Şimdi Ara

Vodafone'dan mobil internet paylaşımıyla ilgili açıklama geldi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
3
Favori
15.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2) platinum elite diye birsey cikardi, mevcuttakilerin haklarini azaltti.

3) hotspotu parali yapacak

4) evde superonline var. Gozu doymamis turk telekom bile aknleri simdiden kaldirdi. Superonline daha diyor ki btk karariyla 1 ocakta kalkacak.

Bu ne ya. Gecerim artik vodafone a. Kullananlardan baktim 30-40 mbit bolgemde vodafone daki hiz. Turkcell de 80-90. Zaten sınırsız mobil mi kullaniyorsunuz. Evdeki interneti de degistirecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60 tl ye 25 gb internet nasıl oluyor bende geçeyim hemen hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sayın Editor, her yerde Turkcell'in bu durumu konuşuluyor. Ancak siz öncelikle bunu haber yapmak yerine Vodafone üzerinden durumu okurlara duyuyorsunuz. Gerçi sizin de işiniz zor anlıyorum :-)

• Turkcell den şaşmam resmen en iyisi, en kalitelisi, en gelişmiş operatör o yuzden hepsinden pahalı. TR de internet de Telekom tekel ise mobil’de de Turkcell dir bu böyle biline.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • secımden sonra olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: teqali

1) fizy de oyun oynadi

2) platinum elite diye birsey cikardi, mevcuttakilerin haklarini azaltti.

3) hotspotu parali yapacak

4) evde superonline var. Gozu doymamis turk telekom bile aknleri simdiden kaldirdi. Superonline daha diyor ki btk karariyla 1 ocakta kalkacak.

Bu ne ya. Gecerim artik vodafone a. Kullananlardan baktim 30-40 mbit bolgemde vodafone daki hiz. Turkcell de 80-90. Zaten sınırsız mobil mi kullaniyorsunuz. Evdeki interneti de degistirecegim.
    Superonline fiber altyapısından vodafone alabiliyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Xeqona

Superonline fiber altyapısından vodafone alabiliyorsun

Alıntıları Göster
    Kardes fiberi gec vdsl bile yok. Bildigin adsl :) 9mbit. Adsl de zaten ttnetin altyapisi. Ona da altyapi denirse.

• Hangi gerzek bu hotspot işini cikardiysa. Halbuki komple tarifelere 9 tl zam yapsa kimsenin sesini cikarmazdi. :) mal bunlar.

• çekmediği için türkcell kullanıyorum diyenlerle dalga geçen tuhaf arkadaşlar :)
    yahu keyfimizden mi diyoruz sanki ,adamlar ihalelerde en iyi olanları aldı o nedenle çoğu yerde türkcell daha iyi çekiyor
    vodafone süper çekiyor diyenler acaba firmanın baz istasyonunun yanında falan mı yaşıyor :)
    gidin bir dağ köyüne bakın hangisi nasıl çekiyor

bazı köylerde telekom hiç çekmiyor ,vodafone çok iyi çekiyor görülüyor ama konuşmaya kalktığında şebeke yok diyor (nasıl oluyorsa) ama türkcell genelde her yerde çekiyor (bazı istisna yerler hariç)

iş internete gelince durum daha vahimleşiyor ,telekom zaten dediğim gibi zaten hiç yok ,vodafone ile internete girmek için çeken bir köşe arıyorsun ,türkcell ise her yerde internet erişimi var ama 3g. için aynı şekilde köşe arıyorsun

siz şehir içinde ve baz istasyonunun yakınında kullanıyorsanız tabi ki diğerine boş yere fazladan para vermek saçmalık olur
    ki şehir içinde dahi bazı yerlerde türkcell de 4g. kullanılamıyor

bazende çok garip işler oluyor
    misal Ankara da annemle telefonla konuşmak için dahi zorluk çekiyoruz (türkcell olmasına rağmen)
    diğer gariplik ise ben zaten köye falan gitmezsem telefondan internet kullanmıyorum ama bana yine de zorla internetli konuşma paketi almaya zorluyorlar

türkcelle şu zamana kadar verdiğim en büyük ücret 30 tl. dir ,o da başka paket olmadığı için :)
    çok kızarsam hiç paket almıyorum ,ev telefonu ile idare ediyorum ,zaten evde internet var gerektiğinde oradan kullanıyorum o kadar

• “Edilmediği” demiş vodafone. Edilmeyeceği deseydi olurdu, ama böyle ucunu açık bırakmış. Telsiz kullanım ücretini de faturasız hatlardan ayrıca tahsil etmeye başlayan ilkin turkcell olmuştu. Sonra diğerleri turkcell’e uydu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ebediezel

60 tl ye 25 gb internet nasıl oluyor bende geçeyim hemen hocam
    Pardon ya. 59.5 yazmışım da. 58.5 TL. olacaktı. Telsiz kullanım vergisi ile 60.7 geliyor.
    25 GB değil de 15.25 GB.

Ammmaaaaaa;

• Facebook da izlediğin her şey ve yüklediğin tüm video ve resimler,
    • Instagram'da dolaşırken izlediğin ve yüklediğin tüm videolarla resimler,
    • Twitter'da izlediğin tüm videolar,
    • Whatsapp'da sesli ve görüntülü görüşme hariç indirdiğin ve gönderdiğin tüm resimler ve videolar,

Bir de sanıyorum İzlesene.com da izlediğin videolar ile 1-2 yerde dinlediğin müzikler kota yemiyor.
    Zaten bunlar hariç bir YouTube kalıyor. Onu da kalan 15 GB da kullan işte.

Vodafone RED 15 Sosyal Pass lı tarife. Israrla 90 lira deseler de yeni geliyorsan 58.5 a alıyorsun.
    Ama benim 2 sene bitti. Yeni seneye devam ediyorum. Fiyat değişecek falan dediler. Kabul etmiyorum.
    İlla yine gideyim mi istiyorsunuz dedim. 2-3 defa aradılar. Beni Turkcell'e göndermeyin dedim.
    Öyle askıda kaldı. Tarifemin bitmesine 1 gün kala "Aynı şartlar ve fiyatla devam edeceksiniz" diye mesaj geldi...

Yurtdışını tarifemden arayabilme dahil dakikam:

Vodafone'dan mobil internet paylaşımıyla ilgili açıklama geldi

İnternetimden yemeyen Sosyal Pass ım:

İnternetimden yemeyen Müzik Pass ım:

Normalde bu tarifenin adı ve fiyatı:

Bu da 2.5 yıldır ödediğim rakam. Eylüle kadar 60.4 idi. Sanırım telsiz vergisi arttı, 60.7 olmuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocK1ng -- 25 Aralık 2018; 4:27:38 >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E767019CA

Bu mesaj silindi.
    Ne kadar sığ bir düşünce yapısı, şikayetçi olduğunuz kişilerden ne farkınız kalıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Pardon ya. 59.5 yazmışım da. 58.5 TL. olacaktı. Telsiz kullanım vergisi ile 60.7 geliyor.
    25 GB değil de 15.25 GB.

Ammmaaaaaa;

• Facebook da izlediğin her şey ve yüklediğin tüm video ve resimler,
    • Instagram'da dolaşırken izlediğin ve yüklediğin tüm videolarla resimler,
    • Twitter'da izlediğin tüm videolar,
    • Whatsapp'da sesli ve görüntülü görüşme hariç indirdiğin ve gönderdiğin tüm resimler ve videolar,

Bir de sanıyorum İzlesene.com da izlediğin videolar ile 1-2 yerde dinlediğin müzikler kota yemiyor.
    Zaten bunlar hariç bir YouTube kalıyor. Onu da kalan 15 GB da kullan işte.

Vodafone RED 15 Sosyal Pass lı tarife. Israrla 90 lira deseler de yeni geliyorsan 58.5 a alıyorsun.
    Ama benim 2 sene bitti. Yeni seneye devam ediyorum. Fiyat değişecek falan dediler. Kabul etmiyorum.
    İlla yine gideyim mi istiyorsunuz dedim. 2-3 defa aradılar. Beni Turkcell'e göndermeyin dedim.
    Öyle askıda kaldı. Tarifemin bitmesine 1 gün kala "Aynı şartlar ve fiyatla devam edeceksiniz" diye mesaj geldi...

Yurtdışını tarifemden arayabilme dahil dakikam:

İnternetimden yemeyen Sosyal Pass ım:

İnternetimden yemeyen Müzik Pass ım:

Normalde bu tarifenin adı ve fiyatı:

Bu da 2.5 yıldır ödediğim rakam. Eylüle kadar 60.4 idi. Sanırım telsiz vergisi arttı, 60.7 olmuş...

Alıntıları Göster
    5 senedir vodafone kullanıyorum, hep en yüksek tarifeleri kullandım 1 kere bile indirim teklif etmediler. (Bi önceki tarifem red20 di, tarife kalktığı için video pass yenilenmeyecek dediler e geriye kalanlarla 115 oluyordu bari redli 20 ye yükseltin dedim.) Ama bu sefer hırs yaptım hakkaten. Şuan redli 20 plus a 125 veriyorum, taahhüt bitince bakalım kaç lira teklif edecekler. Yarı yarıya indirmezlerse YOKUM diyip hattı kapatacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 25 Aralık 2018; 8:10:33 >

• turkcell pişmanlıktır hep beraber turkcell i boykot edelim tt mobil veya vodafone ye geçelim belki aklı balına gelir
  • Turkcell den karşı hamle bekliyoruz

• Yalnız WiFi Hotspot wifiden gelen interneti paylaşıyor adı üstünde. Bunu yazan arkadaş kopyala yapıştır yaparken okuma zahmetine dahi girmemiş sanırım.

• Xagdas kullanıcısına yanıt
    Hepsine bir çözüm bulacağız.

Turkcell’den herşeyi diğer operatörlere taşı.

Kotasız interneti ucuza sunan firmaya geç.

Telefonu imei atılabilen al.

• Ne ensarı arkadaş ya adam akıllı çeken hat yok. Çekse hız yok. Vodafone kullanırken şehrin ortasında 8mbit alıyordu şaka gibi, turkcell geçtiğimde aynı yerde 100ü görüyor. Ev içinde zaten 2 4 mbit arasıyken turkcell 80 100 arası.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.