Şimdi Ara

Vodafone`dan SMS Paketi ayda sadece 9 TL'ye 3000 SMS HER YÖNE [Sadece VODAFONE`DA] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
0
Favori
769.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vodafone yetkilileri büyük ihtimal forumumuzu takip ediyorlar.. buradan emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım..

2 adet vodafone hattım var birini taşımıştım.. iyi ki de taşımışım şimdi daha da çok memnunum..

vodafone cep 1 tarifesi ile her yöne 3dk 1 kontör + aylık 35 kontöre 3000 sms her yöne tarifem bunlar.

tekrar tekrar teşekkürler
  • gözlerim yaşardı ne diyim rekabet başlıyor
  • vodafone un rekabete katılması çok güzel bir gelişme.
  • SUPER yazdım tam 7123 e yolluyodum mesaj geldi.. önce mesajı okudum sonra hemen vodafone.com.tr ve buraya geldim :D valla tam zamanında gelmş mesaj :D:D
  • ve beklenen haber geldi.
    vodafone "yeter artık yok sınırlar" ve "vodafone'da fark var"
    sloganlarını tam anlamı ile gerçekleştirmiş oldu.
    başka bir konuda vodafone'u tepeden tırnağa değiştiren serpil timuray
    hakkında "kovun" diyen arkadaşların fikirlerini tekrar gözden geçirmeleri gerektiğini düşünüyorum.
    ayrıca volkan arkadaşımızın
    eski her yöne sms paketi bittiğinde haklı olarak tepkisini imzasında gösterdikten sonra
    şimdi de türkiye,'nin en iyi her yöne sms paketini sunan vodafone'u imzasında tebrik etmesini beklerdim.
  • diğer operatörlerden abone kayıbı yaşanmaması için mevcut paketlerde değişikliklere gidilicektir
  • memnuniyetler çok hoş
  • Sözün bittiği yer MÜTHİŞ ÖTESİ

ŞOKLARDAYIM TÜRKİYE BİR İLK BU YAAA

YIKTI GEÇİRDİ VODAFONE TÜRKİYE DAKİ TARİFE VE SMS PAKETLERİNİ

KEŞKE BUNLAR 2 SENE ÖNCE OLSAYDI O ZAMAN VODAFONE LİDERLİĞE YÜKSELMİŞTİ BİLE BELKİ
  • quote:

Orjinalden alıntı: çok geç
    şimdi de türkiye,'nin en iyi her yöne sms paketini sunan vodafone'u imzasında tebrik etmesini beklerdim.

Tebrik ederizz buyrunn
  • Bu Gidişle Turkcell Tahtı Bırakmak Durumunda Kalabilir ..... Vodafone Farkını Gösteriyor Artık Öğrenciler Avea dan Vodafone Geçme Zamanı...

Ama Gençler Avea'nın Genelde Açık Hatlarından Aldığı İçin Taşıyamayan Çok Olacak .. Yaşı Tutmayan Öğrenci Hemen Açık Hat ALıyor Tabi Ama Taşıyamıyor Bu Nedenle Kayıptır Bu Vodafone İçin.
  • Vodafone artık gerçekten rekabet etmek için çabalıyor. Son günlerde çıkan kampanyalardan bunu anlıyoruz. Devamını da bekliyoruz.
  • Aman Elindekine Mukayet Ol.. Hattın Çalışıyorsa Açık Hat Sayılır..
  • dun cep1 bugun sms... peki yarın ne cıkacak gprs mi

bence artık vodafone kendine geldi hergun yeni bişi cıkaracak
  • Cebime gelen mesajı okuduğumda bu bir devrim demiştim.. Ama günlük 100 mesaj sınırı beni hayal kırıklığına uğrattı.. Sevgilisi olan bunun yanında bir de süper sms aması gerekiyor.. Tabi ikisi birlikte alınabiliyorsa ya da süper sms hala hayatta ise..
  • quote:

Orjinalden alıntı: celikhalit8

Cebime gelen mesajı okuduğumda bu bir devrim demiştim.. Ama günlük 100 mesaj sınırı beni hayal kırıklığına uğrattı.. Sevgilisi olan bunun yanında bir de süper sms aması gerekiyor.. Tabi ikisi birlikte alınabiliyorsa ya da süper sms hala hayatta ise..

ikisi birlikte alınabiliyor fakat sitesinde bu 100 mesaj sınırından bahsedilmemiş
    ilerleyen günlerde kullananlar net bilgi verir.
  • 100 SMS SINIRI YOKKİ NERDEN ÇIKTI

■Mevcut ve yeni tüm Vodafone Kontor Bazlı ön ödemeli Vodafone aboneleri "Vodafone Cep Dolusu Mesaj Paketi"nden yararlanabilir.
    ■7333 servis numarasına gonderilen SMS ücretsizdir.
    ■SMS Paketi periyodik olarak her ayın sonunda abonenin hesabında yeterli kontörü olduğu anda düşülerek yenilenir. Abone talep ederse paketini iptal edebilir.
    ■Vodafone Cep Dolusu Mesaj paketini iptal etmek için abone "IPTAL" yazıp 7333'e SMS atabilir.
    ■Vodafone Cep Dolusu SMS Paketi'nden yararlanabilmek için hattın aktif konumda olması gerekmektedir.
    ■Kazanılan SMS'ler sadece yurtiçindeki şebeke içi ve diger operatörlere gönderimler için geçerlidir, özel servis kullanımları için geçerli değildir.
    ■Kullanılmayan SMS'ler 30 gün sonunda bir sonraki aya devretmez ve silinir.
    ■Şebeke içi geçiş, iptal, dondurma, devir, numara taşıma ile başka bir operatöre geçiş durumlarında eğer varsa kalan SMS hakkı silinir.
    ■Vodafone Süper SMS Paketi olanlar Vodafone Cep Dolusu Mesaj Paketi'nden de faydalanabilir.
    ■3000 SMS'in harcanma önceliği ilk sıradadır. Abonenin Süper SMS bakiyesi varsa Vodafone içi SMS gönderimleri Süper SMS bakiyesinden, Vodafone dışındaki SMS gönderimleri ise Cep Dolusu SMS bakiyesinden düşer.
    ■Kampanyaya katılım bedeli 35 kontördür. Bu bedel kampanyaya katılım mesajını takiben bakiyeden anında düşer.
    ■35 kontörün karşılığı tüm vergiler dahil 6,65 TL'dir. Bu fiyat 100 kontörün birim fiyatı baz alınarak hesaplanmıştır.
    ■Vodafone "Cep Dolusu Mesaj Paketi"ni istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.

• Ya arkadaşlar 100 sms sınırı olsa ne olmasa ne..

Abartmayalım ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vodafone TR

100 SMS SINIRI YOKKİ NERDEN ÇIKTI

■Mevcut ve yeni tüm Vodafone Kontor Bazlı ön ödemeli Vodafone aboneleri "Vodafone Cep Dolusu Mesaj Paketi"nden yararlanabilir.
    ■7333 servis numarasına gonderilen SMS ücretsizdir.
    ■SMS Paketi periyodik olarak her ayın sonunda abonenin hesabında yeterli kontörü olduğu anda düşülerek yenilenir. Abone talep ederse paketini iptal edebilir.
    ■Vodafone Cep Dolusu Mesaj paketini iptal etmek için abone "IPTAL" yazıp 7333'e SMS atabilir.
    ■Vodafone Cep Dolusu SMS Paketi'nden yararlanabilmek için hattın aktif konumda olması gerekmektedir.
    ■Kazanılan SMS'ler sadece yurtiçindeki şebeke içi ve diger operatörlere gönderimler için geçerlidir, özel servis kullanımları için geçerli değildir.
    ■Kullanılmayan SMS'ler 30 gün sonunda bir sonraki aya devretmez ve silinir.
    ■Şebeke içi geçiş, iptal, dondurma, devir, numara taşıma ile başka bir operatöre geçiş durumlarında eğer varsa kalan SMS hakkı silinir.
    ■Vodafone Süper SMS Paketi olanlar Vodafone Cep Dolusu Mesaj Paketi'nden de faydalanabilir.
    ■3000 SMS'in harcanma önceliği ilk sıradadır. Abonenin Süper SMS bakiyesi varsa Vodafone içi SMS gönderimleri Süper SMS bakiyesinden, Vodafone dışındaki SMS gönderimleri ise Cep Dolusu SMS bakiyesinden düşer.
    ■Kampanyaya katılım bedeli 35 kontördür. Bu bedel kampanyaya katılım mesajını takiben bakiyeden anında düşer.
    ■35 kontörün karşılığı tüm vergiler dahil 6,65 TL'dir. Bu fiyat 100 kontörün birim fiyatı baz alınarak hesaplanmıştır.
    ■Vodafone "Cep Dolusu Mesaj Paketi"ni istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.

Evet sitesinde böyle birşey yok acaba arkadaş nerden alıntı yaptı

• quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Ya arkadaşlar 100 sms sınırı olsa ne olmasa ne..

Abartmayalım ya

Abartmadım sadece fikrimi ve olanı söyledim.. Normal bir kişi günde 100 sms çekmez ama sevgilisi olan birisine git sor bakalım günde kaç sms çekiyor.. Ben 5000 smsten 1300 tane falan harcıyordum 1 haftada..
  • quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Ya arkadaşlar 100 sms sınırı olsa ne olmasa ne..

Abartmayalım ya

bence de
    zaten günde 100 smsten fazla mesaj atarsanız 3000 sms paketi 1 aydan önce biter.

volkan imza konusunu dikkate aldığın için teşekkürler.
    dikkat çekmek istediğim nokta
    nasıl beğenmediğimiz şeyleri söylüyorsak beğendiğimiz şeyleri de söylemeliyiz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.