Şimdi Ara

Vodafone'dan mobil internet paylaşımıyla ilgili açıklama geldi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
3
Favori
15.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Turkcell in tüm altyapısini kullanacağız. Frekansları kullanacağız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone nin 10 yildir iş yerimde cekmedigini gören vodafone sen dua et kapi önünde cekiyorrrrrrr demesine şait oldugum günden beriiii turkcell kullaniyorumm şükürler olsun vodafone lanetinden kurtuldummm herkesin evinde iş yerinde internet oldugunu varsayarsak paylaşim yapanlar düşünsün ki devir paylaşim devrimi orasi aşikar cokda wifiiii:))

• quote:

Orijinalden alıntı: burakkosucu

Turkcell in tüm altyapısini kullanacağız. Frekansları kullanacağız
    Şaşırdım hocam çünkü operatörler çekim gücünü, hızını rekabet olarak kullanıyor

• Turkcell

TurkNet

TURKTELEKOM

UZAK DURULMASI GEREKEN MARKALAR.

TÜRK VASFINI KULLANARAK VATANDAŞI SÖMÜREN ÖRGÜT BUNLAR..

• Çok sevinmeyin arkadaşlar. Öyle birşey yapmayacağız dememişler, şu anda öyle birşey yapmıyoruz demişler
    %90 a varan indirim diyip 2 TL lik ürünü 1 TL yapan kalpazan marketler zinciri kokusu alıyorum burada

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zaferq Z kullanıcısına yanıt
    Biz ciddi bir anlaşma yaptık zamanında. Büyük miktarlarda ücret ödendi. Genelde kavgali gibi görünüyoruz ama ufak sorunlar dışında aramız gayet iyi tukcell ile.

• Bana, Enpara gibi garanti vermesi gerekiyor:
    quote:

Müşterilerimizden asla EFT/havale ve hesap işletim ücreti almayacağımızı sözleşmemizde yazıyoruz.

Aksi halde ileride "bizim başımız kel mi?" diyerekten sözlerinden dönmeyeceğinin garantisini kim verebilir?
  • cerberus001 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. 7 gb internete 80 lira veriyorum nerdeyse. Bahane oldu bana da

• turkcell nedir ya öyle bir operatörmü var 98 den beri vodafone (ozamanlar telsimdi ufaklar hatırlamaz ) kullanıyorum ve memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: baykus_reyis

La kardeş sen şaka mısın? Savunduğun firmanın maksimum verdiği mobil internet 50gb ve 299tl istiyor adamlar ingilterede 12 aylık limitsiz arama, ileti ve internete 27 ingiliz sterlini veriyor. Aylık kontratta 32ye çıkıyor. Ayrıca aktroll gibi davranacaksan beni uğraştırma. A haberdeki gibi dolar-tl karşılaştırması yapma bana.
    ingiltereye git orda yaşa ozaman ?

gidebiliyormusun hayır.

aynı hizmeti daha ucuza sen verebiliyormusun ?

hayır.

sen ben elimizi kolumuzu sallayarak gidemeyiz ama o savunduğum frimalar gidip ingilterede amerikada v.b gelişmiş ülkelerdede yatırım yapabilirler.

bu ortadoğu bataklığına giriyorsalar bi cazibesi olmalı değilmi ? frimalar burda iyi veya kötü hizmet veriyor. kaldıki ilk mesajımda dediğim gibi dolar bazında baktığımızda türkiyedeki gsm operatörlerinin bilançoda net karları dünyadaki diğer rakipleriyle kıyasladığımızda çok düşük seviyede. demekki türkiyede maliyetler yurtdışına göre daha yüksek kar marjı ve tüketim düşük.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• burakkosucu kullanıcısına yanıt
    Hızlar artıcakmı ? Sistemler yenilenecekmi ?

• muradisdan kullanıcısına yanıt
    Valla ben gidebiliyorum) Ama daha iyisini yapamıyorsan kapa çeneni tavrıyla yaklaşmıyorum çünkü biri kokusunu alınca herkes yapar. Neden daha fazla ödeyelim?

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Kardeş ben 3 yıldır Gaziantep’te Vodafone kullanıyorum. En iyi çeken operatör bu. Ayrıca 15 GB internetim var. Kolay kolay da bitmiyor. Ben çok memnunum. Herkese de tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Yaşadığım yerde Vodafone ciddi anlamda çekmiyor.
    Isparta şehir merkezinde ikame ediyorum ve vodafone un 4.5 g hızı download 0.9, upload 2.5 üstüne çıktığını görmedim. Turkcell e geçtim 15 gün önce evimde 80 mpbs üstü download alıyorum. Paketim 7 gb hediyelerle 20 yi çok rahat buluyor ayda. Ancak bu mesele yüzünden turkcell de durulmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baykus_reyis

Valla ben gidebiliyorum) Ama daha iyisini yapamıyorsan kapa çeneni tavrıyla yaklaşmıyorum çünkü biri kokusunu alınca herkes yapar. Neden daha fazla ödeyelim?
    ben şuan mecburiyetten burdayım. komple yerleşme imkanın var ve hala yerinde duruyorsan bu senin kişisel tercihin. kendi düşen ağlamaz sonuçta.

daha fazla ödüyor olabiliriz ama bu frimanın bizi kazıkladığı anlamına gelmez. eğer öyle olsaydı adamların yurtdışındaki ucuza hizmet verdiği söylenen rakiplerinden daha fazla kar etmesi gerekirdi. demekki türkiyede (vergi, lojistik, baz istasyonu,insan kaynakları v.b) maliyetler çok daha yüksek mecburiyetten pahalı satılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ramelov R kullanıcısına yanıt
    Bolgeden bolgeye degısıyor işte hocam.
  • burakkosucu kullanıcısına yanıt
    Desene sağlam zamlar Vodafone'da da kapıda. :)

Vodafone Turkcell'e o kadar para ödemeye niyetli ise 4G frekans ihalesinde neden en dandik frekansları alıp sıvışmış aradan?
  • İlk kez iyi ki vodafone’luyum dedim

• muradisdan kullanıcısına yanıt
    O firmanın ödediği ıvır zıvır bir gram beni bağlamaz. Madem ben daha iyisini yapamıyorsam susuyorum onlar da insanimbşr fiyata ürün çıkaramıyorsa, düzgün bir ii yapamazken gidip de internet paylaşımına kota koyma peşindeyse çeksin gitsin yapmasın) Doğru düzgün bir mobil internet asgari ücretin 6da biri tutuyorsa orda bir saçmalık vardır. Ha keza normal net fiyatları da aynı. Bunu tartışmanın bir manası olmadığını görmekteyim çünkü çok güzel bir kafanız var. Ancak siz merak etmeyin o 9tlyi bize sokmadan da çok güzel para kazanıyorlar)

• Vodafone u seviyorum. Ayda 59.5 liraya
    23 ülkeyi 2000 dakika dahilinde arayabiliyorum.
    15.25 GB olan İnternetimle her ay 25 GB falan İnternete giriyorum.
    Mesaj zaten çok kullanmıyorum.
    Face de video izlerken kotam bitecek derdim yok çünkü sonsuz.
    Aynı şekilde Whatsapp video, resim yüklerken ve izlerken sonsuz.
    İnstagram ve Twitter da sonsuz.
    Müzik dinleme vs. de sonsuz ama gerek duymuyorum.

En babası ise WoWiFi müthiş bir şey. Telefonun hiç çekmediği bir yerde WiFi varsa açıp istediğimi arayabiliyorum. Ulaşılamama derdi kalmıyor...

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.