Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.583
Cevap
256
Favori
1.700.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel teklifler gitti hizaya getiren teklifler geldi. Bir günde ekrandan sildiler. Tarife yenilenmesine iki gün kaldı
    VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR].

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Gani 2500 dk tarifeye yeni üye kabul ediliyor mu acaba numara taşısak geçebilir miyiz gani tarifesine

• Fourtytrees kullanıcısına yanıt
    Ben denedim hocam yeni tasidigim hat ile olmuyor. Gani L (1500dk) olana geçiş açık sadece.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 40 gb internet 3000 dk her yone 140 tl sizce iyi mi

• riquelme76 kullanıcısına yanıt
    adı nedir hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ensar14 E kullanıcısına yanıt

Bana ozel gelmis hocam

• YouTube a yüklediğimiz videolar sinirsiz video paketine dahil mi arkadaslar yoksa paket sadece izleme olarak mı kullanılıyor, eğer upload da sinirsiz ise paketi alacağım da. Bilen biri var mı ?

• "Konuştuğunca İnternet Fırsat L" tarifesinin güncel fiyatını bilen var mı arkadaşlar? Kullanan veya bilgisi olan var mı?

• Arkadaşlar senelerdir vodafone kullanıcısıyım, 7-8 aydır Red abonesiyim bu limitsiz Red tarifesi için bir yol yok mu?

• gowlet kullanıcısına yanıt

ana konusu var orayı kurcalayın biraz yöntemler vs vardı.

• vodafone sms paketleri kalktı mı?

• Arkadaşlar bu iş artık rayından çıktı. Emeği geçenleri Allah bildiği gibi yapsın. Tarifelere bu sene içindeki 3'üncü zam geliyor :@

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR]

• benim tarifeye göre yine ucuz gibi :)

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR]

• faturasız bı hattım var fakat gani tarifede vodafone yanımda da herhangi bir tarife çıkmıyor faturalı ve ya faturasız nasıl çıkabilirim bu tarifeden

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • livazzxd kullanıcısına yanıt
    hocam ben de çok aradım ama faturasız tarifeler artık bitti gibi bir şey, vodafone arayıp konuştukça öde gibi bir tarifeye geçirebilirsen dene ben de yapayım

• ensar14 E kullanıcısına yanıt
    aynen öyle bitti herhalde faturasız devri hattım cok sıkıntılı dedemin adına kayıtlı dedemde vefat etti yakın bı zamanda faturaliya geciremiyorum sıkıntı çıkar diye devir de alamıyorum denersem yazarım tekrardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi livazzxd -- 23 Ekim 2022; 18:28:47 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu konu epeydir güncellenmemiş nedense? Faturasız tarifelere kol gibi zam geldi üstelik. 3 GB-4 GB internetli tarifeler 85 lirayı aştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 16 Ocak 2023; 21:43:16 >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    hocam vodafoneda faturasız tarifeler bir elin parmaklarını geçmiyor artık faturalı da kullanmak istemiyorum çark desen bir ay paket kullanma çeviremiyorsu cinnet geçirmeden aralık ayında turkcell yıllık pakete geçtim bulunduğum yerlerde genelde wifi var paycell puanla günlük haftalık net alınıyor pek iyi bir şey çıkmasa da salla idare eder bir sene kafa rahat

• Az önce kendi kendine 100 lira yüklendi hattıma. Birkaç gün önce kendim internet bankacılığı üzerinden 100 lira yüklemiştim, paket tahsil edildi. Şimdi tekrar kendi kendine 100 lira geldi, bu nasıl olabilir??!!?? :)

Birisi kazara benim numarayı girip yükleme mi yaptı acaba dedim, Yanımda uygulamasına girip bakınca bakiye 100 lira artmış ve ayrıca Kulllanım Detayları sayfasında şu son fazladan gelen ek 100 TL'lik yükleme de görünüyor mükerrer şekilde. Ömrümde ilk defa karşılaştığım bir durum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 18 Ocak 2023; 21:11:37 >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Birisi dediğiniz gibi yükleme yapmış olabilir, müşteri hizmetlerine de sormanızı tavsiye ederim.

Yarın da bayilere uğrayın derim, eğer sonuç çıkmazsa.

• 
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.