Şimdi Ara

Faturasız Vodafone Kampanyalar ve Paket Tavisyeleri [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
947
Cevap
65
Favori
263.095
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mmeehhmet

Mevcut aboneler için 27 liraya yenilenen 4 GB var geçen gün uygulamada gördüm geçtim
    Bendede var ama yenilenmesine daha 20 gun var simdi gecsem hemenmi yapiyor gecisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün türkler birleşip geçelim Böyle bir incelik vodafone dan gelmişken

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Vodafone a Yenilenen Tarifeler cikmadan 1 gün önce geçtim. Sacma Guzel 10 tarifesinde açılsın dedim. Bayi o şekilde sisteme kayit etti. Hattim açıldı TL yuklemeden önce Vodafone sitesine son bir kez baktim daha avnatjli bir tarife varmi diye. Yenilenen 7 GB Tarifesini gördüm. Musteri hizmetlerini aradim bizim sistemimize daha dusmedi bayiler halleder dedi. Bayiye gittim musteri hizmetleri yapar dedi. 3.bayide artik sabrim taştı biraz sert davrandim sanırım ordan okuyanlar varsa özür diliyorum ama buda sabır yani.. Son gittigim bayide zorlada olsa Yenilenen 7 ye geçtim. Bu tarifeye gecerken ki o 2 günlük süreçte ikincil hattim vardi neyseki onu kullandim yoksa sacma guzeli kullanirdim mecbur.

Faturasız Vodafone Kampanyalar ve Paket Tavisyeleri [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR_345241 -- 14 Temmuz 2019; 23:15:17 >

• Sürekli abone kapma avcılığı.Taşıycan hattı 2 aya yine zamlanıcak. Mevcut abone üvey evlat zaten. Yenilere indirimli oluyor eski aboneler keriz. İşim gücüm yok hiç durmadan hat taşıycam.

• -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Müşteri zaten cepte

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mobilephone M kullanıcısına yanıt
    Vodafone da böyle disiplinsizlik vizyonsuzluklar mevcut evet. Kullanim dönemi içinde fiyat artışları olabiliyor. O tip bir şeyle karşılaşmamak için Turk Telekom veya Turkcell i tercih edebilirsiniz. Ben Vodafone a geçtim ama 1 aylığına geçtim sonrasinda Lifecell 5Gb a geçeceğim. İle özel fayda ile 9 Gb seklinde faydalanacağım. Vodafone u basamak şeklinde kullaniyorum.

• Hocam onu bilmiyorum. TL yükleyince yenilenen tarifeye geçtim

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Turkcellde de paket iptali var. 2018 haziranda kullanmaya başladığım paketi Ocak ayında bitirdiğini artık alamayacağımı mesaj olarak belirttiler. Şansıma beklerken 1 hafta sonra yenilenmişti. Fakat bu ay tekrar mesaj geldi yenilenme olmayacak diye ve sanırım bu kez 12 ayı doldurduğum için yenileme olmayacak.

• Paetzold kullanıcısına yanıt
    Vodafone 6 ay Ucretsız 1 GB ek İnternet verdi bu nasıl oldu ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

Vodafone 6 ay Ucretsız 1 GB ek İnternet verdi bu nasıl oldu ??
    Bunların gizlice gelen onay mesajları varya hocam öyle geldi. Tarifenize ek 1 gb 6 ay boyunca hediye onaylıyormusunuz dedi. İlk başta onaylamadım ne olur ne olmaz diye. 1 hafta sonra yine geldi onayladım. 6 ay 1 gb bedava.
  • Paetzold kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam.. kısmet
  • Bayilerin haberi yok başka tarife seçip sms ile geçebiliyormuyuz tl yüklemeden?
  • Bende bugün geçiş yaptim. Zamlanorsa beğenmezsek yine değiştirirz ne olucak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: rockerboy-h

Bayilerin haberi yok başka tarife seçip sms ile geçebiliyormuyuz tl yüklemeden?
    +1 Ben de 4-5 gün önce Vodafone'a geçtim. 3 Gb'lık olana. Şimdi 7 Gb'lık olana geçiş yapabilir miyim?

• ben gani tarifeler bizim ülkeye velinimet gibi sunulmuşken neden tutmadı hala anlayamıyorum.

4.5G'de 10 dklık bir video bile 1dk da yükleniyor ve dakika hakkından 1dk gidiyor sadece. 1500dk olan 27TL ve ayda 25 saat nete girmek mümkün, GB'lara takılmadan. Faturasızsa olsam kesin bunu kullanırdım. Abim kullanıyor, önceden 4GB yetmiyordu şimdi 1000dklığına 23TL ödüyor çok memnun.
    https://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/gani-tarifeler.php#vodafoneluyum
  • erturk unal kullanıcısına yanıt
    Vodafone a geleli 30 gün dolmadan geçiş yapabilirsin bayilerden. Bazı bayiler ay dolmadan tarife değiştiremiyoruz diyeceklerdir banada öyle yaptılar çünkü.
    Bende Saçma güzel 10 dan geçiş sağladım üç bayi gezdim bunun için son gittiğim bayi yaptı
  • rockerboy-h kullanıcısına yanıt
    Evet haberleri yok ama biraz uğraştırınca yapıyorlar diretin. Sms ile geçiş yok şuan web sitesinde Yenilenen yaz 7000 e yolla diyor ama hangi yenileneni istediğimizi nasıl belirteceğiz ? İsterseniz deneyin belki sonrasında seçim için mesaj geliyordur bilmiyorum. Bayilerin yetkisi var ama onu belirteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR_345241 -- 16 Temmuz 2019; 3:10:43 >
  • Arkadaşlar vodafone'da, türkcell'deki salla kazan ya da telekom'daki sil süpür gibi haftalık hediye dağıtan bir uygulama var mı? Ben de bu tarifeye geçmek istiyorum de, internetim yeter mi emin değilim. Aylık 10 gb ancak idare ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Evet haberleri yok ama biraz uğraştırınca yapıyorlar diretin. Sms ile geçiş yok şuan web sitesinde Yenilenen yaz 7000 e yolla diyor ama hangi yenileneni istediğimizi nasıl belirteceğiz ? İsterseniz deneyin belki sonrasında seçim için mesaj geliyordur bilmiyorum. Bayilerin yetkisi var ama onu belirteyim.
    Ne bayinin ne müşteri hizmetlerinin haberi var tarifeden. Bayi çalışanıyla müşteri hizmetlerini konusturdum telefonda geçiş saglayamadilar. Daha aktiflestirilmedi tarife diyorlar. Bakalım bu hafta içi tekrar soracağım.

• 3 gb paketi normal aylık bir paket oluyor değil mi anında yenilenir falan deyince extra bir özelliği yok sanırım normal aylık paket bu?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.