Şimdi Ara

Vodafone e-sim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Türbülans Havayolları A.Ş Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
217
Cevap
8
Favori
15.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 67
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 8
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • maaart (30 mesaj) surfer (27 mesaj) Backspace7 (23 mesaj) yuzyirmi (9 mesaj) tubytube (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (96 mesaj) Mobil (40 mesaj) Mini (12 mesaj) Uygulama (68 mesaj) (1 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    792 Mesaj

aynı telefona oluyordur bence başka telefonda denemedim

|
    |
    maaart kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj

iphone'da çift sim kullanmak için vodafone hattımı e-sim'e geçirecektim. vodafone bayisine gittim ama bana diğer hattım türk telekom olduğu için e-sim vermediler. bu doğru mu? çift hat kullanmak için illa iki hattın da vodafone mu olması gerekiyor?

• Yarbay
    2052 Mesaj

yok öyle birşey hocam, bildiğin element uydurmuşlar..

|
    |
    Vandelay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2810 Mesaj

Ya bi firma bu kadar mi rezil olur, yok öyle birsey.,,
    |
    |
  • Yarbay
    5303 Mesaj

E-sim icin illa bir hattinin daha mi olmasi lazimki. Siz direk mevcut sim kartimi e sim yapmak istiyorum diyin neden hic telekomu karistirmayin
    |
    |
  • Binbaşı
    1732 Mesaj

Muhtemelen diğer hattıda vodafone'a taşıyın diye uydurmuşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 8 Mart 2021; 15:36:31 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Vandelay
  • Yüzbaşı
    358 Mesaj

Biraz önce servisin olmadığını farkettim ne yapsam fayda etmedi. Sim kart aktif gözükmüyor dedi. Silip yükleyeyim dedim. Yüklenmiyor.. bir kaç ayda bir 35 TL mi vereceğim sürekli diye düşündürüyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Skald kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3311 Mesaj
    normal simden e-sim'e geçince internet bağlantısı gerekiyor internet bağlantısı olmayınca aktifleşmiyor.

|
    |
  • Teğmen
    197 Mesaj

Herkese merhaba, Mevcutta çift hatlı Samsung bir cihaz kullanıyorum kişisel hattım Vodafone şirket hattım ise Turkcell. Iphone'a geçme düşüncem var ve vodafone hattımı e sime geçireceğim fakat tereddütlerim var fiziksel hattan bir farklı var mıdır deneyimi yaşayanlar paylaşabilir mi?

• Yarbay
    3880 Mesaj
    Şirket hattım Turkcell kendi hattım Vodafone ..1 haftadır Vodafone e-sim iPhone XR telefonumda sıkıntısız kullanıyorum..İki hatta açık arama ve mesaj esnasında istediğiniz hattı seçebiliyorsunuz..Yine istediğiniz hattın internetini aktif yapabiliyorsunuz.

|
    |
  • Yüzbaşı
    759 Mesaj

iphone se'de 1 haftadır kullanıyorum, fiziksel karttan bir farkı yok şu an için.

|
    |
    illegal-dead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    90 Mesaj

Bende de eSim vodafone normal sim turkcell olarak kullanıyorum 1 2 ay sonra eSim olan vodafone da servis yok uyarısı alıyorum ve düzelmiyor vodafone bayisi 40 tl tekrar yeni bir eSim veriyor durum düzeliyor ve 1,5 ay sonra tekrar vodafone servis yok. Ne müşteri hizmetleri nede bayii bunu çözemiyor.

Apple sitesinde şöyle nir açıklama var

İki farklı operatör kullanabilmek için iPhone'unuzun kilidinin açık olmasıgerekir. Aksi durumda, her iki plan da aynı operatöre ait olmalıdır. Birinci SIM'inizi bir CDMA operatöründen aldıysanız ikinci SIM'iniz CDMA'yı desteklemez. Daha fazla bilgi için operatörünüzle irtibat kurun. 

|
    |
    Ben Bilmem Beyin Bilir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    358 Mesaj

İkisi de vodafone. Karekodlar da tek kullanımlık. Neyse verdim bir 35 daha bir daha yaşarsam Tüketici hakem heyetine e-sim i anlatarak başlayacağım demektir 😂

|
    |
    coreay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    197 Mesaj

Bu ciddi bir sorun, tam iphona geçme aşamasında can sıktı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    90 Mesaj

üstdeki yorumlarda bir arkadaş karekodların tekrar kurulabileceğini yazmış. Müşteri hiztemtleri kodların tek seferlik olduğunu söyledi. Netice olarak 3. Esimi bayii den aldım müşteri hizmetleri faturamdan iade edeceklerini söyledi bakalım iade olacak mı esim ücreti

• Yarbay
    2810 Mesaj

Kodlar tek kullanımlık olmalı, degil ise buyuk skandal ve güvenlik açığı yaratır, insallah para iadesi olur ancak iade etmek isteseler bile Vodafone da o işi becerecek müşteri hizmetleri olduğunu düşünmüyorum

Ayrıca bin defa dedim kimse oralı olmadı esim yerleşik yaşadığınız ülkede düzenli kullandığınız hat icin üretilmiş bir teknoloji değil
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.