Şimdi Ara

Vodafone e-sim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
7
Favori
13.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 60
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 43 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 7
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • maaart (28 mesaj) surfer (27 mesaj) Backspace7 (23 mesaj) yuzyirmi (9 mesaj) tubytube (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (89 mesaj) Mobil (33 mesaj) Mini (12 mesaj) Uygulama (68 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2965 Mesaj

Evet tabi ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    bdurmus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    14677 Mesaj

Küçük bir ilçede yaşıyorum. Vodafone bayisine gittim. Haberleri yoktu, haberdar ettim, benim için bir tane sipariş ettiler, ertesi gün getirdiler, kullanmaya başladım, başım göğe erdi, mutluyum huzurluyum vs. vs.

Not: İnternet muazzam hızlı.

• Yarbay
    4828 Mesaj
    Xiaomi, Oppo uygun fiyatlı E-Sim destekli telefon çıkarsa da bizde deneyimlesek şu E-Sim'i

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2609 Mesaj

E simin İnternet hızı ile bir ilgisi bulunmamaktadır...
    |
    |
    Noxco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    744 Mesaj

Tüm forum kullanıcılarına merhaba. P40pro kullanıyorum ve vodafone e-sim almayı planlıyorum. Benim anlamadığım, halihazırda abone olanlara neden gidip Vodafone bayisiyle muhatap olma zorunluluğunu diretiyorlar? Tamamen dijital bir hizmet olan e-sim neden online işlem merkezinden alınamıyor? Bayidekilere laf anlatmak ayrı dert, standart olmayan ödeme ayrı. bu insanlarla muhatap olmak istemiyorsanız çözüm yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazzeus -- 7 Aralık 2020; 19:25:52 >
    |
    |
  • Teğmen
    247 Mesaj
    Bugün Pendik’te 3 bayi gezdim yedek hattımı geçirmek için 2 bayi tükendiğini (birine pazartesi gelecekmiş), 1 bayi sadece yedek hat olarak bulunduğunu bununda geçişlerde kullanılmadığını söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir1003 -- 3 Aralık 2020; 16:47:27 >
    |
    |
  • Teğmen
    181 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jovi

WiFi dan deneyin tanımlamak için internet lazım. Zonguldak'ta 31₺

Zonguldak'ta hangi bayiden aldınız acaba?

• Binbaşı
    1576 Mesaj

Kozlu
    |
    |
    ogzhnbahadir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2116 Mesaj

Herkese merhaba arkadaşlar. Hat taşımayı düşünüyorum vodafone a acaba e-sim ücreti alıyorlar mı hat taşıyacağımız zaman bilen birisi bilgilendirirse sevinirim, teşekkürler.

• Yarbay
    3074 Mesaj

O üyeyle muhatap olma bırak yazsın kendi kendine sadece sana değil forumdaki bir çok kişiye böyle yapıyor ,yazılan şeylere dalga geçercesine yorumlar yazıyor ,kaç kere banlattirdim yine aynı senden ricam şikayet et üstüne tıkla ,bırak yorum yazma hep böyle bu şahıs
    |
    |
    Night_Noise kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3074 Mesaj

Forumdaki herkes ,bende dahil bıktık 🤷
    |
    |
    Night_Noise kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2116 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AppleFoni

O üyeyle muhatap olma bırak yazsın kendi kendine sadece sana değil forumdaki bir çok kişiye böyle yapıyor ,yazılan şeylere dalga geçercesine yorumlar yazıyor ,kaç kere banlattirdim yine aynı senden ricam şikayet et üstüne tıkla ,bırak yorum yazma hep böyle bu şahıs

Aynen hocam farkettim o yüzden baştan muhattaplığı kestim :) Sizede aynısını tavsiye ederim keyfinizi kaçırdıgınıza değmez. Bırakın kendi kendine havlasın dursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2609 Mesaj
    Gerçekten sözün bittiği yer, kibar bir şekilde bu başlıkta konuşuldu demek dışında denen hiç bir şey yok, en ufak kötü söz yok, hakaret yok, hemen damlıyor boş muhabbet uzmanları, doğru söyleyen dokuz köyden kovulur hesabı, boş muhabbet yapıyorlar birde, madem bu kadar meraklısınız cevap verin, boş Turkcell muhabbeti yapmak dışında bir aktiviteniz olmuş olur...

Forum yönetimini göreve davet ediyorum şu 3-4 kişiye bir çözüm bulmayıp şu rezilliğe göz yummak bu foruma yakışmıyor, ben işi gücü bırakıp ergenler gibi tek tek bu mesajları şikayet etmem, kötü söz sahibinindir, şu rezil muhabbete bir yaptırım yapılmazsada yazıklar olsun...
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.