Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (315. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.583
Cevap
256
Favori
1.700.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Digitale özelde bana 10gb 40 TL önermiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,babamin tarifesi doluyor,fauturalli vodaofne hattti var. 8gb 1000dk 500sms 35tl yi gecmeyecek bir tarife var midir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okandem1986 O kullanıcısına yanıt
    Yanimdadan bakin banane var kismindan teklifler gelmisdir tahminimce. Yoksa eger musteri temsilcisine bağlanıp faturasiza gecirin diyin cazip teklif gelebilir belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 17 Aralık 2019; 22:24:42 >
  • Beyler vodafone yeni geçtim ancak sürekli şöyle bir mesaj geliyor.. telefon Xiaomi..çözümünü bilen var mı,telefon çöplüğe döndü sürekli aynı mesajdan

SMS gonderimi icin bakiyeniz yetersizdir.Bireysel aboneler TL yukleyerek/EkPaket alarak SMS gonderebilir kurumsal aboneler sirket yetkilisine danisabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 18 Aralık 2019; 10:9:18 >
  • Bandogge kullanıcısına yanıt
    Ayni tarifedeyim geceli 3-4 oldu sanırım,bu tarifeyi Vodafone kısa dureli olarak sundu ve kaldırdı diye hatirliyorym,arkadaşımda aynı tarifeye geçmek istedi ama yeni gelenlere özel diye bir cevap aldık bayii den,bende tesadüfen bayiide görüp öyle gecmistim

• Xiaomi telefonlara yeni sim takınca Xiaomi hesabına bağlanmak için doğrulama mesajı gönderiyor. Bu mesaj yurtdışına olduğu için TL olmalı ki göndersin. Paketten düşmüyor 2-3 lira gibi bir ücreti var operatöre göre değişir.

• TT'den Vodafone geçen ay geçtim 27 liralık bir tarife kullandım.
    30 lira yükledim, tarife ücretini aldı. Ardından 5 lira telsiz kullanım ücretinin 3 lirası tahsil edilebilmiştir mesajı geldi. Aylık telsiz kullanım ücretinin 5 lirasından 3ü tahsil ettik nedir? 5 lira mı telsiz kullanım.

Ayrıca daha sonra, önceki operatörümden 12-13 lrialık borcumun olduğu bilgisi mesajı geldi (tamam kabul, doğru)

Ben şimdi bu ay yükleme yapınca önce tarifeyi mi yeniler, eski operatör borçlarını mı tahsil eder? Tamam ücreti tahsil etsin de, Vodafone'a geçince telsiz kullanım ücretini niye 5 lira olarak gösteriyor?
  • fuckulteli kullanıcısına yanıt
    Artık Telsiz kullanım vergisinden kurtuluş yok. Eski operatör de borcunuz varsa o aktarılmıştır.

• Arkadaşlar bu yenilenen 7gb faturasız 27 tl olan paketin yılbaşından sonra zamlanacağını belirterek eşimi aramışlar faturalıya geçirelim demişler varmı böyle bir duyum alan? bende geçmeyi düşünüyorum bu pakete ama tereddütte kaldım.
  • whatsapp sinirsiz faturasiz tarife varmi 500 dk yeter internet olmasada olur

• Arkadaşlar bir yardim edin. Ben faturaliyim 1 ay tahattutum kaldı. Faturasiza gecebilir miyim ? Su anki tarife 3 gb +3gb(aksam9 sabah9) +1000dk+1000sms 25 TL (telsiz ücreti dahil)

Vodafone yanimda uygulamasinda ozel teklifler oluyor su an bir teklif var. 12+12 ay tahattlu imiş. İlk 12 ay 29 tl ikinci 12 ay 34 tl.

Tarife şöyle 4 gb internet + 4 gb sececegin bir platformda internet. (Ben Youtube secerim) + sınırsız WhatsApp.
    500 dakka 100 sms. Dakika sms cok önemli değil zaten.

Var mi daha iyi tarife onerebilecek ? Bir de 12+12 tahattutde ikinci 12 de baslamadan cikabilir miyim?
    29 tl ye iyi mi bu tarife ?

• geçen gün aradılar, 6 yıldır düzenli yükleme yapıyorsunuz, sizi faturalıya alalım diyorlar.
    önerdikleri tarife de şu:
    750 dk + 250 sms + 5 gb 32 TL

hali hazırda 750 dk + 1000 sms + 3 gb için 22 TL veriyorum. yani 2 gb için 10 lira daha mı ödeyeyim şimdi, hem de her ay?
    faturasızda bazen yükleme yapmadığım günler de oluyor, ama faturalı olunca yılın 365 gününe para ödemiş olacağım.
    neden eski müşterilerinize güzel tarifeler önermiyorsunuz?

sanırım türk telekomdaki şu faturasız tarifeye geçicem:
    750 dk + 1000 sms + 7 gb 27 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LynXMaSTeR -- 23 Aralık 2019; 3:9:56 >
  • LynXMaSTeR kullanıcısına yanıt
    Nedensa pahalı onermisler genelde onfiyata 6gb uyumlu veriyorlardi.

• general4242 kullanıcısına yanıt
    Aralık'a geçerken Red 15 49 TL idi. Bir tık pahalı ama değer.

• Yeni vodafone gectim
    islem izinleri veya ucretsiz alablcgm whatsapp veya baska uugulamalar hediyeler varmi acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FOCUSSTYLE

Yeni vodafone gectim
    islem izinleri veya ucretsiz alablcgm whatsapp veya baska uugulamalar hediyeler varmi acaba
    Yanımda uygulamasında 3 ay geçerli Hoşgeldin 20gb tarifenize ek ücretsiz alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

Yanımda uygulamasında 3 ay geçerli Hoşgeldin 20gb tarifenize ek ücretsiz alabilirsiniz

Alıntıları Göster
    hocam onu aldm baska bi kampanyadi bisey varmi die

• Kullandıkça Öde tarifesindeyim. FIRSAT30, FIRSATUCLU, 25FIRSAT, 500FIRSAT paketlerini almaya çalıştım ama vermedi. İlk mesaj güncellenebilir.

• KAPAT yazip 7231 gonderdim push mesajlari kapandi eger yapmak istyn varsa ekranda yanlislikla tuslamazsnz

• quote:

Orijinalden alıntı: FOCUSSTYLE

KAPAT yazip 7231 gonderdim push mesajlari kapandi eger yapmak istyn varsa ekranda yanlislikla tuslamazsnz
    Bende KAPAT yazıp 7232 ye göndermiştim, bütün reklam mesajları kapanmıştı. İhtiyacı olanların bilgisi olsun.
    .

7231 e gönderdiğimde "Değerli müşterimiz, talebiniz üzerine Vodafone Cep Kartvizit servisiniz kapatılmıştır" diye mesaj geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 31 Aralık 2019; 15:37:32 >
  • 
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.