor) incelemelerde epey övmüşler fakat kullanmadığım için bişey diyemem..o da iyidir diye tahmin edebilirim sadece..

ayrıca forumlarda asus ve tplink markalarının da ürünlerini övdüklerini okuyorum fakat bizzat denemişliğim yok, iyidirler diye tahmin ediyorum.
    benim mi router tercihimin tek sebebi fiyatının daha uygun olmasıydı..yani asus ve tplinkin emsal modelleri çok daha pahalıydı aldığım zaman..

• deryadeniz76 D kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler araştıracağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuqoo

Hocam bir mail geliyor, aninda fiyatlar degisiyor, biz de anlik ogreniyoruz, yani tarih veremem. Ama 2 ay kaldıysa cayma bedeliniz az çıkar ve bunu karşılar Vodafone
    Simdiden değerlendirebilirsiniz..
    Kullandigin sure kadar mi yoksa kalan sure kadar mi cayma bedeli hesaplaniyor? Benim bildigim fiyatlari yuksek tutuyorlar. Taahhutle sana indirim yapmiş gibi gosteriyorlar. İptal ettiginde gecmis aylarda sana yapilan indirimi cayma bedeli olarak talep ediyorlar. Yok kurulum ucreti, yok aktivasyon ucreti vs
  • 1.5 aylık aboneliğimin sonunda 710tl cayma bedeli çıkardılar bana. 300tl kurulum, 150tl aktivasyon, 129tl'lik tarife indirimsiz 189tl imiş oradan da fark ekleniyor, vs

Böyle olunca iyice soğudum, Allah ellerine düşürmesin

• asafated kullanıcısına yanıt
    Bu fiyatlar için sizden imza alındı mı? Onların insafına muhtaç değilsiniz. İptal tecrübelerini aktarmak için konu açtım. Size de faydam olabilir. İrtibat halinde olalım.

• Son yıllarda operatörler böyle bir şey yapıyor ama nedense bir engelle de karşılaşmıyorlar. Tarifelerin güya gerçek fiyatlarını 300-500 gibi rakamlardan 99 gibi fiyatlara indirimli veriyorlar ama iptal etmek isterseniz sizden indirimsiz diye iddia ettikleri 300-500'den cayma bedeli alıyorlar. Yani giriş var çıkış yok. Çok dikkatli olmak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuqoo T kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,
    bende bu kampanyaya gecmek ıstıyorum yardımcı olurmusun
  • erdemirci kullanıcısına yanıt
    Müşteri lehine olan kısma bakılır hocam hangisi daha düşük ise o baz alınır.

• Ben de geçmeyi düşünüyordum ama Vodafone2un en sakat tarafı siz taahhüte razı olup firmadan ayrılamayın diye aylık ücretini aşırı yüksek göstermesi. Yani aylık ücreti 350 TL gibi gösterip kampanyadan 99 TL'ye veriyorum diyor dolayısıyla cayacak olursanız aylık 250 TL cayma bedeli yansıtıyor. Böylece, mesela 10 ay kullanıp vazgeçmeye kalkarsanız 2500 TL gibi bir rakam ödemek zorunda bırakıyor. Bu olmasaydı denerim oladı cayma bedeli öder başkasına geçerim diyordum ama üye olduktan sonra başka yere geçmek zor...

Telefon olarak 3 hattım var üçü de Vodafone RED'de ama burada bu kadar acımazsız davranınca risk alamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakkan -- 17 Şubat 2020; 9:18:26 >
  • 10 kaldı vodafone netteyim gene fiyattan faydalanmak adına uzatma yapılabiliyor mu acaba

• Blue_Knight kullanıcısına yanıt
    10 gun mu ay mi, anlamadim pardon?

• Ben de Vodafone net e geçmeyi düşünüyorum.
    Adresimde Vodafone altyapısından mı, superonline altyapısından mı bağlantı yapılacak nasıl tespit edilecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: tuqoo

10 gun mu ay mi, anlamadim pardon?
    Pardon yazmamışım 10 ay

• Blue_Knight kullanıcısına yanıt
    Malesef ancak 10 ay sonraki kampanyalara bakıp o zaman işlem yapabiliriz.

• ocean72 kullanıcısına yanıt
    Özelden yazdım hocam

• mayısda veya haziranda bitecek superonline sözleşmem geçebilirmiyim cayma bedelini üstelicekmi vodofona
  • MysticDesign kullanıcısına yanıt
    Elbette, 500tlye kadar karsiliyoruz, siz bir caymayi ogrenin hocam, tahminen 200 civari cikacaktir

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.