Şimdi Ara

VODAFONE FATURASIZ GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2019 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.583
Cevap
257
Favori
1.700.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: parlak47

KULLANICI TANIMLAMA İŞLEMİ ( 26 YAŞINDAN BÜYÜKLER İÇİN) AİLEDEN 1.DERECE OLAN KİMLİĞİN ARKASINDAKİ CİLT NUMARASI VE AİLE SIRA NO AYNI OLAN (12-25 YAŞ ARASI) 542 MÜŞTERİ HİZMETLERİ YADA EN YAKIN VODAFONE BAYİSİNDEN KULLANICI TANIMLAMA İŞLEMİ YAPTIKTAN SONRA TARİFELERE GEÇİŞ YAPABİLİYOR TARİFELERDE KALMA ZORUNLULUĞU YOKTUR ESKİ PAKET VE TARİFELERDEN VERİLEN SMS DK İNT TARİFE DEĞİŞİMLERİNDE SİLİNMEZ BAŞKA SORUSU OLAN BANA ÖZELDEN YAZABİLİR CEVAPLAYABİLİRİM

peki hocam önce mesajla tarifeyi alıp ondan sonra mı AİLEDEN 1.DERECE olan kişinin kimliğini MHye bildiriyoruz?

işlem sıralaması nasıl oluyor?
  • eyeshot E kullanıcısına yanıt
    2 GB olanlara mesaj attım sadece faturasız hatlar geçebilir diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qrio

faturalı olmaz faturasız ön ödemeli hat gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: imhiret

quote:

Orijinalden alıntı: qrio

faturalı olmaz faturasız ön ödemeli hat gerekiyor

Alıntıları Göster
    teşekkürler arkadaşım bu çok makbule geçti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skymach2083

teşekkürler arkadaşım bu çok makbule geçti.

Alıntıları Göster
    Faturasız hatlar için geçerli olup sadece faturalı ile faturasız arasındaki fark faturalı da her 6 sn de bir faturasız da sesli görüşme dakikalık hesaplanır bu arada vodafone ile 7 yıldır çalışmaktayım Alt bayiyim inanın hiçbir vodafone shop merkezlerde bu bilgileri bulamazsınız yok komple22 eski bildiğimiz GENC19 dediğimiz tarife sadece alımı farklı bir yönde olmuş Kullanıcı tanımlama işlemi için aramıştım hat kimin adınaysa onun kimliğin bilgileri istenilir daha sonra kullanıcı tanımlatılacak kişinin TC si istenilir Bu arada Faturalı hat olanlar taahhüdü bulunmayanlar müşteri hizmetleri 542 aracılığı ile faturasız hatta çevirip bu tarifelerden herhangi birine sahip olabilir Farklı sorularınızı cevaplamaya hazırım

• quote:

Faturasız hatlar için geçerli olup sadece faturalı ile faturasız arasındaki fark faturalı da her 6 sn de bir faturasız da sesli görüşme dakikalık hesaplanır bu arada vodafone ile 7 yıldır çalışmaktayım Alt bayiyim inanın hiçbir vodafone shop merkezlerde bu bilgileri bulamazsınız yok komple22 eski bildiğimiz GENC19 dediğimiz tarife sadece alımı farklı bir yönde olmuş Kullanıcı tanımlama işlemi için aramıştım hat kimin adınaysa onun kimliğin bilgileri istenilir daha sonra kullanıcı tanımlatılacak kişinin TC si istenilir Bu arada Faturalı hat olanlar taahhüdü bulunmayanlar müşteri hizmetleri 542 aracılığı ile faturasız hatta çevirip bu tarifelerden herhangi birine sahip olabilir Farklı sorularınızı cevaplamaya hazırım

Alıntıları Göster
    Numarasını taşıyanlar içi şu uygun:http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/priceplans/efsane-alt-n-1-gb-tarifesi

• quote:

bilgiler paylaşım lar iyi emeğine sağlık.yanılmıyorsa abonelere gelen kampanya smslrri ile buraya yazdığınız iyi oldu .evet bu paketler abonelere size özel sekmente olduğu için vodafone shop.sılver ve altbayide yoktur.abonelere gelen kampanya smsleri ile yapılıyor ve baska abonelerede yapıyor ve kampanya yayılıyorr.bildiğim kadarıyla.

iyi forumlar
    bilgi için saolun..

• quote:

Orijinalden alıntı: LE0NARD

quote:

bilgiler paylaşım lar iyi emeğine sağlık.yanılmıyorsa abonelere gelen kampanya smslrri ile buraya yazdığınız iyi oldu .evet bu paketler abonelere size özel sekmente olduğu için vodafone shop.sılver ve altbayide yoktur.abonelere gelen kampanya smsleri ile yapılıyor ve baska abonelerede yapıyor ve kampanya yayılıyorr.bildiğim kadarıyla.

iyi forumlar
    bilgi için saolun..

Alıntıları Göster
    Bu Bilgiler KOMPLE22 IKILI22 FIRSAT30 benim tahminlerim sonucu sms sonucu gerçekleştiğine dair olumlu mesajlar sonucunda paylaştık Vodafone MH neymiş efendim size özel mesaj gelmesi gerekiyor size 1 gb 1000 dk 29 tl yok dedim onlara inat paylaştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlak47 -- 12 Şubat 2015; 10:16:48 >

• KOMPLE1000 tarifesine gecen arkadaslar az once 05425420000 tarafindan aranip telesekreter tarafindan sesli olarak tarife bilgisi geldi...size de geldimi ?
    Yalniz yine yine klasik bir vodafone sistemsel hatasi var galiba cunku mesajda soyle diyor
    "AYDA 19 LIRAYA 1 GB +1000 DK + 1000 SMS SAHIBI OLACAKSINIZ"
    Tamam da bu tarife 22 lira degilmiydi.
    Tarifeye gectigimde tarifenin aktif olmasi icin hattinizda 22 lira olmasi gerekir yaziyordu..
    ÇELİŞKİ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 12 Şubat 2015; 10:26:30 >
  • Az once bende arandim ,ama kendiliginden kapandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: lockerzemre

Az once bende arandim ,ama kendiliginden kapandı
    o eski sistemde kayıtlı olan müşteri temsilcisinin konuşma kaydıdır yani zam gelmeden önceki konuşma kaydıdır içiniz rahat olsun sorun yok
  • 2GB super internetli tam size gore tarife! Heryone 500DK,1000SMS ve 2GB interneti ayda sadece 28TLye almak icin SUPER3 yazip 7000e gonderin. Son gun 15 Subat!
  • quote:

ÖNCELİKLE VODAFONE TARAFINDAN YAPILAN SAÇMA AÇIKLAMALAR YÜZÜNDEN KARŞINIZA BU TARİFE VE PAKETLERİ PAYLAŞIYORUM
    TARİFELER
    TARİFE: KOMPLE 1000 ( 26 YAŞ ALTI İÇİN )

Her Yöne 1000 DK + 1000 SMS + 1 GB : 22 TL ( KOMPLE22 -> 7000 )

TARİFE: İKİLİBİN ( 26 YAŞ ÜSTÜ İÇİN )

Her Yöne 1000 DK + 1 GB İnternet : 22 TL ( IKILI22 -> 7000 )

TARİFE: ÜÇLÜ AVANTAJ

Şebeke içi 1000 DK + 1000 SMS + 1 GB : 20 TL ( UCLUAVANTAJ -> 7000 )

TARİFE: SUPER ÜÇLÜ ( 26 YAŞ ÜSTÜ İÇİN )

Her yöne 500 DK + 1000 SMS + 2 GB : 28 TL ( SUPER3 -> 7000 )

TARİFE: SUPER İKİLİ

Her yöne 500 DK + 1GB : 22 TL ( SUPER2 -> 7000 )

TARİFE: MEGA İKİLİ

Her yöne 500 DK + 1.5 GB : 22 TL ( MEGAIKILI -> 7000 )

TARİFE: SES AVANTAJ

Her Yöne 500 DK : 17 TL (SESAVANTAJ -> 7000)

TARİFE:MEGA ÜÇLÜ ( 26 YAŞ ALTI İÇİN )

Her Yöne 500 DK + 1000 SMS+2 GB: 25TL (MEGA3 -> 7000)

PAKETLER

PAKET: FREEZONE 3U1 ARADA

Her Yöne 500 DK + 5000 SMS + 1 GB : 25 TL ( FIRSAT3->7000 )

PAKET: KOMPLE FIRSAT

Her Yöne 500 DK + 5000 SMS + 2 GB : 30 TL ( FIRSAT30-> 7000 )

PAKET: KOLAY FIRSAT

Her Yöne 500 DK : 19 TL ( 500FIRSAT -> 7000 )

VODAFONE TARAFINDAN DEĞİŞİKLİK YAPILIRSA SORUMLULUK KABUL EDİLMEZ TAMAMEN SİZE KALMIŞ FAYDALANAN ARKADAŞLAR DUALARINIZI ESİRGEMEYİNİZ

Adamin dibi :)

• parlak47 kullanıcısına yanıt
    faturalı için önerebileceğiniz paket yok mu interneti 2 gb ya da 3 gb olsun diğer şeyler olmasa bile olur.. 50 60 dk anca ararım sağı solu mesaj zaten kullanılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1872

faturalı için önerebileceğiniz paket yok mu interneti 2 gb ya da 3 gb olsun diğer şeyler olmasa bile olur.. 50 60 dk anca ararım sağı solu mesaj zaten kullanılmıyor.
    http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/priceplans/7-gb-internet-paketi/OfferingID/B26EC640-BF06-11E3-A4820022195BA3CC en uygun budur 7 GB 30 TL 24 Ay Taahhütle Dakika Sms yok :) Taahhütsüz 40 TL İnan ucuz fiyatlara göre Son Araştırmam da sim kartı sadece İnternet içinmiş SESLİ ARAMALARA KAPALIDIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlak47 -- 12 Şubat 2015; 12:18:57 >

• parlak47 kullanıcısına yanıt
    çağrı olsa iyi olurdu teşekkürler yine de vakit ayırıp baktığınız için.
  • Konu sahibi arkadaşa teşekkürler. Dün akşam komple 1000 tarifesine geçiş yaptım gelen mesajda bakiyenizde en az 22 cep lira olduğunda yüklenecektir yazıyor. Biraz önce 5425420000 numarası aradı bant kaydında komple 1000 tarifesine geçiş yaptığımı pakedin fiyatı 19 tl diyordu.
  • IKILI22 'ye geçişi sağladım umarım bunada bir kılıf bulmazlar bilgilendirme için teşekkürler.
  • quote:

Gönül Rahatlığı İle Tarifelere Geçebilirsiniz Eski Tarifenizden verilen Dakikalar Tarife Değişimlerinde Silinmez Süresi bitene kadar devam eder Vodafonun Saçma açıklamaları yüzünden bu derlemeyi gerçekleştirdim size yardımcı olabilmişsem ne mutlu bana bu arada üçlü avantaj dan gelen şebeke içi dakikalar yoğun tepkilere rağmen sadece bu ay için her yöne dakikalara çevirilmiştir

Nasıl yani şuan ÜÇLÜ AVANTAJ tarifesindeyim ama kontör yüklemedim yüklersem 1000 dk yı vodafone içi mi vericek
  • quote:

Orijinalden alıntı: İroniMan

quote:

Gönül Rahatlığı İle Tarifelere Geçebilirsiniz Eski Tarifenizden verilen Dakikalar Tarife Değişimlerinde Silinmez Süresi bitene kadar devam eder Vodafonun Saçma açıklamaları yüzünden bu derlemeyi gerçekleştirdim size yardımcı olabilmişsem ne mutlu bana bu arada üçlü avantaj dan gelen şebeke içi dakikalar yoğun tepkilere rağmen sadece bu ay için her yöne dakikalara çevirilmiştir

Nasıl yani şuan ÜÇLÜ AVANTAJ tarifesindeyim ama kontör yüklemedim yüklersem 1000 dk yı vodafone içi mi vericek

Alıntıları Göster
    KOMPLE22 yaz 7000 e gönder geç KOMPLE1000 tarifesine Her yöne 1000 DK 1000 SMS 1 GB 22 TL

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.