Şimdi Ara

Vodafone Faturasız Özel Paketler ,Özel Tarifeler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
49
Cevap
7
Favori
24.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siz iptal etmedikce bir şey olmaz, en kötü olacağı 1 sene sonra zam gelir, ozaman gelince de hangi paket tarife uygunsa onu kullanırsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bimcell faturasızdayım vodafone faturasıza hattımı taşısam internet konuşma sms içeren hangi paketten yararlanabilirim
  • poet3333 kullanıcısına yanıt
    25 yaşından küçükseniz veya 25 yaşından küçük yeğen, kardeş kimlik nosu ile kullanıcı tanımlatıp vodafone freezone esnek tarife tavsiye ederimhttp://www.vodafonefreezone.com/EsnekTarife/vodafonesuz.html

Bunlarla uğraşamam diyorsanız ,en mantıklı seçim Cep Standart tarifesi ile birlikte (http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/tarifeler/cep-standart ) ilk mesajımdaki 25 tl veya 30 Tl likpaketlerden birini tercih edin , özel tarifeleri zaten 1 ay dolmadan seçemezsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhdemir -- 1 Temmuz 2014; 20:50:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhdemir

25 yaşından küçükseniz veya 25 yaşından küçük yeğen, kardeş kimlik nosu ile kullanıcı tanımlatıp vodafone freezone esnek tarife tavsiye ederimhttp://www.vodafonefreezone.com/EsnekTarife/vodafonesuz.html

Bunlarla uğraşamam diyorsanız ,en mantıklı seçim Cep Standart tarifesi ile birlikte (http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/tarifeler/cep-standart ) ilk mesajımdaki 25 tl veya 30 Tl likpaketlerden birini tercih edin , özel tarifeleri zaten 1 ay dolmadan seçemezsiniz

o zaman önce esnetecez sonra özel tarife için beklicez. peki birşey daha sormak istiyorum örneğin 1gb + 1000 dk 19 tl tarifesine geçtim bundan 1 ay sonra vageçebiliyor muyum ve bu 19luk tarife faturasızda da oluyor mu?
  • poet3333 kullanıcısına yanıt
    Ayda bir kez , her ay tarife değiştirebilirsiniz,ilk mesajımdakilerin hepsi zaten faturasızlar için

• merhaba ben vodafone freezonelu faturasiz hat kullaniyorum (1000 DK heryöne + 1GB internet + 1000 sms : 19
    TL) bu tarifeye gecersem freezone imkanlarindan faydalanmaya devam edebilir miyim?

• Bu konuda bilgim yok malesef,müşteri hizmetleri ile görüşürseniz daha sağlıklı olur

• ikili 1000 tarifesini kullanıyorum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faturasıza sınırsız BIS paketi var diye duymuştum. Oyle bişey var mıdır?

• merhaba arkadaşlar ben pttcel'den vodafone taşımayı düşünüyorum benim 2004 doğumlu oğlum var onun adına hattı tanımlamak istiyorum bana internet ve dakika (min 500) olan uygun bi paket tavsiye edermisiniz.* faturalı veya faturasızda olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • usta ben IKILI BIN yazıyorum ama almıyorum nede acaba ?undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ejke -- 23 Temmuz 2014; 3:12:52 >
  • ejke E kullanıcısına yanıt
    Gün içinde farklı saatlerde tekrar tekrar deneyin

• FIRSAT2GB paketi halen devam ediyor mu?

• Aynen bilen arkadaslardan bende cevap bekliyorum firsat 2gb hakkinda vodafone forumdan da baktim ama guncel bir detay henuz yok.

• Arkadaşlar bazı paketlere geçiş kapalı, ama farklı isimmler altında bu tekliflerden mesaj yoluyla gelmeye devam ediyor, fırsat buldukca konuyu güncelleyeceğim

• 500 DK heryöne + 2GB internet + 1000 sms :25 TL
    3MEGA yaz 7000e gönder (Tarife)

Aynı tarifeyi Turkcellde kullanıyorum Turkcellde de fiyat 25 lira
    Turkcell nasıl pahalı oluyor anlamıyorum. Aksine Turkcell kalitesiyle ve ara sıra yaptığı süprizlerle
    daha iyi bence..
  • dogrudur tabi fakat turkcell mevcut müşteriye vermiyor bu tarifeyi, numara taşımada veriyor. varsa mevcut müşteriye böyle bir paket bilgi verin de insanlar faydalansin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmasevmem -- 1 Eylül 2014; 2:17:02 >
  • aynen katılıyorum hocam. Tüm operatörler bir zaman hep yeni gelene daha uygun tarife paket veriyordu. Şimdi avea ve vodafone mevcut abonelerini de düşünmeye başladı. turkcell de düşünürse elindeki aboneleri kaybetmez kolay kolay.

• Hocam bu vadofone freezone olarak HERYONE 500DK+1000SMS+2GB ayda sadece 25TL! Üstelik Vadofonelularla sınırsız Sms kampanyasında 25 yaş sınırı var sanırım.Ben 25 yaşına geçmiş bulunmaktayım ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz?Faydalanmak için.
  • hocam bu tarife hakkinda bilgi alabildin mi? Freezonelular faydalanabiliyor mu? Birde paket tarife hala geçerli mi ? Yardimci olursan sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.