Şimdi Ara

Vodafone’dan internet kazandıran Pokemon GO benzeri mobil oyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone’dan internet kazandıran Pokemon GO benzeri mobil oyun

Vodafone, arttırılmış gerçeklik tabanlı ve Pokemon GO’yu andıran İnternet Avcıları isimli bir mobil oyun yayınladı. İnternet avcıları oyunu sayesinde ücretsiz ve indirimli internet paketi alabilir, uzun bir uğraşın sonucunda da iPhone 7 Plus kazanabilirsiniz.

Sadece Vodafone Freezone’lu üyelerin oynayabildiği oyunda ava çıkıp bit avlıyoruz. Yakalanan bitler bakiyeye ekleniyor ve uygulamanın mağazasından hediye seçimi yapılabiliyor.

Vodafone’dan internet kazandıran Pokemon GO benzeri mobil oyun

Oyunda, Pokemon GO’ya benzer şekilde konum bilgisi ve arttırılmış gerçeklik teknolojisinin harmanlandığı bir oynanışa yer verilmiş. Bulunduğumuz konumdaki bitler, kameraya yardımıyla ekrana yansıtılıyor ve ekrandaki bitlere dokunarak bitleri yakalamış oluyoruz. Daha fazla bit avlayabilmek için farklı bir konuma ilerlemek gerekiyor. Yakın bitleri harita üzerinde görüntüleyebiliyoruz.

1 GB İnternet ve iPhone 7 Plus Çekilişi Gibi Hediyeler Var

Bir avda yaklaşık 30-40 bit avlanabiliyor. Bit avı için üst sınır bulunmuyor. Sürekli farklı konumlarda deneyerek daha fazla bit avlayabilirsiniz. Şuan uygulama mağazasına baktığımızda 300 bit karşılığında 1 saat geçerli 1 GB internet ve 1200 bit karşılığında 1 gün geçerli 1 GB internet öne çıkıyor. Uygulama içerisinde harcadıklarınız da dahil olmak üzere toplam 30 bin adet bit elde ettiğiniz zaman iPhone 7 Plus 128 GB modeli için çekilişe katılabiliyorsunuz. Çekiliş sonucunda 5 kişi kazanacak.

Operatörler kullanıcılarına ücretsiz internet ve çeşitli promosyonlar sunmak için farklı yöntemler deniyor. Vodafone İnternet Avcıları oyunu bu denemelerden birisi. Oyunun Android sürümünü buradan, iOS sürümünü de buradan indirebilirsiniz.

• bu operatörler interneti ne saniyor anlamiyorum. tabiri caizse adam interneti sanki babasinin malindan veriyormuş gibi dagitiyor.

hem zaman siniri koymuş (1 saat), hemde veri sinirini koymuş (1 gb) yok deve..

bu tarifeyi cikartan arkadaş gelsin. misafirim olsun. ben ona anlatmaya calişayim internetin nasıl birşey oldugu anlamazsa bile sinirsiz internetin keyfini sürmüş olur :D
  • bu operatörler interneti ne saniyor anlamiyorum. tabiri caizse adam interneti sanki babasinin malindan veriyormuş gibi dagitiyor.

hem zaman siniri koymuş (1 saat), hemde veri sinirini koymuş (1 gb) yok deve..

bu tarifeyi cikartan arkadaş gelsin. misafirim olsun. ben ona anlatmaya calişayim internetin nasıl birşey oldugu anlamazsa bile sinirsiz internetin keyfini sürmüş olur :D

• Onlar engelleyene kadar Mock Location ile akabilirsiniz.

• 25 yaşında olmama rağmen oyuna giremiyorum. Yanımda uygulamasından girmiştim. 1200 bitim vardı. Hepsi gitti. Müşteri hizmetleri de ilgilenmiyor. Freezone tarifesindeyim ama oyuna vodafonelu olarak giremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mysterious92 -- 22 Ekim 2017; 12:18:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fakirler katılamıyor, cihaz bu sürümle uygun değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten verdiğin doğru düzgün bir hediye yok, aç bütün kullanıcılara gitsin.

• 1 saat geçerli 1 GB paketi nedir ? Uygulamayı indirmek için kullanılan internete yazık. Çöp.
  • Bitleri yakalıyorum ama hep teknik hata oldu deyip vermiyor. Sizde de öyle mi?

• Mysterious92 M kullanıcısına yanıt
    Evet oyle cok oldu uygulama baya kötü gelisdirilmeli

• BuBBa123 B kullanıcısına yanıt
    Bendede ilk freezone degilsin dedi mhyi aradim belki ekibe iletip çözerler falan diye bekletti 3dk dediki gidip subeden freezone aboneliğinizi yeniletin kullanici tanimlatin vf sisteminde aboneyim hala tarifem esnek zaten freezone firaatlarida acik ugrasmam dedim 1gune acildi topladik hata verdi digerine hata olmadi 1gune tekrar acdim freezone degilsin dedi sacma bir uygulama gelismesi şart

• Genelde bitleri topladikdan sonra teknik hata falan diyio vermiyor bazen gune haftaya cevirmek icin ek para istiyor turkiyede 30 il falan gezersen iphone 7 alabiliyorsun ama zaten yarisinda hata verdigi icin 30ili gezsende almama sansin var

• Bu sabah oynadım. İlginçtir hiç teknik hata vermedi. Yoğunluktan veriyor sanırım.

• Bit avı için sınır var en fazla 600 but avluyabiluyorsunuz bitleri günlük kullanmak zorundasınız çünkü günlük 1 gb 15 kere 6 saatlik 4 kere 1 günlük sadece 1 kere ( evet ayda toplamda sadece 1 kere) alabiliyorsunuz biriktirme hiçbir işe yaramıyor yanı para vermezseniz ve hergun oynarsaniz ücretsiz leri alsanız dahi bitiniz fazladan kalır asıl amaç paket satmak

• Proprietor P kullanıcısına yanıt
    vodafone karı olmadan birşey yapmaz net

turkcell bipden 16 gb dagıtırken bunlar sallakazan turevı uygulamadan 100mb 1günlük falan verıyor
  • Saçma bir işe girişmişler.

• Topluyorum bitleri teknik hata oldu deyip bitleri vermiyor kafa yormaya gerek yok uygulaması hata verir yaptığı oyun hata verir bir iside düzgün yap ne Vodafone

• yeumyang01 kullanıcısına yanıt
    Yek oturumda 30 dan fazla topladiysan yada günlük 600 den fazla topladiysan vermiyor saçma olan mesela bugün 571 tane topladın bulsun bit tıkladin 30 tane topladın hicbirsey vermiyor 28 tane toplasan veriyor ama

• Bana hep Vodafone lular 100 dj çıkıyor keşke internet çıksa 10 mb çıksa ama internet çıksa

• Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Tek oturumda 15 20 tane anca topluyorum ama sürekli hata veriyor şuan toplam 169 tane var eğer hata vermese 500 u bulurdu zaten uygulamasida hata veriyor oyunu hata verir düzgün çalışan sistemleri yok

• Oyundan bağımsız olarak soruyorum: freezonlu olmayan gençlerin, yaşı 25 üstü olanların günahı ne? korsan oyun film indirmeyen,cam aşıp ifşa etmeyen tabiri caisse akıllı uslu birinin internetle işi olmayacak mı kşi her kampanya freezonlu gence?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.