Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (464. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.583
Cevap
256
Favori
1.700.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    vodafone 15 ay taahhütlerini genelde 3+12 olarak yapıyor ve ilk 3 ayda cayma hakkınız oluyor, eğer sizin teklif de böyleyse en azından deneme imkanı oluyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • O konuda haklısın yanıbaşımda vodafone binası ve çatı da bir sürü baz istasyonu var..ama 4g de sürünüyor..işin ilginci böyle değildi çok iyiydi nolduysa bozdular..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • righteous@ kullanıcısına yanıt
    Vodafone'nun alternatifi TT hocam. Turk Telekom'un aşmayan tarifelerine bir göz atın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ensar14 E kullanıcısına yanıt
    Hımm bunu bilmiyordum tşk,mh'ye sorsak bilmez şimdi böyle mi değil mi diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Rica ederim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam siz bilirsiniz tabiki de benim faturaliya alerjim var. Beni rahatsız ediyor. Çevremde birçok olumsuz durumlar gördüm.

• Olay 10 GB tarifesinden Vodafone Bireysel Faturasız aboneler faydalanabilir.
    • Olay 10 GB tarifesindeki aboneler 42 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında 30 gün boyunca 750 dakika, 1000 SMS ve 10GB internet kullanma hakkına sahip olurlar.

• ttde 40 gb sınırsız sosyal vardı , sınırsız sosyali kaldırmışlar , vodafoneda sınırsız silvera geçiçem ama hotspot sınırı çok düşük 15 gb nedir yav

• Faıthful kullanıcısına yanıt

Aylık ek 50 GB hotspot paketi 29,58₺ isteğe bağlı olarak alabilirsiniz, taahhütsüz. Toplam da 65 GB hotspot kotanız olacak.

• o da olabilir ama pahalıya gelir bu sefer , mecbur 25 gb ile idare edicem

• bu red tarifesine geçtiğim ilk zamanlar laptopdan youtubea giriyordum kotadan yemiyordu sonradan değiştirdiler :(((

• Bu hotspot olayını aşmak için bir program varmış, onu tam olarak çözebilirseniz, geçiş yapabilirsiniz.

• şu red sınırsızı pcde kullanmanın bir yolu yok mudur ya telefonun ekranı yansıtsak pcye olur mu acaba

O dediğim programın taktiğini öğrenir iseniz dediklerinizin hepsini yapabilirsiniz, ama inanın bende bilmiyorum nasıl bir program olduğunu, bilsem mutlaka yardımcı olurdum. Ama forum da bilen arkadaşlar vardır, onlar dan bilgi alabilirsiniz.

• VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR]www.vodafone.com.tr
    Vodafone Evde Redbox Tarifeleri
    https://www.vodafone.com.tr/Net/vodafone-evde-redbox-tarifeleri

bu bağlantı her yere kurulabiliyor mu? port olayı felan geçerli mi bunda 150 gb kota baya iyiymiş

• teşekkürler sağol

rezilliğin tam adresi. başvurun ve son sürat rezillikler başlasın.

SuperBox, RedBox'a bulaşmayın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Rica ederim hocam

• neden hocam , wifi bağlatamıyoruz bundan alsam mı diye düşünüyodum ne gibi sorunlar var?

Wifi bağlatamıyorsanız Limitsiz Redli (Silver, Elite, Ekstra) sizin için, en iyi seçenek olacaktır hocam.

• 
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.