Şimdi Ara

Vodafone fiber ilk fatura hediye + 100tl hediye (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
12
Favori
38.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkurler, iyi gunlerde olsun :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekim kasim faturalari hediyeli 20 tane yeni satış gelmistir, isteyen hemen ulaşabilir

• vodafone fiber altyapımız olup olmadığına nereden bakabiliriz 1.5ay sonra superonline sözleşmem bitiyorda

• eray.0636 E kullanıcısına yanıt
    Özelden bana adresinizi yazın ben kontrol edeyim size hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawlieth

Merhabalar,

29 Eylül'de Türk Telekom taahhüdüm bitiyor, Vodafone internet için bir görüşelim.

Eylül ayından beri Taylan Hocam sayesinde Vodafone Fiber kullanıyorum. Binada SOL altyapısı var. Teşekkür ediyorum Taylan'a beni bu hızla tanıştırdığı için.

Geçecekler için 2 olumsuz noktayı belirteyim geri kalan her şey mükemmel;

1- Verdikleri modemler huawei hg255s (yani bana en üst modem bu diyerek verdiler), lanet bir modem. Fakat SOL da ki gibi internet kullanıcı adı şifre vermeme durumu yok, eğer güzel bir modeminiz varsa, ki ben keenetic extra dsl ile kullanıyorum, kullanıcı adı ve şifreyi müşteri hizmetleri hemen veriyor. Huawei modem gerçekten çöp bir modem, ferrariye tüp takma mevzusu gibi düşünün. İyi bir modemle çok keyifli bir internet hizmeti alınıyor.

2- Vodafone TV uygulaması ne yaptılarsa kullanamadım 2 aydır. Sürekli kayıt açtırıyorum falan ama yok, 2 aydır çözümsüz bir şekilde kullanamıyorum. TV düşünerek alıyorsanız o konuda benim yüzüm gülmedi, belki başkaları memnundur.

Tavsiye ediyorum.

• Bugun basvuranlara ekim kasim aralik aylari ucretsiz ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawlieth

Eylül ayından beri Taylan Hocam sayesinde Vodafone Fiber kullanıyorum. Binada SOL altyapısı var. Teşekkür ediyorum Taylan'a beni bu hızla tanıştırdığı için.

Geçecekler için 2 olumsuz noktayı belirteyim geri kalan her şey mükemmel;

1- Verdikleri modemler huawei hg255s (yani bana en üst modem bu diyerek verdiler), lanet bir modem. Fakat SOL da ki gibi internet kullanıcı adı şifre vermeme durumu yok, eğer güzel bir modeminiz varsa, ki ben keenetic extra dsl ile kullanıyorum, kullanıcı adı ve şifreyi müşteri hizmetleri hemen veriyor. Huawei modem gerçekten çöp bir modem, ferrariye tüp takma mevzusu gibi düşünün. İyi bir modemle çok keyifli bir internet hizmeti alınıyor.

2- Vodafone TV uygulaması ne yaptılarsa kullanamadım 2 aydır. Sürekli kayıt açtırıyorum falan ama yok, 2 aydır çözümsüz bir şekilde kullanamıyorum. TV düşünerek alıyorsanız o konuda benim yüzüm gülmedi, belki başkaları memnundur.

Tavsiye ediyorum.

Alıntıları Göster

merhaba

benimde aralık başında telekom bitecek. vodafone almak istiyorum. red tarife olduğum için indirimimde var. ayrıca bizim orada da sol altyapısı üzerinden hizmet veriyorlar.

ama modem konusu kafamı karıştırdı. bahsettiğiniz modem çok eski bir model. hala onu vermeleri garip geldi. acaba herkese mi aynı modem veriyorlar?

diğer konu ise tv konusu. bende akıllı tv mevcut ve için vodafone tv uygulaması da var. üzerinden bağlanıp izleyebileceğim sanırım kullanıcı adı ve şifre ile bağlanarak. sizde bu şekilde mi çalıştıracaksınız

tv yi? yoksa kutu mu verdiler?

biraz bilgi verirseniz sevinirim. teşekkürler.

• Merhaba,
    Modem Superonline abonelerine verilen modemin aynısı yani Superonline da alsanız bizden de alsanız modem aynı hocam.
    TV olarak da Vodafone TV tüm paketlerde hediye fakat yanında dekoder ile gelmiyor akıllı TVniz ile kullanabilirsiniz.
    Ne zaman karar verirseniz dönüş yaptığınızda seve seve ilgilenirim.

• Merhabalar. Hangi alt yapıdan hizmet aldığımızı nasıl öğrenebiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben vodafone net kullanıyorum. Yaklaşık 1 ay sonra taahhüt bitiyor. Aradılar, 69.90 tlye 24 ay taahhütlü 16mbps önerdiler kabul etmedim. Sadece ilk iki ay 15 tllik indirim varmış. Yok dedim. 2 senedir 54tl-59 tlye 16 mbps kullanıyorum şuan. Vdsl e geçicem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sloopycan S kullanıcısına yanıt
    Açık adresinizi özelden yazarsanız kontrol edebilirim

• Simdi hangi altyapi ile hizmet veriyorsunuz ve güncel tarifeler ne öğrenebilir miyim ?
    Siz hangi iss oluyorsunuz :D

• general4242 kullanıcısına yanıt
    Merhaba yarbayım :)
    Turksat, sol, vodafone 3ünün de altyapısından hizmet veriyoruz. Güncel tarifeler ilk sayfada baslik konusunda ilk mesajimdakilerdir. Sürekli o bölümü guncelliyorum. Sizin icin tekrar paylasiyorum simdi.

• Vodafone fiber ilk fatura hediye + 100tl hediye Vodafone fiber ilk fatura hediye + 100tl hediye Vodafone fiber ilk fatura hediye + 100tl hediye

• Ekim kasım Aralık faturaları tarafımıza ait bugün basvuranlara...

• Kasim aralik faturalari hediye ilk 20 satis icin..

• 2 senelik vodafone taahütüm 1 ay sonra bitecek. uygun birşeyler yapabilir misiniz taahüt yenilemem için ?

• Kasım-aralık hediyeli son 7 satışımız arkadaşlar.

• Taylan biraz daha indir la fiyatı

• helsloot kullanıcısına yanıt
    Koca vodafoneye nasil mudahale edem yarbayım :)

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.