Şimdi Ara

VODAFONE FİBER - Donanım üyelerine özel ilk fatura hediye + 100tl A101 HEDİYE CEKİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
3
Favori
8.122
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdemszk E kullanıcısına yanıt
    netyardim@vodafone.com adresine cikan cayma bedeliniz ve kimlik önlü arkali fotonuzu attiniz mi? 3 ay icerisinde atmaliydiniz bir de.. bunları yaptığınız halde işleme girmediyse bana özelden ulaşın yardımcı olayım.
  • tuqoo T kullanıcısına yanıt

hocam şöyle oldu: Otomatik ödeme ile faturalarım ödeniyordu, son ödeme tarihi gelmeden manuel olarak mobil bankacılıktan ödeme yaptım, sonrasında da günü geldiğinde otomatik ödeme olarak da hesabımdan para çıkmış. mevcut Sözleşmem devam ediyor. Dediğiniz yere de mail attım, para iadesi istedim.Onlar ise sonra ki ay faturanız oluşmayacak dedi. Bir çok kez konuştum ama artık yoruldum. Düzenli olarak fatura ödemeye devam ediyorum.

Kısacası çözüm üretmek yerine otomatik yanıtlar verildi. Sonuç olarak Fazladan bir fatura ödemiş oldum.

• erdemszk E kullanıcısına yanıt
    Hmmm anladim, ben zannettim ki başka bir operatörden cayma bedeli ile çıkış yaptınız bunu rücu etmeye çalışıyorsunuz. Bana ozelden abone numaranızı ve hat sahibini adı soyadını atarsanız yardımcı olmaya çalışayım.
  • Yok mu şöyle 100 mbit 50 lira sınırsız taahhütsüz
  • Merhaba,

Taahütüm 16 Mart'ta bitiyor. Şu ab Fiber 35 limitsizi SOl altyapısı ile 79,89'dan kullanıyorum. Nasıl ilerlemek mümkün olur bu paketlerle?

• ll BLooD ll L kullanıcısına yanıt
    Ek vergi geldi, haberiniz yol galiba :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Özelden yazdım hocam teşekkür ederim

• Dün müşteri hizmetlerinden 100 megapit 24 ay taahhüt 79.90 teklif geldi kabul ettim.

• olymposant kullanıcısına yanıt
    Superonline altyapısından Vodafone mu kullanıyorsunuz hocam
  • batkent B kullanıcısına yanıt
    Yüzde bir müşteriye teklif ediyorlar çok iyi fiyat iyi günde kullanın
    Evet
    Hocam merhaba mesaj atabilir misiniz iletişime geçelim faydalanmak istiyorum.
  • Turkcell yüksek hızlar için port çok kısıtlı veriyor Vodafone'a. 50mbit rahat alırsınız da 100 ve 200mbit çok şanslıysanız alabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalpakci -- 19 Şubat 2021; 17:50:48 >

hocam piyasayı bilen için fiyatlar cazip değil. ama piyasayı bilmeyip sadece ttnet süperonline gibi hizmet kullananlar için cazip fiyat. türknette model dahil 85tl 100mbps. gıbırnette modem dahil 95tl ye aldım bi ay önce 10mbps. ki ikisinde de sözleşme yok. + ilk ay bedava kampanyası da var türknette. sorun olursa çıkar gidersin. verdiğim fiyatlara kıyasla bi cazipliğini görmedim. 1- fiyat pahalı 2- iki yıl seni kitliyor sözleşme ile. (ki yasal olarak sana 2 yıllık sözleşme yapma hakkı yok.)

• Artık öyle bir durumdayız ki, 4-5 sene taahhüt olsa diyorum.
    4-5 sene sonra en az 200 tl olur 100 Mbps internet.

• PowerNowa kullanıcısına yanıt
    Piyasayı bilmekle ne alakası var ben yeni bir binaya taşınıyorum ve binada sadece türksat altyapısı var. Tt dsl veriyor. Türksatta 50 mbiti 100 TL'ye veriyor. Vodafone kendi sitesinde Türksat altyapılı 50 mbps internet için 106 istiyor. Piyasayı bir siz biliyorsunuz zaten.
  • Bu tahahut saçmalığı da ayrı bir mesele, müşteri kaçmasın yada cayarsa fahiş cayma bedeli çıkaralım da çıkmasın derdinde bu firmalar.

Güya paket ücreti 200 ₺ mişde indirim yapmış 80 ₺ ye gelmiş, yarın cayarsa 200 ₺ üzerinden ücretlendirilir felan.Şöyle biri gelse de şunlara bir ayar verse de böyle çakallık yapamasa firmalar

• quote:

Orijinalden alıntı: tuqoo

Yüzde bir müşteriye teklif ediyorlar çok iyi fiyat iyi günde kullanın

Saolun hocam da neredeyse 24 saat oldu hala hız artmadı. Saat 15:00 gibi aradım müşteri temsilcisi kayıt aldı. 20.00 gibi baktım hız yarıya düşmüş. Tekrardan aradım yarım saat görüşme sonrası modemi resetledik sonrasında hız eski haline geri döndü.

100 megapit hızı almanın başka bir yolu var mı biliyor musunuz

• kalpakci kullanıcısına yanıt
    Sol altyapisinda 200 yok vodafone altyapisinda var. Solde max hiz 100mbps, onda da port ayirmama gibi bir durumlari yok 16mbpsde nasil port ayiriyorsa 100 icin de ipe ipe ayiriyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.