Şimdi Ara

Vodafone e-sim (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
344
Cevap
3
Favori
39.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

aynı telefona oluyordur bence başka telefonda denemedim

• iphone'da çift sim kullanmak için vodafone hattımı e-sim'e geçirecektim. vodafone bayisine gittim ama bana diğer hattım türk telekom olduğu için e-sim vermediler. bu doğru mu? çift hat kullanmak için illa iki hattın da vodafone mu olması gerekiyor?

• Vandelay V kullanıcısına yanıt

yok öyle birşey hocam, bildiğin element uydurmuşlar..

Ya bi firma bu kadar mi rezil olur, yok öyle birsey.,,
    E-sim icin illa bir hattinin daha mi olmasi lazimki. Siz direk mevcut sim kartimi e sim yapmak istiyorum diyin neden hic telekomu karistirmayin
  • Muhtemelen diğer hattıda vodafone'a taşıyın diye uydurmuşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 8 Mart 2021; 15:36:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz önce servisin olmadığını farkettim ne yapsam fayda etmedi. Sim kart aktif gözükmüyor dedi. Silip yükleyeyim dedim. Yüklenmiyor.. bir kaç ayda bir 35 TL mi vereceğim sürekli diye düşündürüyor...

• normal simden e-sim'e geçince internet bağlantısı gerekiyor internet bağlantısı olmayınca aktifleşmiyor.

• Herkese merhaba, Mevcutta çift hatlı Samsung bir cihaz kullanıyorum kişisel hattım Vodafone şirket hattım ise Turkcell. Iphone'a geçme düşüncem var ve vodafone hattımı e sime geçireceğim fakat tereddütlerim var fiziksel hattan bir farklı var mıdır deneyimi yaşayanlar paylaşabilir mi?

• Şirket hattım Turkcell kendi hattım Vodafone ..1 haftadır Vodafone e-sim iPhone XR telefonumda sıkıntısız kullanıyorum..İki hatta açık arama ve mesaj esnasında istediğiniz hattı seçebiliyorsunuz..Yine istediğiniz hattın internetini aktif yapabiliyorsunuz.

• illegal-dead İ kullanıcısına yanıt

iphone se'de 1 haftadır kullanıyorum, fiziksel karttan bir farkı yok şu an için.

• Ben Bilmem Beyin Bilir kullanıcısına yanıt

Bende de eSim vodafone normal sim turkcell olarak kullanıyorum 1 2 ay sonra eSim olan vodafone da servis yok uyarısı alıyorum ve düzelmiyor vodafone bayisi 40 tl tekrar yeni bir eSim veriyor durum düzeliyor ve 1,5 ay sonra tekrar vodafone servis yok. Ne müşteri hizmetleri nede bayii bunu çözemiyor.

Apple sitesinde şöyle nir açıklama var

İki farklı operatör kullanabilmek için iPhone'unuzun kilidinin açık olmasıgerekir. Aksi durumda, her iki plan da aynı operatöre ait olmalıdır. Birinci SIM'inizi bir CDMA operatöründen aldıysanız ikinci SIM'iniz CDMA'yı desteklemez. Daha fazla bilgi için operatörünüzle irtibat kurun. 

• coreay kullanıcısına yanıt

İkisi de vodafone. Karekodlar da tek kullanımlık. Neyse verdim bir 35 daha bir daha yaşarsam Tüketici hakem heyetine e-sim i anlatarak başlayacağım demektir 😂

Bu ciddi bir sorun, tam iphona geçme aşamasında can sıktı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • üstdeki yorumlarda bir arkadaş karekodların tekrar kurulabileceğini yazmış. Müşteri hiztemtleri kodların tek seferlik olduğunu söyledi. Netice olarak 3. Esimi bayii den aldım müşteri hizmetleri faturamdan iade edeceklerini söyledi bakalım iade olacak mı esim ücreti

Kodlar tek kullanımlık olmalı, degil ise buyuk skandal ve güvenlik açığı yaratır, insallah para iadesi olur ancak iade etmek isteseler bile Vodafone da o işi becerecek müşteri hizmetleri olduğunu düşünmüyorum

Ayrıca bin defa dedim kimse oralı olmadı esim yerleşik yaşadığınız ülkede düzenli kullandığınız hat icin üretilmiş bir teknoloji değil
  • maaart M kullanıcısına yanıt

Yerleşik kullanım İçin olmasaydı yurtdışında eSim destekli Apple Watchlar vs eSim destekli aksesuarlar nasıl kullanılacak

Bahsettiğiniz ürünler ana iletişim hattı ve ana telefon gibi hayati ürünler olmayıp, başlıkta yaşanan sorunlar gibi durumların yaşanma olasılığı daha zayıf ve yaşanması durumunda mağduriyet yaratma durumu çok düşüktür...

Zaten e sim bu tip cihazlar ve online global satışlar için üretilmiş bir teknolojidir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maaart -- 23 Nisan 2021; 17:35:18 >
  • sevimlican S kullanıcısına yanıt

eSim hattınızda bir süre sonra servis yok uyarısı aldınızmı. Benim yaklaşık 1 yada 1,5 ay sonra eSim servis yoka dönüyor ve yenıden bayii ye gidip yeniden ücreti ile yedek eSim alarak sorunu çözüyorum.sizde durum nedir.Bu arada bende iPhone XR kullanıyorum

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.