Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.583
Cevap
257
Favori
1.700.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tarife paylaşım konusu burası TAVSİYE DEĞİL.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hy 750 dk + 6 gb + 250sms + 3 ay boyunca her ay 1gb= 32.5 tl (faturalı)
    Fiyat uygun mu dostlar? vodafone mh aradı. Böyle bir teklif verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batu78 -- 1 Mart 2019; 12:33:33 >
  • arkadaşlar hat annem üzerine kayıtlı arayıp yaşlı kadını kandırmışlar
    25 liraya 3gb 500dk 500sms alıyordum
    30 liraya faturalıya çevirerek 4 gb 100sms 750dk yaptırmışlar
    25 lirayı aşmayacak faturasız bir paket tavsiye eder misiniz?
  • @parlak47 kardeşim benim vodafone hattım faturasız internet ihtiyacım yok smsde gerekli değil sadece heryöne dakika ihtiyacım var ek paket 24 tl 1000 dk yaptım başka uygun paket bulamadım bildiğin dksı bol olan tarife yada paket varmı bildiğin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caryting

@parlak47 kardeşim benim vodafone hattım faturasız internet ihtiyacım yok smsde gerekli değil sadece heryöne dakika ihtiyacım var ek paket 24 tl 1000 dk yaptım başka uygun paket bulamadım bildiğin dksı bol olan tarife yada paket varmı bildiğin ?
    Tek numara ile konuşuyorsanız vodafonelu ise senle ben paketi yap.https://www.lordiz.com/vodafone-aylik-senle-ben-paketi.html
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    yok yok benim konuşmalarım her yöne sadece vodafone üzerine değil bildiğin varmı paket gizli tarife vs kaldımı uygun fiyata ?
  • quote:

yok yok benim konuşmalarım her yöne sadece vodafone üzerine değil bildiğin varmı paket gizli tarife vs kaldımı uygun fiyata ?
    Tarifeye ek 5TL ye büyük seçim paketleri var
  • quote:

Orijinalden alıntı: yıldırımorduları

gani m 1000 dak 20tl kullanıyordum senelerdir cepten internet hiç kullanmadım
    artık modem olarak kullanıcam telefonu tabletten giricem nete

gani m 250kbit 60 saniye sınırı varmış
    1 dak tablet kullanımı 3daqk gitti

gb lı tarifelemi gecsem
    yardım lütfen

tam detay verebilirmisin konunun ana sayfasında varmı detaylı
  • quote:

tam detay verebilirmisin konunun ana sayfasında varmı detaylı
    Yanımda ya self servisten ek paketlerimde ve konu ilk mesajda görebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: yıldırımorduları

yardım lütfen

Alıntıları Göster
    İnternet kullananlara gani tarifelerini tavsiye etmiyorum. İlk mesajda kendinize uygun olan bir tarifeyi seçebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlak47 -- 3 Mart 2019; 6:50:27 >
  • Arkadaslar GANI M 20 tl 1000dk 100 sm denedim soyle oldu hani arkadaslar nasil gitcek diye soranlara vodafone soyle ayarlamis benim gozlemledim 1000 dk soyle 750 dk 2gb internete denk geliyor 250 dk konusma toplamda 1000 dk isteyen
    Gani m 20 tl
    250 dk 2gb 100sms
    Parlak hocamin dedigi gibi internet kullanmak isteyenlere uygun degil

• quote:

Orijinalden alıntı: uzmanby

Arkadaslar GANI M 20 tl 1000dk 100 sm denedim soyle oldu hani arkadaslar nasil gitcek diye soranlara vodafone soyle ayarlamis benim gozlemledim 1000 dk soyle 750 dk 2gb internete denk geliyor 250 dk konusma toplamda 1000 dk isteyen
    Gani m 20 tl
    250 dk 2gb 100sms
    Parlak hocamin dedigi gibi internet kullanmak isteyenlere uygun degil
    o fiyata baska uygun tarifede yok

Hocam ben bugün FsızEsnek8 den Kg5 e geçmek için çok mesaj attım ama Malesef Sistem geçici olarak serviş dışıdır dedi hep Tarife devam etmiyor Sanırım bende FsızEsnek8 ile yola devam ediyorum 750 dk olduğu için Ama Kg5 te 5+5 10 gb internet bende ise 4+4 8 gb var onu bi tam öğrenirsem bir daha ki aya Kg5 e geçicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siceyy

Hocam ben bugün FsızEsnek8 den Kg5 e geçmek için çok mesaj attım ama Malesef Sistem geçici olarak serviş dışıdır dedi hep Tarife devam etmiyor Sanırım bende FsızEsnek8 ile yola devam ediyorum 750 dk olduğu için Ama Kg5 te 5+5 10 gb internet bende ise 4+4 8 gb var onu bi tam öğrenirsem bir daha ki aya Kg5 e geçicem
    Hat sahibi yada kullanıcı 26 yaşından gün almıştır. Kullanıcı tanımı güncelleyerek tarifeye geçiş sağlayabilirsiniz

• Turkcellden geçis yapacağım. Sınırsız YouTube olan en uygun hangi tarife var acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Doğru 26 oldu sahi :D bi deniyim hocam güncellemeyi
  • Arayan Kim servisi 2 liradan 2.25 liraya çıkmış?

• Siceyy kullanıcısına yanıt
    Merhaba.Acilen tarife almam lazım bugün son buluyor sözleşme.
    1000 dk-4gb SMS önemsiz 28-31 lira gibi bir tarife nasıl alabilirim ? Müşteri hizmetleri daha yüksek çıkartıyor.İlk sayfadaki kodlardan katılım sağlarsam sonra tekrar müşteri hizmetlerini aramalı mıyım ?
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Hocam ben hep Faturasız kullandım Faturalı tarifeleri hiç bilmiyorum
  • 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.