Şimdi Ara

Vodafone Faturasız sms gecis tarifeler 2021 sana ozel sunulmayan tum tarifeleri gecme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
6
Favori
4.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 20
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 26
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 23 saat 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 8
  • Favoriye Eklediklerim 9
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • angaralim (26 mesaj) enemy84 (4 mesaj) yk-okan (3 mesaj) ixir44 (3 mesaj) VatanSevdalısıBozkurt (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (12 mesaj) Mobil (40 mesaj) Mini (3 mesaj) (2 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> Mobil Operatörler >> Vodafone >> Vodafone Faturasız sms gecis tarifeler 2021 sana ozel sunulmayan tum tarifeleri gecme
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    9072 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Yokizm

Anladım, bilgi için teşekkür ederim hocam var olun

|
    |
    angaralim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    425 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Sayfa bir de duzenleme yaptim 30gunluk vergi dahil değildir sana ozel sunulmayan tarifeleri hattina tanimlatirim

|
    |
    ixir44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    425 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Vodafone
    bilinmeyen tarifelerihttps://mobile.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?url=https://www.sikayetvar.com/vodafone uye olup kayit acip hattiniza tanimlacaktim boyle insan lutfen rahatsızlık etmeyin alay eder gibi sonra yapmacam deyip inanmayanlar uzak dursun bu arada sayfa turktelekom turkcel paylaş mayin burasi turcel sayfasi degil beyler
    |
    |

• Onbaşı
    39 Mesaj

KAZANCLİ 7 GB 27 TL

OLAY 5 GB 25 TL

bu tarifelerin kodunu alabilirmiyim sayın angaralım size ÖZEL MESAJ da attım ama dönüş olmadı tarifrmi yenileme zamanım geldi şu anda tl yüklemesini yapmadığım için arama yapamıyorum teşekkürler

• Teğmen
    213 Mesaj
    Allah razi olsun 1 ayin sonunda tarifem yaptilar @angaralim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    425 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Tarife kodu yok tarifeye gecis tek yok Google den şikayetimvar gir uye ol hat sahibin numara kaydet tarifeye teklif gelmis gibi gosterecen hata aldigini belirtecen msj yacan resim atacn oraya hat sahibi yacan vodafone'dan hattini tanimlacak beyanneme edecn

|
    |
    ixir44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    425 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Duyuru Vodafone size ozel sunulan faturasiz tarifeleri sms gecis kodu malesef yok bir yolu var teklif gelmedigi halde geldi beyan etmek cok kolay kisiye ozel olay tarifeler kazanli 7gb 27 tl gibi tarife gecmek isteyenler once izin olayi acacak OZEL YAZ 1000 VE EVET YAZ 5203 GONDERİN ABONE yaz 7506 gonder yaptiktan sonra şikayetimvar Google den gir uye ol hat sahibin isim soy isim numarani kaydet ardindan sms ile KIMAKSIYAZ 7000GONDER VE kolay tarife olan bu tarife gecin ardindan resim olan hat sahibi silin isimini yazin ayni sekil fotoğraf sekil verin sanki tarife teklif gelmis gibi yapin ben size hata aldigin goruntu atacagim şikayet vara Vodafone şikayet timvar yazin bu tarife teklif sunuldu kabul etyim hata aldim diye musteri aradim yardımcı olmadi hattima tanimlanmasini arz rica ederim yoksa turkcel gececem deyin kayit olusturun bildirim acin bekleyin musteri hizmetleri 05425420000 seni ariyor hattina tanimliyor bu kadar basit lutfen rahatsiz etmeyin burda paylastim vaktim olmuyor göremiyorum dualarinizla

[
    s
    i
    m
    age]https://img.donanimhaber.com/upfiles/2067616/24c6e450-ebba-4b1b-875d-1608c7d3c761.jpeg[/simage][
    s
    i
    m
    a
    g
    e
    ]
    h
    t
    t
    p
    s
    :
    /
    /
    i
    m
    g
    .
    d
    o
    n
    a
    n
    imhaber.com/upfiles/2067616/c77616a1-5268-4adb-957e-e8dc5f578239.jpeg[/sim

|
    |

• Yüzbaşı
    425 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    |
    |
  • Er
    2 Mesaj

bu faturasız aile xlarge tarifesine nasıl geçiş oluyor bilgisi olan var öı

eskiden Qwer ile geçiş oluyordu şuan kapatılmış başka bir yolu yok öu geçmek için

|
    |
  • Er
    2 Mesaj

bu faturasız aile xlarge tarifesine nasıl geçiş oluyor bilgisi olan var öı

eskiden Qwer ile geçiş oluyordu şuan kapatılmış başka bir yolu yok öu geçmek için

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.