Şimdi Ara

Vodafone fiber 100mbps 95 tl+dh uyelerine ilk 2 fatura hediye (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
670
Cevap
20
Favori
56.327
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türksat altyapi vodafone net 50 mbps internetim bağlandı Taylan beye teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xlmuptela X kullanıcısına yanıt
    İyi günde kullanmanız dileğiyle :)
  • Üzerinde Vodafone yazan WC görsem içeri girmem o derece.

• Sabit internet icin online basvuruda hicbir avantaj mevcut degil. Gsm icin de sehre ozel 2gb az, bizler 5gb veriyoruz.
  • Başvurmadan önce iptal şartlarını araştırın. Ben geçen sene inanılmaz zor iptal edebildim, 2020 de faks ile iptal formu yollayın diyen KURUMSAL şirkette başınız ağrımasın. Bölge müdürüne kadar gittim, tehdit ile vs. çözdüm sorunu. Maalesef kibar dil çözmüyor işi. Çook rica ettim bundan önce. Ama adam prim derdinde olduğu için iptalimi onaylamıyordu. Umarım faks saçmalığı bitmiştir, teyit edin başvurmadan önce.

• Bucephalas B kullanıcısına yanıt
    Artik e devlet uzerinden iptal mevcut tüm internet hizmetlerinde.
  • Arkadaşlar ilk fatura hediyeli 20 tane satis actik, ulasabilirsiniz.
  • Taylan beye teşekkürler red25 tarifesine uygun fiyattan geçiş yaptım
  • alexmahone07 A kullanıcısına yanıt
    İyi günde kullanmanız dileğiyle :)
  • 100 mbps alanlara bu aya ozel ilk fatura hediyemizin yaninda 50tl de a101 ceki veriyoruz.
  • Evet kampanyalar bitmiyor :) izmirde oturan ve ulasan ilk kisiye 35mbpsyi ilk 6 ay 19tl sonraki 18 ay 29tlden verecegim ;) sadece 1 kisi, kendi hakkimi o arkadasimiza kullanacagim.
  • turk telekom fiber altyapısından hizmet veriyormusunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erisemre -- 17 Şubat 2021; 19:34:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuqoo

HENÜZ YENİ YIL ZAMMI GELMEDİ, KAMPANYA DEVAM, BU FİYATLARI KAÇIRMAYIN SEVGİLİ FORUMDAŞLAR

Merhaba, Türktelekom 80 mbps destekleyen alt yapım var ve Süperonline 50mbps ye kadar destekleyen de var,

Modemim var, türk telekomda 50 mbps ve ya Süperonline da 50 mbps ne öderim ? Sanırım vergi zammı falan da gelecekmiş, güncel bir bilgi verebilir misiniz rica etsem ?

• Türk Telekom ve kablonet alt yapısı var binada. İkiside 100mbit destekliyor. Bize göre tarife varmıdır

• Pyhtontoncu P kullanıcısına yanıt
    Ozelden adresinizi yazin oncelikle biz bir alryapinizi kontrol edelim.
  • Sizden de bir acik adres rica edelim ozel mesaj olarak ki once altyapi kontrolu saglayalim.
  • tuqoo T kullanıcısına yanıt

Hocam arayan sizmiydiniz yoksa. Buraya yazdıktan sonra Vodafone İnternet iki kere aradı illa redbox verelim diye tutturdular

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.