Şimdi Ara

Vodafone fiber ilk fatura hediye + 100tl hediye (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
12
Favori
38.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone Redliyim. Binamda 85 mbs vdsl alt yapı destekliyor gözüküyor. Telekomu aradım alt yapı sıkıntısı yok, portta var dedi. Bana önerebileceğiniz paket varmı? @tuqoo

• sinanpektas S kullanıcısına yanıt
    Hocam Türk Telekom altyapısından hizmet vermiyoruz biz ama siz yine de bana özelden bir açık adresinizi atın kontrol sağlayalım
  • Edit , ödenmeyen fatura sorunu roket hızı ile çözüldü

ilk 2 fatura kampanyası ile

Vodafone fiber ilk fatura hediye + 100tl hediye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasık biti -- 11 Mart 2021; 23:0:22 >
  • Kasık biti kullanıcısına yanıt
    Bir terslik var bizde odenmis gozukuyor, karsilikli tel numaramiz var telefondan ulassaydiniz keske tersligi gidermek adina daha hizli aksiyon gosterirdik, simdi size ulasip sorununuzu cozuyoruz. Gecen ay icin 174 fatura odemisiz hicbirinde problem yok.
  • Kasık biti kullanıcısına yanıt
    Sorununuz cozuldu, odeme duzeltildi, tekrar affiniza siginiyorum teknik aksaklik icin, saygilar.
  • Merhaba,

Hali hazırda Millenicom Vdsl kullanıcısıyım. Çok memnunum 2.5 yıldır da hiçbir sorun yaşamadan kullandım. Ancak taşınacağım yeni adreste vdsl yok. Maksimum 12 mbps' e kadar adsl verebiliyorlar.

ISS'ler arasında bulabildiğim en yüksek hız Vodafone Evde İnternet'e ait. Turksat üzerinden fiber internet vereceklerini söylüyorlar. Turksat'a direk başvurmama sebebim, bir süredir yaşadıkları ve duyduğum ellerinde modem stoğu olmadığı için yeni abonelere internet bağlamamaları.

Şişli bölgesinde Vodafone kullanan var mı? Pişmanlık mıdır :) O kadar çok şikayet var ki, ne yapsam bilemiyorum.

• SOL altyapisini kullanarak ilk 2 fatura hediye devam ediyormu.

• Rocha R kullanıcısına yanıt
    Hocam Türksat akşam saatlerinde anlaştığınız hızın dörtte birini veriyor O yüzden su donemde hic avantajli degil. Siz bana ozelden adresinizi yazın ben lokasyonunuzdaki şikayet ve memnuniyet orannı kontrol edeyim.
  • NegroBlanco kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk fatura hediye ama alacağınız hıza göre ekstra bir şeyler daha sunmaya çalışırım.
  • Gençlere özel 12 ay taahhütlü kampanyalardan yok mu sizde varsa fiyatları nedir?

• CwAltair C kullanıcısına yanıt
    Buyurun hocam 18-26 yas arasi yararlanabiliyor
  • Vodafone fiber kullanıyorum.Devam etmek istiyorum.2-3 ay içinde bitecek sözleşme. Var mı acaba uygun tarife ?

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Soz kac mbps kac paraya aliyorsunuz bana ozelden yazin ben size guncel tablolari atayim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tuqoo T kullanıcısına yanıt

35 kullanıyorum. 82 lira fatura çıkıyor Yine bu civarda istiyorum +10 lira oynayabilir hıza göre.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar ayni su anda, taahhut biterken size bir onersinler o zaman kiyaslayalim onerdikleri ile bizim sunabildiklerimizi.

• İlk 2 fatura hediye kampanyamizi aktif ediyorum, forumdan basvuracak ilk 10 kisi icin gecerlidir. Pm atmaniz yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiber internet için nerdeb altyapı sorgulayabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuzgun091 kullanıcısına yanıt
    Ozelden adresinizi atin ben size kontrol edeyim

• Vodafone Red tarifesi kullanan bir engelliyim. Şuan farklı bir sağlayıcı da 100mbit'e kadar vdsl bağlantıya 65tl ödemekteyim. Peki Vodafone deneyimlemek istediğimde ne kadar hızı kaç paraya alabilirim? Teşekkürler.

• BoDuR B kullanıcısına yanıt

Buyurun hocam, burada fiyat tablosunu paylasiyorum

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.