Şimdi Ara

Vodafone ev interneti kullanan var mı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
91.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vodofone igrenç bir firma bukadar ilgisiz olmazzz beni kanser etiler ilgiiiii 0 böyle birşey yok magdurummmmmmmmm

• Kendi altyapısının olduğu yerlerde tavsiye ederim. Ama diğer sağlayıcıların altyapısını kullandığı yerlerde sıkıntılar olabilir.

Vodafone ev interneti kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m044010

vardı ama olmaz olsaydı, bu kadar rezalet bir firma görmedim. 0005412662 numaralı müşterileriydim, internetim 2 ay kesik kaldı sorunu çözmediler, bu iki ayında parasını istediler utanmadan, baktım bunların sorunu çözeceklweri yok farklı bir operatöre geçtim utanmadan bu yüzden 700 tl cayma bedeli faturası kestiler. aradım itiraz ettim, biz telefona itiraz almıyoruz yargıya başvurabiirsiniz gibi küstah bir cevap verdiler. bu kadar utanmaz bir firma görmedim ben. şuan hakem heyetine başvuru da bulundum sonucu bekliyorum.

sonuç olarak vodafone net pişmanlıktır uzak durun. şahsen ben birdaha hiçbir hizmetinden! yararlanmayacağım.

Selam,

İzmir den yazıyorum. Ben de karar aşamasındayım onun için bir kaç sorum vardı. Cevaplarsanız memnun olurum.

En önemli sorum: Sizin hattı hangi alt yapıyı kullanarak verdiler. Süperonline? kablo tv? ttnet?

Fiber hizmeti aldınız di mi? adsl değil?

Size göre neden 2 aydır hizmet kesildi? ve neden yapamadılar?

Tv hizmeti var mıydı? kullanıyor muydunuz?

Saygılarımla.

• Sakın vodafon net bulaşma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • htc xe kullanıcısına yanıt
    Çiğli deyim bende. Superonline altyapısı ile kullanıyorum 1 aydır. Henüz bi sıkıntı yaşamadım daha
  • beş para etmez bir firma, evde internet kullanıcısı olarak hizmet veriyorlardı, 2ay boyunca internetim kesildi sorunu çözmeediler, işyerinde çektiğim sıkıntının haddi hesabı yok, mecburen iptal ettirmek zorunda kaldım, birde utanmadan tarafıma 550 tl cayma bedeli faturası gönderdiler, utanmaz herifler birde 2 aylık hizmet vermedikleri sürenin de faturasını kesip tahsilini istediler, bu firmanın hirbir ürününe bulaşmayın dolanırılırsınız

• Bende yeni ineternet arayısı icerisindeydim. Vodafone internet fiyatları cok uygundu. Fakat sikayetvar sitesinde tam 20 bin sikayet ve 2 bin cozum vardı. Sikayelterde bircok sey var cekmeme indirmemem musteri ilgisizligi ve anlıyacagınız vazgectim. kullanan arkadaslara hayırlı olsun insallah sorun yasamazlar

• bende yaklasık 5 ay oldu kullanıyorum.Şimdilik bir sıkıntı yasamadım bende girerken biraz tereddüt ettim ama şu anlık bir sıkıntı yok

• 1 ay oldu. Suan icin sorun yok

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Merhaba, modeminizin marka ve modeli nedir? Öğrenebilir miyim?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • pozitivee P kullanıcısına yanıt
    Merhaba modeminizin marka ve modelini öğrenebilir miyim?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 3 Yıldır süperonline fiber üzerinden Vodafon fiber100 mb lullanıyorum,hiç sıkıntı yaşamadım,istediğiniz router kullanırsınız,şifre kullanıcı kısıtlaması yok..Memnunum..

• modem zte h298A modeli

• enigma33 E kullanıcısına yanıt

Huawei hg355 olmasi lazim

Bu modem "docsis 3.0" mıdır?

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt

bu modem docsis 3.0 mıdır?

• bu konu hakkında bilgim yok

huawei'de hg355 diye bir modem bulamadım.

• enigma33 E kullanıcısına yanıt

zte h298A modeli benim ki hg 355 degil bunu diger arkadas yazmıs

pardon yanlış yazmışım. kusura bakmayın lütfen.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.