Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ HATLARA BlackBerry Curve 8520 - 399TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
25.546
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    telefonu alip baska operatorle kullanabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: paladin_v

telefonun sim kilidi var mi acaba?
    telefonu alip baska operatorle kullanabilir miyiz?

sim kilidi yokmus.
    ayrica taksit sadece akbank axess karta yapiliyormus.
    sitedeki esaslarda yaziyor.
  • sıfır hat çıkarsak alamıyoruz iyi mi :) tam da niyetlenmiştim halbüse
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKhan

sıfır hat çıkarsak alamıyoruz iyi mi :) tam da niyetlenmiştim halbüse

benim aklima soyle bir cakallik geldi:
    baska operatorden faturasiz hat cikartip vodafone'a tasirsam kampanyaya dahil olabiliyoruz.
    cunku 23.02.2011'den sonra numara tasimayla gelen aboneler yararlanabilir diyor :)
  • farklı operatörlerden hat cıkartsanız dahi 3 ay baska bir hatta geciş yapamıyorsunuz en son öyle idi şu anda nasıldır bilemem
  • Ne karışık iş bu arkadaş. Onu veriyorsun üstüne birşeyler veriyorsun vs. vs. anlamadım bu olaydan birşey.
    7 senedir kullandığım faturasız hattım var. İlk 6 sene Turkcell olarak kullandım geçen sene Avea'ya geçtim.
    Bu ara Vodafone'a geçmeyi düşünüyorum.
    Şimdi ben hattımı Vodafone'a taşıdıktan sonra hattıma 20 TL yükledim diyelim 10 TL bakiyem kalacak ve Blackberry Curve 8520 cep telefonum mu olmuş olacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xFeeL

Ne karışık iş bu arkadaş. Onu veriyorsun üstüne birşeyler veriyorsun vs. vs. anlamadım bu olaydan birşey.
    7 senedir kullandığım faturasız hattım var. İlk 6 sene Turkcell olarak kullandım geçen sene Avea'ya geçtim.
    Şimdi ben hattımı Vodafone'a taşıdıktan sonra hattıma 20 TL yükledim diyelim 10 TL bakiyem kalacak ve Blackberry Curve 8520 cep telefonum mu olmuş olacak ?

muhtemelen hayır, bu telefon için 399/12 ödeme yapacaksın, ama aynı zamanda BB servisini 9.9'a kullanacaksın.

ama data olayını anlamadım. hem adil kullanım vs geyiği 96 ya düşecek diyo, ama 3-5 satır aşağıda hız düşmeli paketleri kullanamazsın diyo :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem1907

farklı operatörlerden hat cıkartsanız dahi 3 ay baska bir hatta geciş yapamıyorsunuz en son öyle idi şu anda nasıldır bilemem

onlar da cakal olunca yemiyorlar demekki boyle cakalliklari :)
  • quote:

quote:

Ne karışık iş bu arkadaş. Onu veriyorsun üstüne birşeyler veriyorsun vs. vs. anlamadım bu olaydan birşey.

muhtemelen hayır, bu telefon için 399/12 ödeme yapacaksın, ama aynı zamanda BB servisini 9.9'a kullanacaksın.

ama data olayını anlamadım. hem adil kullanım vs geyiği 96 ya düşecek diyo, ama 3-5 satır aşağıda hız düşmeli paketleri kullanamazsın diyo :D

Yani telefona peşin gidip 400 tl verip alamıyormuyuz illaki 399 tl'yi 12 taksitemi böldürmemiz gerekiyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: GARMONSU38

quote:

quote:

Yani telefona peşin gidip 400 tl verip alamıyormuyuz illaki 399 tl'yi 12 taksitemi böldürmemiz gerekiyor ?

nakit 399 a da alabilirsin. tek çekim de alabilirsin.

12 taksit opsiyonu, alım kolaylığı..

• Sizce Nasıl Bir telefon Su an 5610 xm kullanıyorum 1 aydır telefn almayı planlıyrum ikinci el iphone 2g almayı dusundum anck ıkıncı el den vazgectım sızce c3 ve e63 den dahamı ıyı bu cıhaz bırde beyazı varmı?
  • ya böyle sözleşme gibi 50 satır maddeli kampanyamı olur okumaya bile üşendim.
  • keşke bold 9700 verilse aynı fiyattan
  • Sadece 9.90 lik bis paketi icin dahi alınır.ama telefonda bold kalitesi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: twindiablo
    * Kampanya kapsamında verilen indirimli BlackBerry opsiyonu için adil kullanım limiti 100 MB'dır. 100 MB sonrası bağlantı hızı 96 kb/s düşmektedir.
    * Kampanya ile birlikte sadece hız düşümü yapılmayan data opsiyonları alınabilir. Hız düşümü yapılan data opsiyonları ile bu kampanya birlikte kullanılamaz.

bu 2 madde kendi arasında çelişmiyor mu ?

yada farklı 2 şey midir ? ekstra paket almadan net paketi veriyorlar mı acaba ?
  • benim bu olaydan anladığım 399 liraya bu telefonu tüm vodafone faturasız hat kullanıcılarının alabilecek olması arkadaşlar. Çünkü taahhüt yok, 9,9 tl' lik BB Paketide opsiyonel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaqquine

benim bu olaydan anladığım 399 liraya bu telefonu tüm vodafone faturasız hat kullanıcılarının alabilecek olması arkadaşlar. Çünkü taahhüt yok, 9,9 tl' lik BB Paketide opsiyonel.

maddeleri yeniden okudum da aynen senin dediğin olaya çıkıyor sanırım.

vodafon zaten pek çekmiyor bizim civarda, 400 liraya alınabilecek bi telefon gibi duruyor. yarın bayiye gidip sorayım bi :)
  • ( 399/12 ) + 9,90 BB fiyatı = toplamda aylık 43,15 TL bir harcamanız oluyor.. 399 u axess e bölüyorlar, başka karta bölünmüyormuş. (nakitte alabilirsiniz) 9.90 yüklediğiniz TL den düşüyor. aynı aylık sms alırken birden alınan TL gibi... telefon alınır mı alınmaz mı bilmem, ama normal fiyatının çok daha pahalı olduğunu biliyorum, bu arada net paketini almazsanız telefon kameralı bir 3310 a döner.. biraz daha para verip nokia serisinden bir telefon alınabilir mi? orası size kalmış artık, o nokiaysa bu da blackberry, adı var yahu

• faturasız hatlarda sadece bu modelimi kampanya yapmıslar baska model varmı ?? bunun yerine de htc nin eski modellerinden birini verseydi bence daha iyiydi..
  • piyasada en ucuz 520 civarı, fiyat iyi
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.