Şimdi Ara

Vodafone Evde Wifi VBOX 2020 Sınırsız 109 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
30.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben 5 6 aydır kullanıyorum. 110 TL dediler ama fatura 120 geliyor. İlk 1 2 ay hız iyiydi. Sonra sapıtmaya başladı. Özellikle yoğun saatlerde anlık kopmalar oluyor. Dalgalanma gibi. Modemden sinr değerine bakıyorum. 0 da bağlantı kopar diyor internette. Bendeki değer 1 2 0 -1 bile gördüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: machinehead

ben ttnet mobil, 20GB Evde mobil wifi modemli diye bir paketini kullanıyorum. 3g çekiyor ama köyde çevremizdeki evlere insanlar gelince 2 çizgi çekmeye başlıyo çünkü 900hz ile çalışıyor. 5-6 kişi geldiğinde zort diye hızım 1-2 megabit’e düşüyor. Kışın kimse yokken ya da bu vakitler insanlar uyuduğu zaman gece 2-3 gibi 3g ve 3 tık çekmeye başladığında 8-15 megabit oluyor. Kışın süper memnunum çünkü 20 GB dolduğunda ek paket 10 GB 15 TL ama günlük bir hesabı var ay sonuna yakın tarihlerde mesela fatura kesimine 5 gün var diyelim 2,5 TL fiyata 10 GB alıyom. Hatta tüm update olayları son 2-3 gün yapıyom çünkü 10 GB harcıyom 50 kuruş 1 TL gibi rakamlara yeniden paket ekliyom. Geçen ay mesela toplam 70 GB kullandım 90 TL tuttu.

Ancak bu hız dalgalanması 1,5 senedir uyuz ediyor. Vodafone vbox kullananlar hız manyaklığı yaşıyorlar. Olsa vericem 50-60 daha sınırsız vbox alıcam çünkü turkcell seferihisar izmir’de iğrenç hiç çekmiyor. Zaten adamlarda farkın ve teknik servisi de merkeDe değilsen önermiyor. Ha ttnet ha turkcell anlayacağın

Hocam fatura kesimine ne kadar yakın tarihte alinirsa mi ucuz oluyor fiyatı 10 GB ın.

• @hmT kullanıcısına yanıt
    Evet ama paketin bitmeden önce mesajı yollamış olacaksın yoksa kaç gün kala olursa olsun lank diye normal ücreti alıyor. Paketin kotası bitmeden önce mesajı atarsan kaç gün kala paketin biterse ona göre fiyatlıyor. 30 gün kala paketin biterse 15 TL - 1 gün kala biterse 0,5 tl oluyor
  • machinehead M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.Sağolun cevabınız için

• Arkadaşlar devretmek isteyen varsa devir alabilirim ?

• Selam vbox devretmek ister misin? Ben de almak istiyorum. Faturalarda sorun var mi. 110 dan fazla geliyor mu

• Bende onu gordum ve inceliyorum. Aldinizmi siz

• quote:

Orijinalden alıntı: cLk

Ben 5 6 aydır kullanıyorum. 110 TL dediler ama fatura 120 geliyor. İlk 1 2 ay hız iyiydi. Sonra sapıtmaya başladı. Özellikle yoğun saatlerde anlık kopmalar oluyor. Dalgalanma gibi. Modemden sinr değerine bakıyorum. 0 da bağlantı kopar diyor internette. Bendeki değer 1 2 0 -1 bile gördüm
    Ben de 7 Temmuzda abone oldum. Hız en az 10 MB geliyor ama normalde 50 MB civarı hız var. Hız 27-28 MB e çıkıyor ve ardından 10 MB e sistem tarafından düşürülüyor. Sadece modemde çalışıyor zannediyordum ama telefonda da ikinci hatta çalıştırmayı başardım. İptvyi android box ile kullanıyorum. Takılma yok. İnternet ücreti:70 TL Huawei modem: 39 TL ve ilk 12 ay vergiler dahil: 124 TL geliyor. Sonraki 12 ay 112 olacak dendi. 13 günde 210 GB kullanmışım. Sorun yaşamadım. İnşallah devamında da böyle olur.

• ramazankkaya kullanıcısına yanıt
    Oyun oynadığım için 4g yi çoktandır kullanmıyorum. Modemden 3G yi ayarladım. Anlık kopma olmuyor en azından. İnşallah sizin bağlantı bu şekilde devam eder

• arkadaşlar ben bunu nasıl alabilirim acil yardiminiza ihtiyacim var

• quote:

Orijinalden alıntı: ramazankkaya

Ben de 7 Temmuzda abone oldum. Hız en az 10 MB geliyor ama normalde 50 MB civarı hız var. Hız 27-28 MB e çıkıyor ve ardından 10 MB e sistem tarafından düşürülüyor. Sadece modemde çalışıyor zannediyordum ama telefonda da ikinci hatta çalıştırmayı başardım. İptvyi android box ile kullanıyorum. Takılma yok. İnternet ücreti:70 TL Huawei modem: 39 TL ve ilk 12 ay vergiler dahil: 124 TL geliyor. Sonraki 12 ay 112 olacak dendi. 13 günde 210 GB kullanmışım. Sorun yaşamadım. İnşallah devamında da böyle olur.

Alıntıları Göster
    hocam nerden basvurabilirim acil yardiminiz gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: cLk

Ben 5 6 aydır kullanıyorum. 110 TL dediler ama fatura 120 geliyor. İlk 1 2 ay hız iyiydi. Sonra sapıtmaya başladı. Özellikle yoğun saatlerde anlık kopmalar oluyor. Dalgalanma gibi. Modemden sinr değerine bakıyorum. 0 da bağlantı kopar diyor internette. Bendeki değer 1 2 0 -1 bile gördüm
    hocam nerden başvurup alabilirim 109tl paketini bi yardimci olabilirmisiniz

• Arkadaşlar bu paketi adsl altyapım olduğu için alamıyorum bunu almanın başka bir yolu yok mu ?
  • 6 ayda %50 zam gelmiş nerdeyse maşallah
  • Ben 1.5 yıl önce redbox diye bir şey aldım vodafone 184TL ödüyorum. Her yere götürebiliyorum sınırsız kotası var . Sözleşmede 500 gb geçilirse hizmet durdurulabilinir diyor ama aylık 750gb kota kullandığım oldu durdurmadılar. Hız köyde kullanıyordum çok memnundum 17 megabit geliyordu. Şimdi şehire daha yakın bir yerde kullanıyorum sanırım yoğunluk olduğundan hızı daha dalgalı akşam 20:00-24:00 arası 4-10 megabit oluyor.

• machinehead M kullanıcısına yanıt
    Konuyu neden hortlattınız acaba?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.