Şimdi Ara

Vodafone Düşünmemi Sağladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2020 yılı ekim ayında 2 yıllık sözleşmeli olarak başladığım 24Mbs Vodafone fiber interneti sorunduz kullanıyordum.

10 gün önce garip bir şekilde yavaşladı. Yerel siteleri çok yavaş açıyordu, yabancı sitelere girmiyordu. Bu yüzden VPN kullanmak zorunda kaldım. Cep telefonundaki alış veriş uygulamaları (Hepsiburada, Trendyol, Amazon, Getir) bağlantı yavaşlığından açılmıyordu.

Nihayetinde bu sabah modemi fabrika ayarlarına aldım ve bir daha internete bağlananadı. Modem üzerindeki tüm ışıklar yeşil yandığı halde internet yoktu.

Mecburen teknik yardımı aradım. Onlar da benim yaptığım kontrolleri yaptılar ve sonunda "Bölgede alt yapı sorunu var, arıza kaydı alındı" denildi.

Sözleşme bitimine 3 ay kala bir operatör değişikliğinin şart olduğunu bana hatırlattılar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugün abonelik sahibi yakınima olanları anlatınca "Şimdi hatırladım. Geçen ay Vodafone aradı, evde fibernet hızınızı arttıralım mı diye sorunca benim fiber internetim yokki dedi. Sonra bana bir adres okudu bu adreste adınıza internet var ama deyince ben de bana ait değil deyip kapattım, dolandırıcı olduğunu zannetmiştim" dedi.

Anlaşılan dúzenli ödenen faturalara rağmen bunlar abonelik sahibinin beyanı üzere interneti kapattılar. Ben de abonelik sahibine internet aboneliğini sonlardırma talimatı vermesini söyledim.

Yeni fiber arıyorum. Bana hız değil uygun fiyat lazım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cem_Alim C kullanıcısına yanıt
    Uygun fiyat TT'nin bayilerinde saçma isimler adı altında satılıyor 16mbps UÇURAN tarifesi gibi örneğin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.