Şimdi Ara

Vodafone ek 1gb net 5 tl. İlk 3 ay ücretsiz (3 ay geçti hala ücretsiz) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
17
Favori
77.176
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ReCoMaX

bu kampanyayı abone olmuştum mevcut paketim yenilenmeden önce (mega 19). paketim yenilenince bu ek 1 gb paketi yenilenmedi . anlamadım neden iptal edildiğini.

Aynı durum bende de oldu. 19 luk paket lira olmadığı için yenilenemedi ve ardından da ek paketin iptal olduğu mesajı geldi.
  • Bu paketi yalnizca on odemeli hatti olan musterilerimiz kullanabilir.

Bana bu mesaj geldi.
  • Bu paketi nasıl iptal edebiliriz? Bilgisi olan var mı?
  • veysim47 V kullanıcısına yanıt
    nasıl iptal ediliyor bilginiz var mı
  • 1 ayı doldurunca mesaj gelmişti iptal için diye de silmişim size de gelir paket yenilenmeden
  • Yav şöyle sadaka verir gibi paket veriyorlar ya uyuz oluyorum.
  • 1 ay once kendi kendine iptal olmustu tekrar mesaj attim 1gb internet gelmisti. Bugun tarife yenileme gunuydu merak ediyordum 1 gb da yenilenecek mi diye ve yenilendi heralde adamlar unuttu

Bugun bir ust tarifeden aldigim dordüncü 1 gb tarifeme geldi. Sizlerde durum nasil? Kampanyayi Iptal ettiniz mi yoksa devam mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11 52 7

1 ay once kendi kendine iptal olmustu tekrar mesaj attim 1gb internet gelmisti. Bugun tarife yenileme gunuydu merak ediyordum 1 gb da yenilenecek mi diye ve yenilendi heralde adamlar unuttu

Bugun bir ust tarifeden aldigim dordüncü 1 gb tarifeme geldi. Sizlerde durum nasil? Kampanyayi Iptal ettiniz mi yoksa devam mi?

Bu ay yine 0 tl karsiliginda yenilenecek diye mesaj geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

1 ay once kendi kendine iptal olmustu tekrar mesaj attim 1gb internet gelmisti. Bugun tarife yenileme gunuydu merak ediyordum 1 gb da yenilenecek mi diye ve yenilendi heralde adamlar unuttu

Şimdi bende sms attim bana da verdi 1gb, ne zaman 5 tl kesmeye basliyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

quote:

Şimdi bende sms attim bana da verdi 1gb, ne zaman 5 tl kesmeye basliyor ?

normalde 3 ay bedava olması gerekiyordu yani toplam 3 kere bir gb vermesi lazımdı sonra aylık 5 tl idi ama şuan 5.yi alıyorum unuttular heral:D

• SISTEMIMIZ SU ANDA HIZMET VEREMIYOR.LUTFEN DAHA SONRA TEKRAR DENEYINIZ. B003

• Tşkler aldım bende

• İptal için 3636 ya

IPTAL INTERNET EK 1GB

• Haklı sebeple konuyu hortlatıyorum, üst tarife paketini alalı 4-5 ay kadar oldu hala 0 lira iptal etmiyorum. Doldur3GB paketide biterse bunu kullanıyorum. 3ay bedava deniyordu hala bedava

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aferin. Konuyu güncel tutarak Vodafone'un "siz kaşındız" deyip ücret almasına sebep olabilirsiniz :)

En çok müşteri kaybı yaşayan operatör elbette müşteriyi elinde tutmak için fırsat ve indirim sunarak farklı aksiyonlar almaya çalışıyor.

500 dk + 1000 sms + 4 GB 19 TL Gerçekten vodafone kullanmak için cazip bi teklif.

• teote kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun hocam. Bu şarapsız vodafone "IPTAL EK 1 GB INTERNET" yazın diye mesaj attı iptali için, olmadı. Seninkini yazınca oldu, sağolasın.
  • ücretsiz kullanım hakkım yarın doluyor.

Aylik 1GB'lik paketinizin 3 ay ucretsiz suresi 2 Mayis'ta sonlanacaktir. 2 Mayis'tan sonra aylik 1GB, 5TL'den ucretlenecektir. Paketten cikmak isterseniz IPTAL EK 1 GB INTERNET yazip 3636'ya gonderebilirsiniz. B003

• Adamlar uyandı Yarın son gün diye mesaj geldi. Neyse bedavadan 4-5 ay kullandık

• Tebrikler kullanan arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

Ayın 27 sinde aldim bugun 2 mayısta ek ucret alinacak diye msj geldi 3 ay yerine 3 gun faydalandim hatta suan yine faydalanamiyorum kendi netimden yiyor

Aynı durumdayım. Bende daha önce 3 ay ücretsiz kullandım ve iptal ettirmiştim 2 ay önce. Sonra forumdan kodun tekrar kullanılabilindiğini öğrenince şansımı tekrar denedim ve 1 gb net verdi . Vodafone yanımda uygulansında paketin son kullanım tarihi 17 mayıs görünüyor fakat bu gün gelen mesajda 2 mayısta dolacağı ve 5 tl karşılığında yenileneceği yazıyor. Zaten nedense paketten hiç düşüm olmadı , kullanımlar normal tarifemden düştü hep . Mecbur yukarıdaki kod ile iptal talebi yolladım, bakalım gercekten paketin kullanımı yarın mı dolacak yoksa 17 sine kadar duracak mı? Ona göre harcama yapacağım::))

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.