Şimdi Ara

Vodafone Evde sınırsız internet tarifeleri açıklandı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
0
Favori
16.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçiş işlemi 2 günü bulur dediler. Daha hala sistemde 50mbit gözüküyor ama son tarih 31 aralik 2018 yazıyor. Yarin guncellenecek sanirim.

Taahhüt işleminin onayini telefonda aldiysaniz sorun olacağını sanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oooo biz kime diyoruz peh!
    millet yatmaya başlamış taahhütler havada uçuşuyor.
  • Kevin De Bruyne kullanıcısına yanıt
    sağolun teneffuste araytınca pek anlamadım. belki 2 gun olayını soylemiştir. cayma bedeli olmadıgı, 2 yıl uzayacagını, fiyatı ve hızını 2 kez sordum. sakata gelmeyim diye.
  • mavizaman kullanıcısına yanıt
    Yeni paketlere yatmiyoruz. Eski paketlerimizi uzatıyoruz. Belli bir süre internet fiyatları duzelmeyecegini gördüğümüz için ilk önce eşeği sağlam kazığa bağlıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne

Yeni paketlere yatmiyoruz. Eski paketlerimizi uzatıyoruz. Belli bir süre internet fiyatları duzelmeyecegini gördüğümüz için ilk önce eşeği sağlam kazığa bağlıyoruz.
    yeni fiyatlar bunun için var zaten yoksa adam neden yüksekten vereceği fiyata senin taahhütünü uzatsın.
  • quote:

50mbit 65 lira ödüyorduk. Bugün mevcut paketi 2 yıl uzatmak isteyince izin vermediler. İyi bari 100mbit olarak uzatin diyince 75tlye 2 yıl yeni taahhüt yaptık.

Var bir bit yeniği ama hayırlısı. Amaçlari fiyatları yüksek gösterip müşterileri korkutup, 2 yil boyunca üyeleri bağlamak mi acaba diye düşünüyorum.

İçime sonradan fiyatlar düşecek gibi bir his doğdu .
    çok iyi hocam boşver.Bende 2 yıl 72 50 mbit aldım 10 gündür bağlanmadı tabi ama :)

Düşer mi bilmiyorum ama çokta düşmez 2019 Q1,Q2 çok zorlu geçicek ekonomik açıdan,en azından 2020-21'lere kadar genel anlamda fiyat azalışı beklemiyorum açıkcası o yüzdende 2 yıl yaptık yoksa tahahüte karşıyım ama elde yapıcak birşey yok durum ortada en akıllıcası bu gibi belkide yanılırız,denemek denememekten iyidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Geçiş işlemi 2 günü bulur dediler. Daha hala sistemde 50mbit gözüküyor ama son tarih 31 aralik 2018 yazıyor. Yarin guncellenecek sanirim.

Taahhüt işleminin onayini telefonda aldiysaniz sorun olacağını sanmıyorum.
    Geciste netiniz iptal oldumu benim.iptal oldu yav :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mark Selby kullanıcısına yanıt
    Yok olmadı hocam. Kesintisiz kullanmaktayım.

• mavizaman kullanıcısına yanıt
    Ne yapalım internetsiz mi kalmamizi istiyorsun ya da taahhüt bitince yüksek fiyatlara alma riskini mı göz önüne alalım?

Ne yani sanki 1 ay sonra 1gbit 10 lira mi olacak da bizi mi tongaya getirdiler?

Beklentiniz nedir? Benim için 100mbit limitsiz 75tl gayet makul. Sizin için değilse tepkinizi gösterin.

Umudum kısa süre icerisinde eski paket fiyatlarina gelmesi. Siz ne umuyorsunuz bilmiyorum.

• Lahmacun Küreği kullanıcısına yanıt
    o 8 verriiz demek sadece 8 mbit portu var demek o bolgedeki yuksek mblı nolan cıkacakda size anca yuksek mblı hız verirler tabi baska bir zorunluluk yoksa
    mesal satnrale fazla uzaksanız hız dusecek dogal olarak

portların hepsine zam gelicek oyuzden 2019da net fiyaltarı artıcak her firmanın
  • tureknetin 2. adamı nisana kadar fiyatlara zam gelcek dedi zaten ropartajda

enisle yaptıgı ropartajı bulun
  • Finans forumu olmuş buralar.

55 TL'den 35 mbit 46 yıl taahhüt verildi. Yatırım tavsiyesi değildir.
  • Bunlar kendilerini iyiden iyiye türktelekom zannetmeye başladılar ha
  • vodafone net'in "limitleri kaldırdık artık akn yok" sloganıyla duyurduğu yeni limitsiz paketlerin tarife esaslarında geçen ifade.

"abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), seçilmiş olan paketine göre, 8 mbps’e kadar olan paketlerde 200 gb, 16 mbps’e kadar olan paketlerde 250 gb, 24 mbps’e kadar olan paketlerde 300 gb, 50 mbps’e kadar olan paketlerde 350 gb, 100 mbps’e kadar olan paketlerde 400 gb kullanım eşiği olacak şekilde belirlenmiştir."

https://www.vodafone.com.tr/net/evde-internet.php

vosofone yolunu bulmuş
    gerçi hepsi bulmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: axe190780

vodafone net'in "limitleri kaldırdık artık akn yok" sloganıyla duyurduğu yeni limitsiz paketlerin tarife esaslarında geçen ifade.

"abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), seçilmiş olan paketine göre, 8 mbps’e kadar olan paketlerde 200 gb, 16 mbps’e kadar olan paketlerde 250 gb, 24 mbps’e kadar olan paketlerde 300 gb, 50 mbps’e kadar olan paketlerde 350 gb, 100 mbps’e kadar olan paketlerde 400 gb kullanım eşiği olacak şekilde belirlenmiştir."

https://www.vodafone.com.tr/net/evde-internet.php

vosofone yolunu bulmuş
    gerçi hepsi bulmuş
    Bunlar yeni paketler için önceden sözleşme yenileyenlere bunu yapamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mark Selby

Bunlar yeni paketler için önceden sözleşme yenileyenlere bunu yapamaz.

Alıntıları Göster
    umarım baksana kota kalakcak dedik 80 türlü takla atiyolar kota kalkıyorsa herkese kalkması lazım . ama kalkmıyor işte . sana agutos ayında 200 Gb kotali paket satsa bile kota kalktıgı zaman akn akk su bu farketmez herkese kalkması lazimdi ama bak binbir takla atıyolar .. yeni satılan paketlerde kota olmaması lazimdi ama var
  • quote:

Orijinalden alıntı: axe190780

umarım baksana kota kalakcak dedik 80 türlü takla atiyolar kota kalkıyorsa herkese kalkması lazım . ama kalkmıyor işte . sana agutos ayında 200 Gb kotali paket satsa bile kota kalktıgı zaman akn akk su bu farketmez herkese kalkması lazimdi ama bak binbir takla atıyolar .. yeni satılan paketlerde kota olmaması lazimdi ama var

Alıntıları Göster
    Benim yenilediğim pakette bu ibareler yoktu.
  • Arkadaşlar merhaba superonline 35 mbs internet taahhütüm 14 şubatta bitiyor. Genel olarak superonline dan memnun değilim. Ping sorunları ve stabil olmayan download indirme hızı oluyor bende. Ayrıca yıl itibariyle internetin 4 gün gidip gelmediği oldu. Vodofone a geçmeyi düşünüyorum. Önerir misiniz? Vdsl kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerondight-SW -- 1 Ocak 2019; 8:5:53 >
  • Son anda kapağı attım sözleşmeyi dün imzaladım 100mbps 80tl 2 yıl kafam rahat ohh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakaya_o -- 1 Ocak 2019; 10:11:15 >
  • 3 ay öncesine kadar superonline 16 mbit paketi kullanıyordum bir anda ne oldu da port kapandı ki taahhütümün bitmesine yakın aradım mh yi yenilemek istiyorum dedim ama sadece 8 verebiliriz dediler yenilemedim. Turknete geçtim 17 mbit bile gördüm fakat ortalama 14 alıyorum bence yalan söylüyorlar.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.