Şimdi Ara

Vodafone Faturasız 750DK+1000SMS+2GB (22₺) (83. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.748
Cevap
123
Favori
143.574
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mega yeni tarifesi kullanıyorum 19 tl'ye 3 GB / 600 dk / 1000 sms bitince vodafone yeniden dolduruyor.

Şimdiye dek bir defa oldu böyle bişey, dışardayken unutmuşum, interneti fazla kullanınca 3 gb doldu anında 5 tl'ye 250 mb internet doldurdu vodafone
  • quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

Mega yeni tarifesi kullanıyorum 19 tl'ye 3 GB / 600 dk / 1000 sms bitince vodafone yeniden dolduruyor.

Şimdiye dek bir defa oldu böyle bişey, dışardayken unutmuşum, interneti fazla kullanınca 3 gb doldu anında 5 tl'ye 250 mb internet doldurdu vodafone

Kullanım haklarınız bittiğinde cebine uyan paket 5TL/250MB devreye girmektedir Bittikçe dolan bitince doluyor anlamında değildir
  • quote:

Orijinalden alıntı: selam_bey

Bittikce dolanin mantigi nedir acaba?

Yani int mi bitince otomatik bi paket yenileniyor?

Birde 19 tl 2gbli paket aliyorsun.

+ 1tl ye 2gb + 1tl gb daha totalde 21tl 5gb ve dakika sms mi oluyor?

Bunlar bi bitince de otomatik bisey mi yenileniyor.

Birde haftalik yada aylik internet paketi ne alinabiliyor bu tarife de?

Bittikçe Dolan Bitince doluyormuş anlamında değildir Tarifeye Ek 2GB DOLDUR 2GB demişler istersen tarifenin başında istersen sonunda al tarife dönemince geçerlidir
    Birde 19 tl 2gbli paket aliyorsun.

+ 1tl ye 2gb + 1tl gb daha totalde 21tl 5gb ve dakika sms mi oluyor?
    Aynen öyle oluyor
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    Yarın ben de geçeyim TT den eğer böyleyse, yaş sınırı yok sanırım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Yarın ben de geçeyim TT den eğer böyleyse, yaş sınırı yok sanırım ?

Yaş sınırı yoktur
  • Faturasız hat alanlar bu kampanyaya katılabiliyor mu? Şartlar değişmiş sanırım.
  • Türkcell kurumsaldayım bu tarifeye geçebilirmiyim acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

Hocam cep arandan kazandığımız dakikaları nasıl öğreniyorsun

TL dir dakika değildir *123#4# yada BAKIYE->7506 a göndererek sorgulayabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

TL dir dakika değildir *123#4# yada BAKIYE->7506 a göndererek sorgulayabilirsiniz

gani tarifeler hakkinda ne dusunuyorsun hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

quote:

quote:

gani tarifeler hakkinda ne dusunuyorsun hocam

Kullanmadım Dakikalık 100kb altı kullanımlar ücretsiz diyor Saçma bir yandan geliyor
    Ekten bakabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlak47 -- 8 Ekim 2017; 13:19:52 >
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    Katılım nasıl oluyor 1 hattı deneyeceğim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamsın. Sıcak fırsatların tescilli fırsat kaynağısın.
  • 1₺ ye 2GB için HEDİYEGB->7000 Tek Seferliktir Kendiliğinden yenilenmez Tarife sonuna kadar geçerlidir
    1₺ ye 1GB için 1GB1TL->7000 Tek Seferliktir Kendiliğinden yenilenmez Tarife sonuna kadar geçerlidir

bunlar her ay mı geçerli yoksa bir kere kullandığımızda bir daha kullanamıyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert6385 -- 12 Ekim 2017; 12:40:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert6385

1₺ ye 2GB için HEDİYEGB->7000 Tek Seferliktir Kendiliğinden yenilenmez Tarife sonuna kadar geçerlidir
    1₺ ye 1GB için 1GB1TL->7000 Tek Seferliktir Kendiliğinden yenilenmez Tarife sonuna kadar geçerlidir

bunlar her ay mı geçerli yoksa bir kere kullandığımızda bir daha kullanamıyor muyuz?

Tarife süresince sadece 1 kere alınabilir
  • quote:

quote:

1₺ ye 2GB için HEDİYEGB->7000 Tek Seferliktir Kendiliğinden yenilenmez Tarife sonuna kadar geçerlidir

1GB1TL olanı daha önce almıştım (2 ay önce). Şimdi denedim ve bir daha geldi :S
  • quote:

quote:

quote:

Her tarife döneminde sadece 1 kere alınabilir Demek tarifeye ek sadece 1 defa alınabilir demektir
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Her tarife döneminde sadece 1 kere alınabilir Demek tarifeye ek sadece 1 defa alınabilir demektir

yani her tarife yenilenişinde (her ay) tekrar alınabilir?
  • Merhaba, vodafone a geçtim. 19 20 tl bandında hangi paketi onerirsiniz? Internet önemli değil. 1gb yeterlidir. En az 750 dk olmalı. Ama 1000 olabilir. Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.u

Merhaba, vodafone a geçtim. 19 20 tl bandında hangi paketi onerirsiniz? Internet önemli değil. 1gb yeterlidir. En az 750 dk olmalı. Ama 1000 olabilir. Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum

19TL ye 750DK+1000SMS+2GB için BITTIKCEDOLAN1GB->7000 e gönder
  • hat taşırken bittikçe dolan seçiliyor mu. heryer indirim seçersek 22 tl hediye yüklenir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.