Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.582
Cevap
256
Favori
1.700.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

Arkadaşlar konuşulmuştur gerçi ama gene de sormak istiyorum, malumunuz Vodafone sinyal kalitesi olarak biraz düşük. Ara sıra ekranda servis Yok uyarısı görüyorum, bir süre sonra düzeliyor. Vodafone forum da durumu bildirdim ama nafile.

Bu genel bir sorun mudur yoksa cihazda mı problem var. Ben genel bir problem olabileceğini düşünüyorum ama gene de sormak istedim :)

Ben de kullandığım 1.hattı Vodafone'dan Bimcell'e sırf bu yüzden taşıdım. Ankara'nın göbeğinde ne 3G var ne 4G adam gibi. Koordinat bilgilerimi vererek Vodafone foruma da müşteri hizmetlerine de şikayet ettim, sonuç değişmedi zamanında. Geçenlerde bi de arıyolar "Vodafone'a geçmek ister misiniz?" diye. Dedim siz önce şu şebekeyi düzeltin, ondan sonra arayın.

5-7 megabit 4G hızı mı olur ya? AKK'ye takılmış adsl gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanane900 -- 6 Ocak 2018; 16:48:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sanane900

quote:

Arkadaşlar konuşulmuştur gerçi ama gene de sormak istiyorum, malumunuz Vodafone sinyal kalitesi olarak biraz düşük. Ara sıra ekranda servis Yok uyarısı görüyorum, bir süre sonra düzeliyor. Vodafone forum da durumu bildirdim ama nafile.

Bu genel bir sorun mudur yoksa cihazda mı problem var. Ben genel bir problem olabileceğini düşünüyorum ama gene de sormak istedim :)

Ben de kullandığım 1.hattı Vodafone'dan Bimcell'e sırf bu yüzden taşıdım. Ankara'nın göbeğinde ne 3G var ne 4G adam gibi. Koordinasyon bilgilerimi vererek Vodafone foruma da müşteri hizmetlerine de şikayet ettim, sonuç değişmedi zamanında. Geçenlerde bi de arıyolar "Vodafone'a geçmek ister misiniz?" diye. Dedim siz önce şu şebekeyi düzeltin, ondan sonra arayın.

Bu hız takıntınızı anlayamıyorum İnternetiniz sınırsız olmadıktan sonra iş görür hızlar yeterlidir bence genede görüşünüze saygı duyarım

• 19 liralık tarifedeydim. 22liğe taşıdılar. geçen hafta internetim bitti 3 kez 5 lira kestiler , yani 3 kere 250 mb verdiler :(

napabilirim şu an? var mı güzel tarife?
  • Turkcell'den geçiş yapacağım, 29 liraya Faturasız Esnek 8 tarifesine geçeceğim en uygunu bu görünüyor, başka tarife var mı acaba?

4+4Gb, 750DK, 5000SMS - 29 TL
  • sanane900 S kullanıcısına yanıt
    evet ben de pek kalıcı değilim sanırım, şebeke tam çekmesine rağmen dün zar zor derdimi anlattım konuştuğum kişiye,sesim kesik kesik gidiyormuş. zaten zamlarla birlikte pek cazibesi kalmadı gibi vodafone'un,bu ayki tarifem bitsin taşırım turkcell'e büyük ihtimal, telsiz ücretinden de kurtarırız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makale_Helvetia -- 6 Ocak 2018; 15:36:53 >
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    Tam olarak anlayamadım hocam, başka bir mesajı mı cevaplayacaktınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

Tam olarak anlayamadım hocam, başka bir mesajı mı cevaplayacaktınız acaba?

Pardon sizin ekrana gelen bildirimden geçiş yapmış olabilirsiniz Müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seyid Battal Gazi

19 liralık tarifedeydim. 22liğe taşıdılar. geçen hafta internetim bitti 3 kez 5 lira kestiler , yani 3 kere 250 mb verdiler :(

napabilirim şu an? var mı güzel tarife?

Paket aşımlarında cebine uyan paket devreye girer her 5TL karşılığında 7 gün geçerli 250mb tanımlanır Dikkat etmeniz gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan Akkır

Turkcell'den geçiş yapacağım, 29 liraya Faturasız Esnek 8 tarifesine geçeceğim en uygunu bu görünüyor, başka tarife var mı acaba?

4+4Gb, 750DK, 5000SMS - 29 TL

En uygun tarifeler tabloda eklidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

Orijinalden alıntı: sanane900

quote:

Ben de kullandığım 1.hattı Vodafone'dan Bimcell'e sırf bu yüzden taşıdım. Ankara'nın göbeğinde ne 3G var ne 4G adam gibi. Koordinasyon bilgilerimi vererek Vodafone foruma da müşteri hizmetlerine de şikayet ettim, sonuç değişmedi zamanında. Geçenlerde bi de arıyolar "Vodafone'a geçmek ister misiniz?" diye. Dedim siz önce şu şebekeyi düzeltin, ondan sonra arayın.

Bu hız takıntınızı anlayamıyorum İnternetiniz sınırsız olmadıktan sonra iş görür hızlar yeterlidir bence genede görüşünüze saygı duyarım

Tarayıcı üzerinde gezinme yaparken bile 5 megabit hızla 30-40 megabit hız arasındaki fark bariz belli oluyor hocam. Ama operatör değişikliği yapmamın asıl sebebi hız düşüklüğü değil, şebeke problemiydi. Bir de üstüne 1 liralık kodlar falan kapanınca hepten soğuttu o dönem.

• Tecavüz olaylarından dolayı türkcelle geçmek istemiyorum. Başka öneri var mı?
  • KONUŞTUĞUNCA INTERNET SUPER 750DK+1000SMS+3GB 23 TL geçiş yaptım. Yardımınız için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoseCity

KONUŞTUĞUNCA INTERNET SUPER 750DK+1000SMS+3GB 23 TL geçiş yaptım. Yardımınız için teşekkür ederim.

Nasıl geçiş yaptınız bilgi verirmisiniz
    Kodunu paylaşırsanız bizde geçiş yapardık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • e77c E kullanıcısına yanıt
    Hat taşıma ile. KISUPER->7000
  • Limonen kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben bugün turkcell'e geçiş yaptım EKO3GB tarifesine geçiş yapamıyorum mesaj gönderiyorum cevabında talebiniz anlaşılamamıştır cevabı geliyor ne yapmam gerekiyor geçiş yapmam için arkadaşlar
  • Bana öyle söyledi bayi bende yinede geçiş yaptım bugün geçiş oldu mesajla EKO3GB tarifesi için kısa mesaj göderdim ama talebiniz anlaşılamamıştır cevabı geldi. Sizin tarife geçişiniz gerçekleştimi acaba bilgi verebilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkangzcn

Merhaba ben bugün turkcell'e geçiş yaptım EKO3GB tarifesine geçiş yapamıyorum mesaj gönderiyorum cevabında talebiniz anlaşılamamıştır cevabı geliyor ne yapmam gerekiyor geçiş yapmam için arkadaşlar

3gb eko yazıp göndermiştim ben

• serkangzcn S kullanıcısına yanıt
    Burasi turkcell konusu mu ?

• Valla ya Video Pass Muzik Pass'i yeter vodafone'un

Onuda gectim internet avcilari mobille harcadigim data 150-200 GB evde wifi yok hic aramayorum bile oyle diyeyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    İnt avcilar freezone esnek faturali bir tarife olmama ragme freezone degilsin diyor

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.