Şimdi Ara

VODAFONE' dan İnternet paketini iptal ettiremiyorum......

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
18.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone cihaz kampanyasında yararlandım bir cihaz aldım, aynı zamanda 250 MB 6 ay bedava internet hediye ettiler...
    Dün gelen bir mesajda "AYLIK 250 MB paketiniz 06.12.2011 tarihinde 10 TL (kampanya indirimleri hariç) karşılığında yenilenecektir. İptal için "IPTAL 250MB" yazıp 3636 ya gönderin" diyordu.
    İki defa mesaj atmama rağmen "sistem hatası oluştu lütfen müşteri temsilcisi ile görüşün" dedi...
    Sabah aradım,
    müşteri temsilcisi: "Şu an da aboneliğiniz dolmamış iptal ettiremezsiniz, altı ay dolmadan iptal ettirirseniz kampanyadan çıkmış sayılırsınız, aldığınız telefonun ücret farkını verirsiniz"
    Ben : "ama son gün son dakikaya kadar iptal ettirmezsem aboneliğim otomatik olarak yenilenecek ve ücretli devam edecek"
    müşteri temsilcisi: "Evet öyle olacak, sistem böyle ancak o ay içerisinde iptal ettirebilirsiniz"
    Ben : Bu durum haksızlık, zorla benden para alınacak, durumu şikayet etmek istiyorum, şikayetimi not alır mısınız?"
    müşteri temsilcisi: " Hayır şu an da şikayet edemezsiniz yok size henüz bir şey tahsil edilmemiş"
    Sonuç: Vodafone'un önümüzdeki ay paramı alacağını biliyorum ama bir şey yapamıyorum...

DH VODAFONE CULARINA DANIŞIYORUM: Ben doğru mu anladım durum bu mudur? müşteri temsilcisi doğru mu söylüyor? Kuzu kuzu durumu kabul etmeli miyim?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Arkadaşım da aynı durumda tam bizde bunla alakalı mail atıcaktık.

Şimdi şöyle sıkışık durum olacak açıkcası biz 10 tl de değilizde bu vodafone yeni mobil internet paketlerinde ilk 3 ay yüzde 50 indirimli imkanı var ama 31 aralığa kadar katılmak gerekiyor.Vodafone dediğin gibi yaparsa çok kötü olacak 22 aralıkta arkadaşıma bu paket tekrar tanımlanacak bu sefer yeni internet pakati alamayağız ordaki zarar daha büyük olacak çünkü ilk 3 ay 500 mb 19 tl yerine 9.5 tl idi.

Offf vodafone offf

Doğru galiba bu dedikleri çünkü birinden daha duydum sanırım forumda.Ben yinede mail atıcam alacağım cevabı burada paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 4 Aralık 2011; 12:39:30 >
  • elbette işin parasında değiliz, ama Avrupalı bir şirketin Şark kurnazlığı yapmaya kalkması da kabul edilemez bi durum...
    Bunu avrupa da yapmaya kalksa bedelini kötü ödetirler vodafone'a... Ama dur bakalım biz de bırakmıycaz peşini
  • quote:

Orijinalden alıntı: UFO123

elbette işin parasında değiliz, ama Avrupalı bir şirketin Şark kurnazlığı yapmaya kalkması da kabul edilemez bi durum...
    Bunu avrupa da yapmaya kalksa bedelini kötü ödetirler vodafone'a... Ama dur bakalım biz de bırakmıycaz peşini

peki şunu sordunuz mu sesli tarife değişimlerinde oluyordu çünkü, tam fatura kesim tarihinde iptal edilmesi için talimat verilebiliyor mu ? Öyle talimat alabiliyorsa yine bu sorundan kurtulabiliriz.
  • böyle şey mi olur yahu ben de aynı sıkıntıdayım..ney apabiliriz ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

elbette işin parasında değiliz, ama Avrupalı bir şirketin Şark kurnazlığı yapmaya kalkması da kabul edilemez bi durum...

peki şunu sordunuz mu sesli tarife değişimlerinde oluyordu çünkü, tam fatura kesim tarihinde iptal edilmesi için talimat verilebiliyor mu ? Öyle talimat alabiliyorsa yine bu sorundan kurtulabiliriz.

hayır o şekilde sormadım, ama müşteri temsilcisi arkadaşa defalarca bunun doğru olmadığını anlatmaya çalıştım, o ise yardımcı olmak yerine beni ikna etmeye kalkıştı, siz de piyasada şu fiyata olan cihaz almışsınız çok karlısınız gibi sözler söyledi, kardeşim sana ne bundan? sen mi verdin telefonu bana? vodafone verdi, isterse bedava verir, sen benim talebimi al deyince şikayet talebi oluşturamayacağını söyledi, sonra da ben kapattım zaten.. mail yazacağım ne diyecekler bakalım, sonra şikayetim.com, en son da tüketici mahkemesi gözükür, yok öyle bedavaya soygunculuk!

• böyle terbiyesizlik görmedim benim isteğim dışında aylık cepnetten çıkardılar bir de iptal ettiremiyoruz üstüne de cepnete üye alımı kapanmış...rezillik
  • benzer bir sorunu ben de yaşıyorum.

ilk önce faturasız hattıma 29 TL ye aylık 1 GB cepnet paketi aldım. denemek istedim. fakat ayın ortasında 1 GB nin yetersiz olacağını anlayınca, 1 GB ye ulaşır ulaşmaz 39 TL ye 4 GB lik. bir paket daha satın aldım. 1 gb lik eski paketin otomatikman yenileceğini bildiğim için defalarca iptal sms i göndermeme rağmen sürekli hata mesajı aldım. durduk yere 1 bg için 29 TL çekmesin diye de hattımda bilerek yeterli bakiye bırakmadım. bu süre zarfında da hemen her gün iptal sms i göndermeye devam ettim.

ne zaman ki 4B lik paketim bitti o zaman işler sarpa saldı. yeni bir 4 GB almak için hattıma para yükseldiğim anda 1 GB lik paket için 29 TL çekmişler. bunun sms bilgisini bana göndermediler. ben 4 gb paketi beklerken 1 gb satın almış oldum.
    müşt. hizmetlerini aradım, karşıdaki arkadaş durumu anlamamakta ısrar etti. 1 gb yi iptal edemeyeceğini söyledi.
    vodafone paket satın almak istediğime dair attığım en ufak bir mailde birkaç saat içinde dönüş yaparken bu durumu anlattığım maile günlerdir dönüş yapmıyorlar.

şimdi hattıma para yüklediğim anda sorgusuz sualsiz parayı çekeceklerinden adım gibi eminim çünkü ne 1 gb ne de 4 gb paketini iptal sms lerim kabul
    görmüyor. tamamen doğru ifadeyle doğru numaraya ( 3636 ) sms atmama rağmen işlemi gerçekleştiremiyorum.

zaten evimde sürekli hızım 36 DE EDGE ye dülüyor ki bu da beni deli ediyor.
    işyeri hattım olduğu için vodafonu sadece internet için kullanıyorum ki böyle umursamaz devam ettikleri sürece kendileriyle vedalaşmam yakındır.

sadece numara taşımada değil numara taşınmada da birinci olmaları dileğiyle !!!!

• Evet arkadaşlar vodafone müşteri hizmetlerini aradım.Bu 250mb internet paketini iptal edemediklerini eğer iptal edersek.Telefon kampanyasından çıkılacağını ve cezai işlem uygulanacağı söylendi.Vodafone bayisinden telefonu alırken bu türde birşey soylenmedi dedim.6 ay süresince internet ve konuşma nın bedava olduğu ve 6'nci ayda internetin iptal ettirilebileceği söylendi dedim.Bayilere bilgi verildi bi bayi ile konuşun dediler.Şimdik bayiye gidiyom bakem ne olucak.Yapacak birşey yok ama en azından sinirimi çıkartabilirim.
  • Aynı durumdan bende muzdaribim. Şikayetvar' a yazdım. Sizde yazın ora üzerinden mutlaka dönüş yapıyorlar.
  • Donuş yapılsa ne olucakki. 27.07.2011 tarihinde kampanyaya katıldım. Müşteri hizmetleri birşey yapamayız diyor.
  • Şikayetimi bildirdim. Geri dönüşü bu

Değerli Abonemiz,

Tarafımıza iletmiş olduğunuz maile istinaden gerekli kontroller sağlanmıştır. 544465XXXX nolu hattınız ile HTC Wildfire S kampanyasından faydalanmakta olduğunuz görülmüş olup,söz konusu kullanım hakkından paket kapsamında faydalanmakta olduğunuzu belirtmek isteriz.

Tarafınıza gönderilen mesaj içeriği hatalı olarak gönderilmiş olup,ücretlendirme yapılmamıştır.

Saygılarımızla,
    Vodafone Müşteri Hizmetleri
  • Ben de aynı durumdayım.bu bahsi geçen cevap mailine gore ucretlendirme yapılmayacak yani?
  • Vodafone gitmek gerek . insanları uğraştırmak için her şeyi yapıyolar
  • Bende denemek için 100 mb lık internet paketi yaptım. Şimdi sms le iptal olmuyor, my vodafone'den iptal ettim ama hala devam ediyor paket 24 üne kadar bekleyeceğim. Kota 95 mb olmuş, 500mb lık pakete abone oldum 100mb lık paketin bitiş tarihi gelmeden kapamıyorlar. Boşu boşuna bekleyeceğim 7 gün... Bu nasıl sistem arkadaş ya. Vodafone git gide bozdu işi. Avea ya mı geçsem ne?
  • Millet o ucret faturaya yansiyacak ama sonraki ay itiraz etmisseniz faturanizdan dusecek
  • aynı sıkıntı bende var. wildfire s aldığımda 250 mb hediye internetin son ayı bu ay idi, iptal etmek için mesaj yazıp iptal dediğimizde bu işlemi gerçekleştiremediler. bu sefer müşteri hizmetlerini arayıp hanımefendiye mecalimizi anlattık, oda uzun uğraşlar sonucunda iptal edemedi. sistemde bir sıkıntı olduğunu söyledi, böyle devam edecekmiş ve bir sonraki ay faturamda 10 lira indirim olacakmış öyle dedi. 1 ay sonra göreceğiz neyin ne olduğunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skydoom

aynı sıkıntı bende var. wildfire s aldığımda 250 mb hediye internetin son ayı bu ay idi, iptal etmek için mesaj yazıp iptal dediğimizde bu işlemi gerçekleştiremediler. bu sefer müşteri hizmetlerini arayıp hanımefendiye mecalimizi anlattık, oda uzun uğraşlar sonucunda iptal edemedi. sistemde bir sıkıntı olduğunu söyledi, böyle devam edecekmiş ve bir sonraki ay faturamda 10 lira indirim olacakmış öyle dedi. 1 ay sonra göreceğiz neyin ne olduğunu.

Aynen arkadaşımada bugün böyle demişler, sonuçta bedava 250 mb kullandıracaklar iyi yani :)
  • quote:

Vodafone cihaz kampanyasında yararlandım bir cihaz aldım, aynı zamanda 250 MB 6 ay bedava internet hediye ettiler...
    Dün gelen bir mesajda "AYLIK 250 MB paketiniz 06.12.2011 tarihinde 10 TL (kampanya indirimleri hariç) karşılığında yenilenecektir. İptal için "IPTAL 250MB" yazıp 3636 ya gönderin" diyordu.
    İki defa mesaj atmama rağmen "sistem hatası oluştu lütfen müşteri temsilcisi ile görüşün" dedi...
    Sabah aradım,
    müşteri temsilcisi: "Şu an da aboneliğiniz dolmamış iptal ettiremezsiniz, altı ay dolmadan iptal ettirirseniz kampanyadan çıkmış sayılırsınız, aldığınız telefonun ücret farkını verirsiniz"
    Ben : "ama son gün son dakikaya kadar iptal ettirmezsem aboneliğim otomatik olarak yenilenecek ve ücretli devam edecek"
    müşteri temsilcisi: "Evet öyle olacak, sistem böyle ancak o ay içerisinde iptal ettirebilirsiniz"
    Ben : Bu durum haksızlık, zorla benden para alınacak, durumu şikayet etmek istiyorum, şikayetimi not alır mısınız?"
    müşteri temsilcisi: " Hayır şu an da şikayet edemezsiniz yok size henüz bir şey tahsil edilmemiş"
    Sonuç: Vodafone'un önümüzdeki ay paramı alacağını biliyorum ama bir şey yapamıyorum...

DH VODAFONE CULARINA DANIŞIYORUM: Ben doğru mu anladım durum bu mudur? müşteri temsilcisi doğru mu söylüyor? Kuzu kuzu durumu kabul etmeli miyim?

hocam benımde vınn almıştım Türkcell den iptal ettirdim ama faturanın çıkmasını bekledik fatura kesilmeden itiraz ettirmiyorlar ama genede maille vb. yollarla zorlayın deneyin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.