Şimdi Ara

Vodafone Faturasız Özel Paketler ,Özel Tarifeler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
7
Favori
24.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Tarifeden 25 yaş altı freezone kullanıcıları yararlanabiliyordu.Benim hattım annemin üzerine kayıtlı olduğu için faydalanamadım. Ben de Ikili Bin tarifesine geçtim. Şu an hala geçerli mi bilmiyorum. Umarım yardımcı olabilmişimdir :) @IIKingTigerII

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcannk

Tarifeden 25 yaş altı freezone kullanıcıları yararlanabiliyordu.Benim hattım annemin üzerine kayıtlı olduğu için faydalanamadım. Ben de Ikili Bin tarifesine geçtim. Şu an hala geçerli mi bilmiyorum. Umarım yardımcı olabilmişimdir :) @IIKingTigerII

benim hat ta anamın üzerineydi. vodafone mağazasına annemle gidip hattın kullanıcısını ben gösterdik. bu sayede şu an freezone kullanabiliyorum. 5tl mi ne ücret almışlardı.
    30liraya 2gb net, 500dk, 5000sms alıyorum. paket olduğu için tarife derdi de yok.
  • "ikili bin" ve "komple1000" çalışmıyor. "komple1000" sonradan "gencfırsat" olmuş ama o da çalışmadı.
  • fırsat 3 lü tarıfeyı kalan paketı nasıl sorguluyoz?
  • Tarife derdi derken neyi kastettin? Ben de firsat23 (altın 2gb) tarifesine geçtim. Ne gibi eksileri var paket değil de tarife olmasinin?

• Numaramı türk telekomdan vodafonun faturasız konuşabildiğince internet süper tarifesine taşıdım.Vodafonun web sitesinde bu tarifenin fiyatı 23 TL olarak belirtilmiş.Ben 25 TL yükledim. Online işlemlerden kontrol ettiğimde hesabımda 3 TL bakiye kaldığı görülüyor. Tarife fiyatı 22 TL olsa 25 TL yükleyince 3 TL bakiyem kalır.Oysa tarife fiyatı 23 TL ise 25 TL yüklediğimde 2 TL kalması gerekmez mi ? birde bu tarifenin devam etmesi için hesapta 23 TL olmasının gerektiği yönünde sms gelmiş. 3 TL bakiyem kaldığından 23 TL.ye tamamlamak için bundan sonraki ay için 20 TL yüklesem yeter mi ? yoksa telsiz kullanım ücreti filan bunları da hesaba katarak 25 TL mi ödemem gerekiyor. ?
  • 1 tl hediye var içinde,,

2018 sonuna kadar telsiz ödemezsiniz ...
  • Şuan vodafone da kontörlü tarifeler den en yüksek İnterneti ve en uygun tarife nedir? Bilen dostlar alıntı yaparak yardımcı olur musunuz?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.