Şimdi Ara

Kırmızı Fırsat Tarifeler! 16 GB 105₺, 24 GB 135₺, 32 GB 165₺ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
6
Favori
20.672
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TT faturalı müşterisiyim. Taahhütümüm bitmesine 5 gün kaldı. Numara taşıma durumunda ekstra bir ücret ödeyecek miyim? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurt gibi açım -- 3 Mayıs 2023; 21:40:24 >
  • Vodafone gerçekten bu internet işini beceremiyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kurt gibi açım kullanıcısına yanıt

süre 5 gün sonra doluyorsa hayır ödemezsin.

• Heliosis kullanıcısına yanıt
    Benimde 25 gün sonra doluyor yani son aya girdim
    Bildim kadarıyla son ay içinde istek taahhüt bozmuş olmuyoruz hat geçişinde varsa bilgisi olan haber etsin lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alemci83 A kullanıcısına yanıt

aynen ben 15 gün kala değiştirdim sorun olmadı

• Heliosis kullanıcısına yanıt

Teşekkürler cevap için hocam. İnternetten başvuruyu yaptık bakalım gidip mağazadan sim kartı almam lazım yakında.

• Kampanyalar hala devam ediyor, geçmek isteyenlerin bilgisine.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Selamlar. 9 unda taahhütüm bitiyor daha öncede turkcellden fiyat sebebiyle telekoma geçip memnun kalmayıp geri dönmüştüm vodafone da da aynı şeyi yaşar mıyım turkcellden sonra cok memnuniyetsizlik olur mu? Fikirlerinizi merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • soldier_x kullanıcısına yanıt
    Bölgeniz de Vodafone çekim gücü nasıl, eğer iyi ise bence bir pişmanlık, sıkıntı yaşamazsınız hocam.

• chtzl kullanıcısına yanıt

teşekkürler

sms ile gün içinde aktif etmiştim 4.5g yi.

hala aynı fikirdeyim hız konusunda malesef alışmak zorundayım

• Ben kendim geçen hafta mağazadan faturasız a gectim.
    Bunlardan herhangi birine geçiş yapabilir miyim şimdi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 8 GB olana geçtim. Uzun süredir Vodafone kullanmıyorum. Çekim kalitesinde bariz düşüş yaşamadım ama internet belirgin derecede yavaş. Gerçi Turkcell'in 200 TL altında tarife önermediği bir zamanda bu tarife nimet sayılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sata90 -- 9 Mayıs 2023; 13:46:18 >
  • Turkcell rahat aşırı pahalandığı için vodafone geçmiştim İstanbul merkezde bile konuşma kalitesi kötü sözde 4.5g tam çekiyor ama hem ses kalitesi kötü hem turkcell e göre bayağı kötü turkcell de kampanya yapmış geri turkcelle döneceğim ilk ay cayma bedeli var mı vodafone da. 69 TL cayma bedeli görünüyor ilk ay cayma bedeli olmaması gerekmiyor mu?

• Hocam merhaba dün yardımcı olmuştunuz bugün bana sms gelmiş Hat iptal talebiniz uzerine numarali hat tek tarafli aramalara kapatilmistir. B001 kaç gün sürer sizce şuan köydeyimde bu tarifeye geçsem online üzerinden kampanya bitsede bu pakete geçişim olurmu?

İptal talebinden sonrası kaç gün sürüyor bilginiz varmı şebeke olmadığından müşteri temsilcisinide ariyamıyorum.

• cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    Hat iptal talebi konusun da bir bilgim yok hocam, eğer yakınınız da Vodafone mağazası var ise direkt bu tarifelere geçmeye çalışın derim.

• Kampanya devam ediyormu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağol hocam köyde dedemgile olduğum için ulaşım sıkıntı bizimkilet hafta içi gelecekler galiba o yüzden sormustum peki bu kampanyaya online basvuru yapsam kart elime ulaşmadan kampanya biterse ne olur acaba bilginiz varmı?

• cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen size tanımlanır hocam veya benzer bir tarife tanımlarlar.

• alemci83 A kullanıcısına yanıt
    Ediyor hocam, 8 GB olan hariç.

• Merhaba hocam biraz önce köyde akrabaların kapısının önünde telekom hattım çekiyordu ve hemen turktelekom aradı

Bu paketi 95 tl tarife ücreti 9.45 telsim kullanım ücreti ile 105 tl anlaştım  

Tarife degisikliginiz gerceklesmistir. Faturali Firsat Prime 25 Tarifesiyle yurt ici her yone 1000 dakika, 250 SMS, 30GB cepten internetin keyfini cikarabilir ve e-dergi uygulamasindan ucretsiz faydalanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cayadüsensinek -- 16 Mayıs 2023; 11:33:52 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.