Şimdi Ara

Vodafone'dan HTC Wildfire S Cihaz Kampanyası (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.802
Cevap
2
Favori
86.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilkerxxx

kampanya için gittim. başka operatörden 2 ay once geçiş yaptığım için kredi kartı ile ödeme yaparım veya nakit öderim dedim.
    ama fazladan 180 tl kitleme yapmaya kalkınca vaz geçtim. 24*15 tl = 360 tl toplam cihaz bedeli olması gerekirken. 360 tlyi komple karttan çektikten sonra.12 boyuncada 12*15 tl fatura çıkacakmış. vay akıllılar

iyide karttan çekilen para faturadan düşecek :) yani 180 tl fazla almaya çalışan yok önceki sayfaları okusaydınız keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DesTRuctionS

quote:

Orijinalden alıntı: Sympatique

quote:

Orijinalden alıntı: DesTRuctionS

quote:

16 Temmuz'da Vdafone'a geçiş için başvurmuştum. Bugün " Geçiş işleminiz onaylanmıştır 21 Temmuz 2011 06:40'da gerçekleşecektir " şeklinde mesaj geldi. Vodafone bayisine gitsem telefonu alabilir miyim acaba ? Yoksa 21 Temmuz'u beklemem mi gerekecek.

16 Temmuz'da bende başvurdum ama hala geçiş işlemi ile ilgili hiç bir mesaj gelmedi.. Bence gidip biraz baskı yaparsan telefonu verirler.. Yasal olarak geçiş işlemin onaylamış.. Hattın açılır açılmaz belirlediğin tarifeden açılacak.. Bana da mesaj gelse keşke..

Bugün yarın gelir merak etme. Numara taşımanın yasal süresi max 6 gün zaten. Ama şu cihazı geçiş tamamlandıktan sonra verme muhabbetine uyuz oldum. Gitmişim sözleşmeyi imzalamışım telefonla beraber 2 senelik taahhütname'de imzalıcam e sen beni neden bekletiosun ki geçiş yapılana kadar. Ver telefonu uğraştırma milleti işte.

Valla yarın belki tatile çıkabilirim ama en kötü perşembe çıkacağım onun için acele ediyorum.. Dostum noldu gittin mi bayiye? Ne dediler tam olarak.. Ahh bana mesaj gelse direk damlayacağım bayiye.. =D

Gitmedim gidesimde gelmiyor . Gidipte orda anlayışı kıt adamlara laf anlatmaya uğraşmak istemiyorum. 21 Temmuz'da gider alırım telefonu en azından sinirlerim gerilmez boş yere

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerxxx

kampanya için gittim. başka operatörden 2 ay once geçiş yaptığım için kredi kartı ile ödeme yaparım veya nakit öderim dedim.
    ama fazladan 180 tl kitleme yapmaya kalkınca vaz geçtim. 24*15 tl = 360 tl toplam cihaz bedeli olması gerekirken. 360 tlyi komple karttan çektikten sonra.12 boyuncada 12*15 tl fatura çıkacakmış. vay akıllılar

cep avantaj mini süper tarifesi = 30 tl kredi kartı + 15 tl tarife ücreti toplam 45 tl. bir yanlışlık göremedim. ayrica 30 tl x 12 ay = 360 tl karttan çekiliyor.
  • arkadaşlar wildfireda vodafonela yaşanan pil sorunu bu telefondada varmı alıp almamam buna bağlı tamamen.kullananlar bilgi verebilirse çok sevinirim
  • quote:

dün aldım dostum bende eşime. cihaz güzel ama benim desire hd yanında cüce gibi kalıyor. ama güzel telefon. özellikle bayanlar için küçük olması bir avantaj. :)

hayırlı olsun.
    Peki şunlar doğru mu radyosu yok, görüntülü görüşme için önce kamera yok ve şarjı 8-10 saat gidiyor?

doğru mu bu söylenenler??? bir de hangi bayii den aldın, bilgileri var mı her konuda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kursuneses -- 19 Temmuz 2011; 15:24:59 >
  • acaba ilk şarjın süresi nedir ? 8 saat yeter midir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kursuneses

quote:

dün aldım dostum bende eşime. cihaz güzel ama benim desire hd yanında cüce gibi kalıyor. ama güzel telefon. özellikle bayanlar için küçük olması bir avantaj. :)

hayırlı olsun.
    Peki şunlar doğru mu radyosu yok, görüntülü görüşme için önce kamera yok ve şarjı 8-10 saat gidiyor?

doğru mu bu söylenenler??? bir de hangi bayii den aldın, bilgileri var mı her konuda?

1. radyo var
    2.görüntülü görüşme yok ( kaç kere kullandıkki :D )
    3.şarj 1-1.5 gün civarı gidiyo ancak kendimde yeni aldım bilemiyorum tam olarak yarın kesin olarak paylaşrım bilgileri

• quote:

Orijinalden alıntı: kaleci07

acaba ilk şarjın süresi nedir ? 8 saat yeter midir ?

ben denedim sanki batarya kendine yeni geliyor gibi bugün 3. şarjımı yaptım ve daha verimli gibi...şarj süresi ben 12 saat yapmıştım
  • "Q. Telefonumu ilk aldığımda, pili şarj etmem gerekir mi?
    Telefonunuz kısmen şarj edilmiş bir pille teslim edilir ve bu nedenle ilk kullanımdan önce pilinizi tamamen şarj etmeniz önerilir. Pil tamamen şarj olduğunda, Bildirim LED'inde yeşil renkli ışık yanar. Pilin yeniden şarj olabildiğinden emin olmak için pili ilk kullanımınızda 8 saat şarj etmenizi öneririz.

Not: Sadece telefonunuzun teslim edildiği kutudan çıkan şarj aletini ve kabloyu kullanmanızı öneririz."

htc nin sitesinden alıntı
  • Birileri açıklasın

Ben 20 TL lik faturalı sistemdeyim 20 fark diyor yani 20x24ay = 480 TL telefonun ücreti

diğerlerinde 15TL telefon farkı diyor onlarda 15x24ay = 360 TL mi olacak
    ya da 10TL fark ödeyenlere 240, hatta 5TL fark ödeyenlere 120TL mi olacak bu telefon ben anlamadım...

Dün bayiye gittim telefonları kutusundan çıkarttırmadığı için inceleyemedim,
    orda şunu dedi kredi kartından 20TL x 24ay olarak 480TL telefon ücreti alıyoruz başka bi bayiye arkadaşım gitmiş ona da 360TL kredi kartından çekcez bide faturana 15TL fark ödeyeceksin ayrıca demiş yani toplamda 720TL olacak

Alanlar net olarak hangi tarifeyi kullandıklarını ve ne ödediklerini söyleyebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kursuneses

Birileri açıklasın

Ben 20 TL lik faturalı sistemdeyim 20 fark diyor yani 20x24ay = 480 TL telefonun ücreti

diğerlerinde 15TL telefon farkı diyor onlarda 15x24ay = 360 TL mi olacak
    ya da 10TL fark ödeyenlere 240, hatta 5TL fark ödeyenlere 120TL mi olacak bu telefon ben anlamadım...

Dün bayiye gittim telefonları kutusundan çıkarttırmadığı için inceleyemedim,
    orda şunu dedi kredi kartından 20TL x 24ay olarak 480TL telefon ücreti alıyoruz başka bi bayiye arkadaşım gitmiş ona da 360TL kredi kartından çekcez bide faturana 15TL fark ödeyeceksin ayrıca demiş yani toplamda 720TL olacak

Alanlar net olarak hangi tarifeyi kullandıklarını ve ne ödediklerini söyleyebilir mi?

Anlamayacak birşey yok, ne kadar pahalı tarife kullanırsan telefonu o kadar ucuza alırsın...Misal benim alacağım genç avantaj tarifesinin ücreti 25tl + 10tl ile alacağım telefonu....

• htc wildfire almayı düşünüyodum bende kampanya ortaya çıktıda yaw vodafone la ne işim olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: _LeBron_

htc wildfire almayı düşünüyodum bende kampanya ortaya çıktıda yaw vodafone la ne işim olur

Peşin ya da kredi kartı ile o zaman 699.-TL fiyatı var
  • quote:

quote:

htc wildfire almayı düşünüyodum bende kampanya ortaya çıktıda yaw vodafone la ne işim olur

olmadı galaxy ace alırım iyi telefonları ucuza getiren güvenli bi site buldum ikiside orda 500 civarlarında
  • quote:

quote:

quote:

olmadı galaxy ace alırım iyi telefonları ucuza getiren güvenli bi site buldum ikiside orda 500 civarlarında

Hayrını gör.

• quote:

hangi siteymiş o
  • beyler ayık olun bi şike var bu işte. adamlar 250 mb lık vodemnet koyuyor ve kaldıramıyoruz fazladan 10 lira ekliyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: anL45

beyler ayık olun bi şike var bu işte. adamlar 250 mb lık vodemnet koyuyor ve kaldıramıyoruz fazladan 10 lira ekliyorlar

Muşteri Hizmetlerini şimdi aradım 250 Mb internet 6 ay boyunca hediyeymiş normalde dedim 100 mb olması lazım size 250 mb dedi 2-3 defa bastıra bastıra söyledim ücretsizmi bu tanımladığınız 250 mb internet paketi diye oda defalarca teyit etti.
    Günce faturamıda sordum sıkıntı yok. Peki siz bu bilgiye nerden ulaştınız Hea derseniz 6 ay sonra iptali yok bu tarifenin 10 tl ödeyeceksin derseniz extra o zaman ben değil herkez bir güzel kalaylar vodafonu

Sözlemeşmeyi okuyamadım pazar akşam geç saatti adam kapatmış ışıkları gitmek üzereydi sadece telefonun bedeline baktım cayma cezasına detaylı okumadım. Bu bilgiyi sitelerindede yazmamışlar daha başka telefonu alan arkadaşlar sözleşmeyi detaylı okumuşlardır herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asigenc19 -- 19 Temmuz 2011; 23:16:44 >

• Bugün bir bayiye gittim, daha önce nokia c3 almıştım, onun 18 ay taahhütü dolmadığı için veremiyoruz dediler.
    Bir taahhüt dolmadan başka telefon alamıyor muyuz? Başka bayilerede sorayım mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ykaraca

Bugün bir bayiye gittim, daha önce nokia c3 almıştım, onun 18 ay taahhütü dolmadığı için veremiyoruz dediler.
    Bir taahhüt dolmadan başka telefon alamıyor muyuz? Başka bayilerede sorayım mı?

Alamıyorsunuz malesef.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.