Şimdi Ara

Vodafone`dan SMS Paketi ayda sadece 9 TL'ye 3000 SMS HER YÖNE [Sadece VODAFONE`DA] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
378
Cevap
0
Favori
769.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben kayıt oldum kontrüm gitmedi mesj atıyorum yine normal kontür gidiyo yazıyorum abone diye şuanda abonesiniz diyo ben bişi anlamadım yardımcı olurmusunuz?
  • arkadaşlar ben kayıt oldum kontrüm gitmedi mesj atıyorum yine normal kontür gidiyo yazıyorum abone diye şuanda abonesiniz diyo ben bişi anlamadım yardımcı olurmusunuz?
  • Onay mesajı geldimi sana peki..
  • geldi 34 kontrüm varmış olmadı yeterli bakiye koşulu sağlındığında bilgilendirme mesajı gönderilecektir diye mesaj geldi kontür yükledim daha gelmedi! :(
  • 34 kontör varsa alamazsın bu bir..

İkincisi kontör yükledim daha gelmedi demek ne demek anlamadım. Parça kontör yükletti isen kontör gönderen yere 5 dk git hemen atsın.Vodafone parça kontör en hızlı giden kontör çeşidi..ha yok ise kontör takas ile kontör gönderebilirim. başka hatlardan göndereceğin kontör karşılığı vodafone kontör gönderebilirim işin kolaylaşsın diye..

Bu tarz olaylarda onay mesajının gelmesini ne olursa olsun kesin bekleyin. YADA SORGU YAZIP 2249 a yada bakiye yazıp 7333 e gönderin onayınızı alın..
  • hayır kontürüm geldi ama onay msjı gelmedi dün akşam yükledim kontürümü şimdi sorgu yazıp msj gönderdim kullana bileceğiniz toplam smsiniz bulunmamaktadır diyo 35 den fazla kontürüm var şu anda ama hala aktif olmadı :(
  • Onay mesajı gelmedi ise yeniden gönder halen abonesiniz diyorsa İPTAL yaz 7333 e gönder..

Ondan sonra yeniden ABONE YAZ 7333 e gönder..

Arkadaşlar Vodafone 1923 model alt yapısı ile bu kadar hizmet veriyor çok görmeyin

Hiç biri olmadı vodafone.com.tr den maila tın sizi ararlar..
  • Oldu teşekkürler (:
  • avea hattımla hemencecik vodafona geçmekteyim
  • UYU TURKCELL UYU
  • turkcell den bı cacık olmaz ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Noxco

UYU TURKCELL UYU

Turkcelle şikayetimi belirttim bu konu hakkında yoksa vodafone'a geçerim diye tehdit ettim
  • Ah bu Vodafone bunları numara taşınabilirliği başladığı zaman ya da başlamadan önce yapsaydı şimdi havalarda uçuyordu. Bizim de Avea'ya kaçan sevdiklerimiz Vodafone'a geçerdi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nuMETALxx

Ah bu Vodafone bunları numara taşınabilirliği başladığı zaman ya da başlamadan önce yapsaydı şimdi havalarda uçuyordu. Bizim de Avea'ya kaçan sevdiklerimiz Vodafone'a geçerdi.

sonuna kadar katılıyorum. numara taşınabilirliğinden önce bu tarz kampanyaları başlatsaydı 30 milyonluk turkcell 15milyona düşerdi (avea da tabi, zira çoğu yerde çekmiyor). turkcell de seve seve fiyatları indirirdi :)
  • Reklamlar başlamış.

35 kontöre 3000 sms diyor. HEr yöne sms en çok vodafoneda sloganı ile..

DUYANLAR DUYMAYANLARA MESAJ ATSIN
  • güzel aferim vodafona bu sıralar çok sevimli
  • Vodafone yavaş yavaş başladı icraate önce 3 dakikası 3 kontör sonra da sms uygulaması tebrikler Vodafone.
  • quote:

Orjinalden alıntı: wero

Vodafone yavaş yavaş başladı icraate önce 3 dakikası 3 kontör sonra da sms uygulaması tebrikler Vodafone.

yanlış 3 dakikası 1 kontör
  • web sitesine 100 sms sınırı yazıldı..
  • Vodafone'a bak helal olsun!!
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.