Şimdi Ara

Vodafone Faturasız 750DK+1000SMS+2GB (22₺) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.747
Cevap
123
Favori
143.607
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berkay956

Hocam arkadaşımı geçirttim şimdi çok sağolun😊 mega 2gb dan sonra baya avantajlı

İsterseniz online self servisten bu tarifeden bittikçe dolan 2GB 19TLye geçebilirsiniz Aynı içeriklere sahiptir
  • Öbürleri evde çekmiyor. Aveayi defalarca aradım durumu anlattım. En erken 6 ay sonra çözüm bulabileceklerini soylediler. Saha ekibi durumu ancak tespit edermiş. Turkcelle geçtim aynı durum, . 2 gün sonra aradılar, haklı olduğumu, komşularımla görüşüp apartmanın tepesine baz istasyonu dikmeleri için ikna etmemi istediler. Evet diğerlerinde hiç sorun yok.

Arkadaşlar Türkiye'de bu ticaret anlayışı, millette de bu vatandaş/birey olamama hali devam ettikçe bizlerin sorunsuz hizmet almasi zor.

Ne yapcan mecbuurr.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitmete

Öbürleri evde çekmiyor. Aveayi defalarca aradım durumu anlattım. En erken 6 ay sonra çözüm bulabileceklerini soylediler. Saha ekibi durumu ancak tespit edermiş. Turkcelle geçtim aynı durum, . 2 gün sonra aradılar, haklı olduğumu, komşularımla görüşüp apartmanın tepesine baz istasyonu dikmeleri için ikna etmemi istediler. Evet diğerlerinde hiç sorun yok.

Arkadaşlar Türkiye'de bu ticaret anlayışı, millette de bu vatandaş/birey olamama hali devam ettikçe bizlerin sorunsuz hizmet almasi zor.

Ne yapcan mecbuurr.....

Çekmeyen operatöre 1TL öderseniz hak etmez bölgeseldir tüm operatörlerde bu var bizde %95 vodafone abonesi olduğu için TT ve turkcell yatırım yapmıyor

• parlak47 kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğim yer bursa merkez hocam yaaavv...

• quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

İsterseniz online self servisten bu tarifeden bittikçe dolan 2GB 19TLye geçebilirsiniz Aynı içeriklere sahiptir

Ne fark var anlayamadım tam

• quote:

Bahsettiğim yer bursa merkez hocam yaaavv...

Bende Mardin Nusaybin'deyim 1 yıldan fazla sokağa çıkma yasağı var ekranda görüldüğü gibi 4.5G hizmeti var bölgesel yatırım yaparlar Bütün operatörler böyledir
  • quote:

quote:

quote:

Ne fark var anlayamadım tam

Hiçbir farkı yok isteyen geçebilir anlamında söyledim
    22 TL yaxıyor ama?

Tekrar teşekkürler.Tarifeye sorunsuz geçtik.
  • quote:

22 TL yaxıyor ama?

19TL dir aynı içerikler neyse siz kafanızı karıştırmayın direk mesajı gönder geç :)
  • Uzun zamandır lira yüklemediğim hattım geçici olarak servisdışı olmuş.lira yükledim yine aynı nedenini bilen varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam haberdar ettiginiz icin tesekkur ecerim. Hocam ben bu tarifeye geçtim. Tl de yukledim. Onay mesaji da geldi. Yanimda uygulamasında tarife bu görünüyor ama kalan kullanim haklarım eski tarifeninkiler. Ne zaman bu tarifeden gösterecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitmete -- 20 Nisan 2017; 23:31:15 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MertMeteAlp

quote:

Orijinalden alıntı: prestiggge

Vodafone düşünenler şikayetvara gözatmasan geçmesin. Son zamanlarda çevremde çok sorun yaşayan var.

Heryöne dakikalar bir anda Vodafone içi oluverir

Dönek Vodafone

Bir kere oldu vodafone içini her yöneye çevirdi o ay için daha neyin tantanasını yapıyorsunuz

15 gün oyalıdı

TL mi yedi
    Tarifeyi bitirdi.
    Az fazla veririm, kafam rahat eder, bunlar lamı terbiye olacam. Neti de boktan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hocam haberdar ettiginiz icin tesekkur ecerim. Hocam ben bu tarifeye geçtim. Tl de yukledim. Onay mesaji da geldi. Yanimda uygulamasında tarife bu görünüyor ama kalan kullanim haklarım eski tarifeninkiler. Ne zaman bu tarifeden gösterecek.

Online self servisine ve yanımda uygulamasına biraz geç düşüyor OZET->7000 e gönderiniz
  • quote:

quote:

Hocam haberdar ettiginiz icin tesekkur ecerim. Hocam ben bu tarifeye geçtim. Tl de yukledim. Onay mesaji da geldi. Yanimda uygulamasında tarife bu görünüyor ama kalan kullanim haklarım eski tarifeninkiler. Ne zaman bu tarifeden gösterecek.

Online self servisine ve yanımda uygulamasına biraz geç düşüyor OZET->7000 e gönderiniz

Hızlı dönüş için teşekkür ederim. İyi akşamlar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: prestiggge

Vodafone düşünenler şikayetvara gözatmasan geçmesin. Son zamanlarda çevremde çok sorun yaşayan var.

Heryöne dakikalar bir anda Vodafone içi oluverir

Dönek Vodafone

Bir kere oldu vodafone içini her yöneye çevirdi o ay için daha neyin tantanasını yapıyorsunuz

15 gün oyalıdı

TL mi yedi
    Tarifeyi bitirdi.
    Az fazla veririm, kafam rahat eder, bunlar lamı terbiye olacam. Neti de boktan.

Kendinizce ne kadar haklı olursanız olun ama önyargılı davranmayın memnun olan var olmayan var kişiden kişiye değişiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

1gb ligida varmi

Bu tarife eskiden 750DK+1000SMS+1GB 17TL idi Tarife içerik fiyat güncellemesi yapılı 750DK+1000SMS+2GB 19TL yapıldı
  • güzel tarife
  • ie36 kullanıcısına yanıt
    Taşıtaydınız niye yüklediniz ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NTERNETEK1GB->3636 hala çalışıyor ve ilk 3 ay ücretsiz mi yakın zamanda deneyen var mı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.