Şimdi Ara

VODAFONE... Dijital Dükkan 7’den 7’ye 60 TL... Dijital Dükkan 7/24 150 TL... LİMİTSİZ... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
4
Favori
10.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bende bilerek erkenden başvurdum taahhütüm bitmesine daha 1 ay var hani 15-20 gün sürse sıkıntı olmaz sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutillo

Hocam bende bilerek erkenden başvurdum taahhütüm bitmesine daha 1 ay var hani 15-20 gün sürse sıkıntı olmaz sanırım

Bu sürede geçersiniz de
    15-20 gün kala taahhüt iptal etmek pek mantıklı gelmedi

• yücel52 kullanıcısına yanıt
    Gelen Vodafone çalışanıyla konuştum taahhüt bitiminden sonra işleme sokacam demiş ben unutmuşum 🙂

EDİT:Gelen vodafone çalışanı (hıyar) işleme sokmuş müşteri hizmetlerinden aradılar işleminizi yapıyorum taahüttünüz varsa ceza ödersiniz deyince iptal ettirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutillo -- 25 Ekim 2016; 21:44:39 >
  • yücel52 kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan diğer aboneliğim ttnette ve taahhüt 15 güne bitecek. bizim evin Sorgulamasını vodafone sitesinde yapınca 17mbs çıktı
    Ama benim hat ttneti arayıp sorgulatınca 75 i rahat destekliyor destekliyor.
    Size ilk bağlantı olmadan sözleşmede hangi hız değerini işaretlettiler

• 1 sene daha taahhüt var ama canım fena halde sıkkın 3 mbps ile sürünmeye devam ediyorum bu ay roket hizmetinide kaldırmış çakal telekom kala kaldık
    hız sorgulama doğru sonuç verdi ciddi manada düşünüyor.

VODAFONE... Dijital Dükkan 7’den 7’ye 60 TL... Dijital Dükkan 7/24 150 TL... LİMİTSİZ...
  • emo5313 kullanıcısına yanıt
    hocam vodafone gidip test yaptırınca 96 mbps çıktı ama bu hızı kullanmak istiyorum deyince baktılar vodafone kendi fiber altyapısının olduğu yerlerde verebiliyoruz dediler oda istanbul ankara gibi birkaç yerde veriyormuş en doğrusunu bayiden yada müşteri hizmetlerinden öğrenin
  • quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

Hocam şuan diğer aboneliğim ttnette ve taahhüt 15 güne bitecek. bizim evin Sorgulamasını vodafone sitesinde yapınca 17mbs çıktı
    Ama benim hat ttneti arayıp sorgulatınca 75 i rahat destekliyor destekliyor.
    Size ilk bağlantı olmadan sözleşmede hangi hız değerini işaretlettiler

sözleşmede bir hız garanti edilmiyor
    santrale göre hız veriyorlar
    sizin durum biraz garip
    siz birde birebir bir shop veya mh den test ettirin bakalım
    şayet geçiş yaparsanız port değişikliği falan talep edersiniz
  • kutillo kullanıcısına yanıt
    Orası öyle ama mevcut hattı taşırım büyük ihtimalle telekomun roket hizmetinde 98 mbps hız alıyordum.

Mevcut tarifemde 75gb akk 24 mbps fiber.

75,50,35 hızların hepsi bana uyar
  • emo5313 kullanıcısına yanıt
    Ah hocam akk oldukça bu hızların hiçbir anlamı kalmıyor taahhüdüm 21 kasımda bitiyor 1aydır araştırıyorum akk'siz 100tl civarında iss bulamadım yada yüksek akk

• İşlemlerim başladı tahminen kaç güne kurulum için gelirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. JhonSmith -- 26 Ekim 2016; 0:03:38 >
    Alt linkteki konuyu incelemediysen burayada bak göknet'in paketlerde akla yatkın

https://forum.donanimhaber.com/m_113889628/tm.htm
  • Bana verebildikleri hız 85mb sitesinde görülen bu eski evimde 14mb anca alıyordum. 70mb ustu verebilirler mi acaba
     VODAFONE... Dijital Dükkan 7’den 7’ye 60 TL... Dijital Dükkan 7/24 150 TL... LİMİTSİZ...

• quote:

Orijinalden alıntı: emo5313

Alt linkteki konuyu incelemediysen burayada bak göknet'in paketlerde akla yatkın

https://forum.donanimhaber.com/m_113889628/tm.htm

Hocam akk'siz fiyatlar gerçekten uygunmuş ama sadece Göknet Ankara'da hizmet veriyor 😔
    Kullanıcı yorumlarını okuduğumda hiç iyi yorumlar göremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutillo -- 26 Ekim 2016; 0:49:07 >
    Dsl olarak telekom alt yapısını kullanmıyormu? wifinet harici.
  • 3 gün sonra ttnet tahhatüm bitiyor.bende burda kampayayı öğrendikten sonra dijital dükkana geçmek için vodafone gittim. tabi esnaf olmadığımı bireysel başvuru yapacağımı söyledim. öyle olmaz vergi levhası isterler dedi. bende oluyormuş bayi kanalından mh ile görüşün dedim. görüştükten sonra "oluyormuş ama benim mantığım almıyor dedi sonra vergi levhası olmadığı için eksik evrağa düşer 3-4 ay sonra iptal ederler ve ceza ödemek zorunda kalabilirsiniz" dedi.

neyse bi şey olmaz siz başvuru yapın dedim bu sefer de evde fiber kullanmama rağmen vodafone sisteminde hat yok gözükmüyor. eğer ttnet sonlandırıcı (dedikleri bi şey varmış rj10 gibi bi şey dedi ) onu koydularsa ttnet ten başka hiç kimse altyapıyı kullanmazmış. sonra emin olmak için telekom dan birini aradı.telekomda ki kişi daha sonra bakıp haber vereceğini söyledi. şimdilik başvurumu yapamadım. ama eğer sonlandırıcı koymadılarsa geçeceğim bakalım. inşallah sorun olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: zulfucan

3 gün sonra ttnet tahhatüm bitiyor.bende burda kampayayı öğrendikten sonra dijital dükkana geçmek için vodafone gittim. tabi esnaf olmadığımı bireysel başvuru yapacağımı söyledim. öyle olmaz vergi levhası isterler dedi. bende oluyormuş bayi kanalından mh ile görüşün dedim. görüştükten sonra "oluyormuş ama benim mantığım almıyor dedi sonra vergi levhası olmadığı için eksik evrağa düşer 3-4 ay sonra iptal ederler ve ceza ödemek zorunda kalabilirsiniz" dedi.

neyse bi şey olmaz siz başvuru yapın dedim bu sefer de evde fiber kullanmama rağmen vodafone sisteminde hat yok gözükmüyor. eğer ttnet sonlandırıcı (dedikleri bi şey varmış rj10 gibi bi şey dedi ) onu koydularsa ttnet ten başka hiç kimse altyapıyı kullanmazmış. sonra emin olmak için telekom dan birini aradı.telekomda ki kişi daha sonra bakıp haber vereceğini söyledi. şimdilik başvurumu yapamadım. ama eğer sonlandırıcı koymadılarsa geçeceğim bakalım. inşallah sorun olmaz.

Sonlandiricidan kasti fiber sonlandiricidir. Eve kadar fiber veya binaya kadar fiber ondan sonra cat kablo ile eve giriyorsa turk telekom kullanici tarafindaki fiberini paylasmadigi icin kullanamiyorsunuz.

• malesef telokum fiber hattını paylaşmıyormuş. yapacak bi şey yok.telekomun eline düştük yine. Artık umudumuz BTK. belki AKN sonrası hızda güzel bi şeyler yaparlar. yoksa 1 hafta fiber sonra 3 mbit e talim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yücel52

quote:

Orijinalden alıntı: black_powers

quote:

bugün itibariyle bağlantı aktif oldu
    idm de saniyede 8.5 mb download hızıni gördüm

hocam bi screenshot alabilirmisin speedtest filan

selam bu hız adsl mi fiber mi ?

• Digitürk olayını nasıl yapıyoruz. Benim bağlantım sağlandı 1 haftadır kullanıyorum fakat digitürk ile ilgili mesaj gelmedi. Talep mi etmem gerek müşteri hizmetlerinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devian

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: black_powers

quote:

bugün itibariyle bağlantı aktif oldu
    idm de saniyede 8.5 mb download hızıni gördüm

hocam bi screenshot alabilirmisin speedtest filan

selam bu hız adsl mi fiber mi ?

Adsl olamaz zaten. Vdsl sanırım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.