Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.583
Cevap
257
Favori
1.700.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion20

Arayan kim bana mesajla geldi, mesajda ücretsiz denemek için 1 ay verdik yazıyor, sonra kendisi iptal olacakmış. Size mesaj gelmedi mi?
    Aynen hocam sizin dediğiniz gibi, sms gelmiş.
    30 günlükmüş şükür
  • Merhabalar mevcut abone için 25 tl altında 2-3gb internet içeren dakika sms miktarı cok önemli değil, önerebileceğiniz tarifeler nelerdir.
  • Hocam ayda 2 kere mi tarife degisiyo ? Kg5 yazip 7000 e yolluyorum. Gecici olarak kapalidir. Yaziyor . Yardimci olabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aradım ama bulamadım, bulduklarım da abone alımına kapalı olarak gözüküyor, Vodafone Faturasız paketsiz tarifler var mı? "saniye bazlı konuşma " gibi tarifeler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A84B2128D -- 10 Mart 2019; 17:12:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A84B2128D

aradım ama bulamadım, bulduklarım da abone alımına kapalı olarak gözüküyor, Vodafone Faturasız paketsiz tarifler var mı? "saniye bazlı konuşma " gibi tarifeler.
    Standart tarife KULLANDIKCA->7000 e gönderiniz
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    Faturasız standart tarife olarak mı geçiş yapmayı talep etmeliyim. Bayi bana paketsiz tarife yok demişti.
  • Sadece dk olsa yeterli en düşük fiyat paket,tarife önerisi bilenler yazabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A84B2128D

Faturasız standart tarife olarak mı geçiş yapmayı talep etmeliyim. Bayi bana paketsiz tarife yok demişti.
    Kullandıkça öde tarifesi vardır.
  • Tuşlu telefon icin 15-20 tl arası 250-500 Dk olan en uygun tarife varmı arkadaşlar ben bunu kullanıyorum dediğiniz .

• Başlık 2019 olarak değişse?

• quote:

Orijinalden alıntı: kalora

Tuşlu telefon icin 15-20 tl arası 250-500 Dk olan en uygun tarife varmı arkadaşlar ben bunu kullanıyorum dediğiniz .
    İlk mesajda paketler kısmında mevcut
  • CloxyTR kullanıcısına yanıt
    Hocam var mi bir yolu??

• belki yazılmamıştır; faturasız esnek 12 tarifesi, 42 tl olarak güncellenecektir şeklinde bir mesaj aldım. 39 tl idi.

tarifenin son günlerinde daha ucuz bir tarifeye geçiş yapacağım,umarım hepsine zam yapılmamıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fell on Black Days

belki yazılmamıştır; faturasız esnek 12 tarifesi, 42 tl olarak güncellenecektir şeklinde bir mesaj aldım. 39 tl idi.

tarifenin son günlerinde daha ucuz bir tarifeye geçiş yapacağım,umarım hepsine zam yapılmamıştır.
    12 Şubat'tan sonra konu güncellenecektir.
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Arkadaşlar

Turkcellden vodafone geçmiş bulunmaktayım. Saçma güzen 14 gb paketini seçtim.

1- Bugün ayın 11'i ve ek 7 gb gamer paketimde hiç kullanmama rağmen 4.76 gb internet var arayıp sordum, 11 günlük kesinti olduğunu söyledi diğer ay full olacakmış. Mantıksız

2- Limiti aşınca otomatik durması için 5 TL istendi. Mantıksız

ilk faturamda 11 günlük bedeli daha az mı ödeyeceğim? 45 TLLİK PAKET 52 TL OLDU.
  • yakınımızda altın fırsat tarifesi var 21 tl
    ona sms gelmemiş

fiyat artmamış

• arkadaşlar nisanda benim turkcellin tarifesi bitiyor ve vodafone gecmeyi planlıyorum(taahhütsüz) ama çalıştığım yerde pek iyi değil diyorlar. deneme amaçlı 1gb internet bile olsa yeter sadece internet alabilirmiyim yada ne yapmam lazım amacım vodafone internet kalitesini test etmek ve ona göre bir karar vermek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anıl72 -- 11 Mart 2019; 19:8:27 >
  • anıl72 A kullanıcısına yanıt
    Vodafone a geçtiğinizde 2 kere günlük 3gb kazanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasına biri sizi davet ettiğinde ve ve Vodafone seviyorum interneti testini tamamladığınızda 3er GB veriyor

• Şu anda sanırım 3-4 GB bandında en mantıklısı konuştuğunca internet tarifeleri? Ben 3gb olana geçtim haftaici konuştuğumuz kadar haftasonu da hediyeymis 20-25 TL arasında bana en mantıklısı bu geldi. Varmıdır acaba daha iyisi?

• 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.