Şimdi Ara

Vodafone fiber ilk fatura hediye + 100tl hediye (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
12
Favori
38.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni aldım bu ay. Normali 50 aknsizdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iwd35 İ kullanıcısına yanıt
    Turkcell,vodafone,ibb,kablonet artık ortak fiber hat döşüyorlar heryere o yüzden böyle bir sıkıntı yaşamazsınız.Ortada anlaşma var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tuqoo T kullanıcısına yanıt
    Dün 13. gündü, akşam üstü iptal faksı yollandı, pazartesiye kalmaz değil mi okunması, cayma kapsamından çıkmasın sonra?

• sayın @tuqoo

1-verilecek modein marka/modeli nedir?
    2-kablonet abonesiyim, modemin wifi'si kötü olduğu için modem arayüzünden bridge moduna alıp kendi routerımı bağladım;
    vodafone modem arayüzüne erişmemize, değişiklik yapmamıza veya kendi cihazımız ile bağlanmamıza izin veriyor mu?
    teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deryadeniz76 -- 9 Şubat 2020; 18:29:8 >
  • McJoe kullanıcısına yanıt
    biraz detaylandırsanız nasıl yaptıgınızı, biz de başvursak 75tl 100mb hız, kotasız fibere?

• 4 yıllık Fiber 50 MBit Superonline üyesiyim ama her akşam hız 2-3 MBit'e düşüyor çağrı merkezini arayınca hız artıyor. Artık bıktım usandım Vodafone'a geçeyim diyorum ama altyapı aynı, o da aynı şeyi yaparsa diye tereddütlüyüm...

Üye olup 2 hafta içinde iptal şansı var mıdır biliyor musunuz, en azından 2 hafta test edeyi iyiyse devam ederim.
  • Mesajım kalsın
    Karşıyaka Örnekköy mahallesinde oturuyoruz.
    25 mb kotasız ve Turkcell tv için ne kadar ödüyoruz bilmiyorum fakat cayma bedeli ve faturayı öğrendikten sonra bu kampanyaya geçme durumum var

• 1.5 aylık superonline abonesiyim, 709tl cayma bedeli çıkardılar

300tl kurulum, 120tl aktivasyon vs..

Yine de talep oluşturdum, 50mb sınırsız 129tl kullanıyordum
  • asafated kullanıcısına yanıt
    İsterseniz yardimci olabilirim 99mbps icin

• hakkan H kullanıcısına yanıt
    Dürüst olayım altyapı aynı olduğu için bizde de farklı olmayacaktır hocam. O riski almayın bence çünkü deneme süremiz yok

• FRIENDS kullanıcısına yanıt
    Ben de bornovadayim :) seve seve yardimci olurum.

• Vdsl icin oluyormu bu kampanya ?

• Superonline'den Vodafone'a geçtim, 2 aydan fazladır kullanıyorum. Kalite olarak hiçbir fark yok, düşünenler çekinmeden geçebilirler. Ayrıca Vodafone her ay Yemeksepeti 10TL indirim kodu veriyor. Aylık 89TL'ye geliyor yani.
  • kullanıyorum bunu da 99 dediğine bakmayın dibine veriyor sadece o hızı 5g ile. evin her yerine 40mbit çekiyor ama modem baya iyi, bir de bu 5g sürekli kopup geri geliyor bağlamaktan yoruldum artık normaline bağladım 40mbit olanı kullanıyorum
  • Merhaba hocam. Ben de Superonline kullanıcısıyım da Mayıs ayında taahhütüm sonlanıyor. 99 Mbit kampanyası güzel duruyor ama Vodafone de Ev Telefonu hizmeti veriyor mu acaba?
  • Dantes7 kullanıcısına yanıt
    Hocam biz yalın internet veriyoruz ev telefonu yok, cayma bedelinizi öğrenin isterseniz 500 TL'ye kadar karşılıyoruz yardımcı olabilirim.

• tuqoo T kullanıcısına yanıt
    Ev telefonu olması gerekiyor maalesef hocam.
  • Merhaba
    Bu kampanyada ücretsiz Vodafone tv üyeliği de var mı?

• Selamlar, İzmir Superonline fiber kullanıcısıyım. Son birkaç aydır ping değerleri oldukça arttığı için yeni bir sağlayıcı arayışındayım.
    Superonline fiber bulunan apartmanda ping değerlerinin Superonline ile aynı olacağını söyleyebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srg_n -- 11 Şubat 2020; 18:44:49 >
  • ocean72 kullanıcısına yanıt
    Turkcell IP TV gibi bir uygulamamız mevcut değil hocam Vodafone TV var ama aynı şey değil.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.