Şimdi Ara

VODAFONE'DAN SMS DEVRİMİ - 12.000 SMS ( YEPYENİ ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
84.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu an tüketiciyi düşünen tek operatör...
    vodoyu cepnet paketleri ve bu yeni mesaj paketleri için tebrik ediyorum.
  • Güzel olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Friday The 13Th
    Gerçekten tek kelime ile rakipsiz ve lider oldu SMS konusunda

Ben RED Tarifesine geçmeyi düşünüyordum sırf 500 SMS diğer yöne yetmediği için,
    çok şükür Vodafone bomba gibi bir şey yaptı ve SMS Paketini güpgüncel yaptı.

S.Volkan'ın da dediği gibi 1000 yeterli görüyoduk biz voda verdi 2000 :=:=:=))))

Çok mutluyum şuan takır takır Diğer yönle Mesajlaşıyorum....

Sendin dimi hocam şu şebeke dışı olan kısım 500 az arttırsınlar diyen :) işteyken bu konuda bilgilendirme smsi geldi bende bu paketi kullanıyorum aklıma ilk bu geldi bak dhta millet istiyordu vf bunu bile yaptı diye :) bana 5000+500 rahat rahat yetiyordu artık 10000+2000 ne diyeyim ki mükemmel bir sms paketi ücretinin hakkını veren bir paket tartışılacak bir yanı yok.Benim için 9 tl ye sınırsız mesajlaş paketi gibi oldu sonuçta bu sayılara ulaşamam ayrı ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 31 Ocak 2011; 21:43:06 >

• Turkcell Her Yöne 1000 ( Gnctrkcl 5000 ) 10 TL. Çok güzel kapak olmuş Vodafone. Türkiye'nin en iyi operatörü olma yolunda çok güzel ilerliyorsun Vodafone. Tebrik ederim.

Böylece Turkcell'in tekelliği de bitmiş oluyor arkadaşlar. Tam bu zamanda Türkiye'ye 4. bir diğer operatör çok güzel olur.
  • Gençliğimizde yoktu böyle şeyler, çok mesajlaşanlar için harika olmuş

iyiki varsın vodafone, yoksa nice olurdu halimiz!
  • quote:

- *Her Yöne Maksi Vodafone'lularla 10000 SMS ve diğer yönlere 2000 SMS = 9 TL

cep dolusu kaldırılıp, heryöne 5.000 olsa noolurdu sanki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

- *Her Yöne Maksi Vodafone'lularla 10000 SMS ve diğer yönlere 2000 SMS = 9 TL

cep dolusu kaldırılıp, heryöne 5.000 olsa noolurdu sanki..

Avea yüzünden artık olmaz bence..

SMS al kazan muhabbeti sonrası Operatörler smslerini daha dikkatli vereceklerdir..

turkcellin yavaş yavaş tarihi ileri atma sebebide o saçma kampanya bence..
  • genç avantaj 300 dk+5000 sms?
    cep dolusu günlük 100 smsle sınırlanmasa, kardeşimin hattını vodafondan turkcele taşımayacaktım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

genç avantaj 300 dk+5000 sms?
    cep dolusu günlük 100 smsle sınırlanmasa, kardeşimin hattını vodafondan turkcele taşımayacaktım..

Genç Avantaj sonuçta Faturalı bir tarife. Fatularılar için bu uygulanabilir ancak Kontörlü hatlarda malesef çok "cin" var..

Açıkcası ben 10 tl için genç avantaj kullansamda o riske girmem

Hem zaten 25 tl veren adam onunlada çok uğraşmaz gibi geliyor..

-----

Her yöne 3000 sms sayısından ziyade günlük sms sınırı saçmalığı var, onu kabul ediyorum
  • Kardeşime (turkcell genç tarife 5000hy kullanıyor) söyledim...Şimdiki bana yetiyor dedi...

Yani Turkcell 5000hy kullananların pek ilgisini çekmez ama yinede iyi iş yapmış Vodafone , bravo...
  • heryöne 1000 var bende 400 ünü kullandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator
    Kardeşime (turkcell genç tarife 5000hy kullanıyor) söyledim...Şimdiki bana yetiyor dedi...

Yani Turkcell 5000hy kullananların pek ilgisini çekmez ama yinede iyi iş yapmış Vodafone , bravo...

sms zaten tek basına bir amaç olmaz hocam. Ama geçerken önemli bir etken ve vodafone a gececekler ıçin sms artık sorun değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

quote:

Orijinalden alıntı: Rapator
    Kardeşime (turkcell genç tarife 5000hy kullanıyor) söyledim...Şimdiki bana yetiyor dedi...

sms zaten tek basına bir amaç olmaz hocam. Ama geçerken önemli bir etken ve vodafone a gececekler ıçin sms artık sorun değil

hocam sadece sms le iletişen bir kitle var.. göz ardı edilemeyecek kadar.
    ayda 5000/10000 smsler, haftalık 3000/5000 smsler operatör tercih sebebi

• Nasıl bir paket bu ya. :)) Harika olmuş.

Ama Avea yapmasaydı, Vodafonedan bu misilleme gelmezdi. Allah Aveayı başımızdan eksik etmesin. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

Gerçekten tek kelime ile rakipsiz ve lider oldu SMS konusunda

Ben RED Tarifesine geçmeyi düşünüyordum sırf 500 SMS diğer yöne yetmediği için,
    çok şükür Vodafone bomba gibi bir şey yaptı ve SMS Paketini güpgüncel yaptı.

S.Volkan'ın da dediği gibi 1000 yeterli görüyoduk biz voda verdi 2000 :=:=:=))))

Çok mutluyum şuan takır takır Diğer yönle Mesajlaşıyorum....

Sendin dimi hocam şu şebeke dışı olan kısım 500 az arttırsınlar diyen :) işteyken bu konuda bilgilendirme smsi geldi bende bu paketi kullanıyorum aklıma ilk bu geldi bak dhta millet istiyordu vf bunu bile yaptı diye :) bana 5000+500 rahat rahat yetiyordu artık 10000+2000 ne diyeyim ki mükemmel bir sms paketi ücretinin hakkını veren bir paket tartışılacak bir yanı yok.Benim için 9 tl ye sınırsız mesajlaş paketi gibi oldu sonuçta bu sayılara ulaşamam ayrı ayrı.

Aynen arkadaşım bendim o :D 1 istedim 2 verdi vodafone :):):):)

Özgürce msjlaşmak ne güzelmiş operatör ayrımı olmadan :)

Arkadaşlarda şaşırdı hayırdır ne iş diyolar yok diyoum anlatıyorum hee diyolar sonra :D:D:D:D

• bakiye sorgulama ücretli mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimijimix

bakiye sorgulama ücretli mi acaba

ücretsiz.
  • 10 numara olmuş, tebrikler. 500 her yöne smsi de (mesela 7 liraya) her yöne 1000 yaparsa çok daha güzel olur açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

Orijinalden alıntı: jimijimix

bakiye sorgulama ücretli mi acaba

ücretsiz.

tesekkurler.
  • ben bakıyeyeyı soruyorum ancak o kdar mesajlasmama ragmen 10000 ve 2000 var dıyor.nasıl oluyor acaba
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.