Şimdi Ara

Vodafone dan yeni seri numaralar... Dikkat 0541 0545 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
60.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafoneturkiye sana PM attım. :)
  • Vadofone Hat Fiyatları Ne KAdar Bilgisi Olan Varmı ? ? ?
  • Kontörlüsü 8,90, Faturalı ücretsiz.Faturalıda 46 YTL'lik vergiyi 12'ye bölüyorlar ve faturana 5,20 gibi bir ücret yansıtıyorlar her ay....
  • quote:

Orjinalden alıntı: by RefResH

Kontörlüsü 8,90, Faturalı ücretsiz.Faturalıda 46 YTL'lik vergiyi 12'ye bölüyorlar ve faturana 5,20 gibi bir ücret yansıtıyorlar her ay....

Teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: by RefResH

Kontörlüsü 8,90, Faturalı ücretsiz.Faturalıda 46 YTL'lik vergiyi 12'ye bölüyorlar ve faturana 5,20 gibi bir ücret yansıtıyorlar her ay....

İlk vergiler de Vodafone'den diyorlardı.Yalan olmuş demek ki....
  • ben 0542 kullanıyorum acaba vodofone ilerde 0540 çıkartırmı?
  • en güzeli 544
  • quote:

Orjinalden alıntı: telefonumabak

en güzeli 544

bence değil
  • geçen bır vodafone bayısıne gıttım kardesıme hat almak ıcın. 545 lı hatları koydular onume ama hıc de guzel numaralar yoktu. ozel numaraları da 50 ytl den satıyorlarmıs cok saşırdım.
  • Bu hatlar hediyeliymiş galiba doğru mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkevil

Bu hatlar hediyeliymiş galiba doğru mu?

Maalesef doğru değil..!
  • quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Valla önemsiz bence :)

0531 çıksın onu alcam ben

• ARKADAŞLAR DÜN GÜNDÜZ 2 GİBİ HAT ALDIM 545 Lİ DAHA AÇILMADI YA NEDEN ACABA GEÇMİ AÇILIYOR
  • quote:

Orjinalden alıntı: OMERKAHVECİ

ARKADAŞLAR DÜN GÜNDÜZ 2 GİBİ HAT ALDIM 545 Lİ DAHA AÇILMADI YA NEDEN ACABA GEÇMİ AÇILIYOR

Bunun tek sorumlusu hattı aldığın bayideki adamın/kadının bilgilerini sisteme girmemiş olması.
    İsteseler senin gözlerinin önünde hattını açabiliyorlar.

Hattını aldığın yere telefon aç ve şikayet edeceğini söyle.
  • ok sağol yarın gidip sorarım...
  • ben 545 li numara aldım.verdiğim herkesden aldığım tepki ''bu ne beeeeeee'' oluyo valla. berbat bi durum
    hattı aldığımda benimkiside 3 gün sonra acıldı ama ben aldğım yerle müşteri hizmetlerini birbirine düşürdüm.bi nevii cingar çıkardım yani
  • Bendede çok ilginç bir olay oldu yalan söylüyor diyeceksiniz 0545li numara aldım saat aksam 6 civarıydı yarım saat sonra eve geldim ve hattan arama yapa bildim ilginç Turkcellde 3 saat beklemiştim 0541 bulamadım ben 545 güzel bence başıda 5 sonuda 5
  • ben 5 ay önce sim card ımı kaybettim vodafone un
    hala çıkartırmadım 8ytl + 2 ytl işlem parası itiyolar
    yeni cep öğrenci hat
    10 ytl imiş
    bana25 ytl ye malolucak eski hattımı kullanırsma
    tnumra gerçekten önemli değil
    ama 10 sneelik abone oldugum için yılın bazı günleri bedava konusma verdiğ için tutuyorum
  • bende 2 gün önce kaybettim telefonumu ve hattımı yeni hatlar şuan 5 ytl eski attımı almk istesem 8 ytl fakat bende senelerdir kullanırorum.numaramı değişsem kayıtlı numaralar benm içi önemli ne yapacağımı şaşırdım bende:(
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.