Şimdi Ara

Vodafone'dan HTC Wildfire S Cihaz Kampanyası (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.802
Cevap
2
Favori
86.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Durup durup geçersiz servis oluyor hat gidiyor sizdede oluyormu. Telefonla konşuyorum kapatınca çekim gitmiş gecersiz servis yazıyor.
  • maximum kart ile taksit yapmıyorlar mı?
  • Telefonları ısınan ve şarjı çabuk biten arkadaşlar acaba telefonu hangi şebeke modunda kullanıyorsunuz??
    GSM mi 3g mi?

3g ise tabi ki ısınıp şarjı çabuk biter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asigenc19

quote:

Orijinalden alıntı: caspianseaa

Denedim birde YouTube dediğiniz gibi yüklü gelmedi indirdim bu sefer de 404 not found hatası... Ama normal olarak giriyor

Youtube den aynı hatayı benden alıyorum dosya arama yada cıkan vidolara girmeye calışınca birde android markete telefon haricinde bilgisayardan girip uygulama indirip kurma şansımız yokmu telefona?

telefonun dilini ingilizce yapınca youtube'da o hata çıkmıyor.

Menü > Ayarlar > Uygulamalar > Bilinmeyen kaynaklar
    buraya dokunursanız market dışı uygulamaları kurabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

quote:

Orijinalden alıntı: samichh

quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

quote:

Orijinalden alıntı: samichh

quote:

Orijinalden alıntı: OverD@Se

quote:

Orijinalden alıntı: saviola83

arkadaşlar kamera kalitesi hakkında fikri olan var mı ?

Kamera fena değil normal standartlarda. Flaş olması baya güzel olmuş gece de çekim yapabiliyorsunuz.

Bu arada dün sabah şarjdan aldığımız telefon şu an %32 durumda. Wi-fi hiç kapanmadı mail, facebook, friendstream widgetları filan sürekli senkronize halde. Ama çok fazla nette gezinme ve oyun filan açılmadı. Bu şekilde aktif kullanımda 2 günü rahat bitiriyor görünüşe göre cihaz. Bnece yeterli...

ben de dün aldim telefonu ama sarji cok az gidiyor bnimkinin bir gun bile gitmiyor resmen, o olaya uyuz oldum, ayrica cok fazla isinma yapiyor, bu konu da endiselendiriyor beni..

Isınması doğaldır. Ben kendi telefonumdan iyi biliyorum yani. 3g açıken görüntülü görüşme veya da nette gezinirken felaket ısınır.

menüleri kullanırken falan bile ısınıyo, nette gezinirken ısınması normal ama kolay denebilecek işlemlerde bile ısınıyor olması canımı sıktı.

pil içn ilk şarjda uzun süre şarj etmek gerekiyor mu acaba?

Anladım demekki cihaz normlade de zorlanıyo ve haliyle anakartı ısınıyor.
    Pilleri herkes ilk başta fabrikadan geldiği şarjı bitirdikten sonra kapalı şekilde 12 saatten az olmamak kaydı ile şarja takar. Kimileri bunun bi işe yaramadığını hurafe olduğunu da söyler. Ha ben ilk şarjı uzun süre yaparım mesela.

Li-Ion pilleri, ilk kullanımdan önce saatlerce şarjda bırakmak gerekmemektedir. Eski teknolojilerde bu geçerliydi ama Li-Ion piller, %100 dolduğunda zaten şarj işlemini kesiyor.

• Beyler alinti konusunda daha hassas olursak bizler konu hakkinda daha kolay bilgi sahibi oluruz ozellikle mobil versiyonda hic okuma istegi kalmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvrenCCC

anladım. bursa da bulamadım da.

Ataevler şaypa içindeki vodafone bayisinde+FSM bulvarında akuğur karşısındaki vodafone bayisinde+Korupark arkasında emek içindeki vodafone bayisinde telefonların geldiğini arayarak öğrendim.

vodafone internet sayfasından iletişim kısmından Bursa seçersen bayileri görebilir, arayıp sorabilirsin.
  • Görüntülü görüşme bildiğim kadarıyla yok ama Keşfet kısmında şöyle bir ayrıntı var nedir bu acaba?

Vodafone'dan HTC Wildfire S Cihaz Kampanyası
  • 16 Temmuz'da Vdafone'a geçiş için başvurmuştum. Bugün " Geçiş işleminiz onaylanmıştır 21 Temmuz 2011 06:40'da gerçekleşecektir " şeklinde mesaj geldi. Vodafone bayisine gitsem telefonu alabilir miyim acaba ? Yoksa 21 Temmuz'u beklemem mi gerekecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sympatique

16 Temmuz'da Vdafone'a geçiş için başvurmuştum. Bugün " Geçiş işleminiz onaylanmıştır 21 Temmuz 2011 06:40'da gerçekleşecektir " şeklinde mesaj geldi. Vodafone bayisine gitsem telefonu alabilir miyim acaba ? Yoksa 21 Temmuz'u beklemem mi gerekecek.

En garantisi gidip bir vodafone bayiine sormak veya müşteri hizmetleri ile görüşmek. Bence alabilirsiniz neticede onaylanmış. En kötü 2 gün beklersiniz.
  • quote:

quote:

16 Temmuz'da Vdafone'a geçiş için başvurmuştum. Bugün " Geçiş işleminiz onaylanmıştır 21 Temmuz 2011 06:40'da gerçekleşecektir " şeklinde mesaj geldi. Vodafone bayisine gitsem telefonu alabilir miyim acaba ? Yoksa 21 Temmuz'u beklemem mi gerekecek.

En garantisi gidip bir vodafone bayiine sormak veya müşteri hizmetleri ile görüşmek. Bence alabilirsiniz neticede onaylanmış. En kötü 2 gün beklersiniz.

Keşke Vodafone bayileri bizler kadar bilgili olsa. Kampanya ilk çıktığı gün başvurmaya gittim adam bi saat sadece Red tarifleri ile geçerli diye anlatmaya kalktı. Bayiler maalesef çok ilgisiz ve bilgisiz.Kendi kafalarına göre hareket ediyorlar.

• quote:

Keşke Vodafone bayileri bizler kadar bilgili olsa. Kampanya ilk çıktığı gün başvurmaya gittim adam bi saat sadece Red tarifleri ile geçerli diye anlatmaya kalktı. Bayiler maalesef çok ilgisiz ve bilgisiz.Kendi kafalarına göre hareket ediyorlar.

Evet o olayı bende yaşadım, bir şekilde sadece red tarifeleri diye bilgi verilmiş ilk başta hepsine, sonradan güncellemişler text geçmişler filan ama nafile tabi. Çalışanlarında suçu yok kim dediyse o red olayını Türkiye'nin heryerinde ilk gün aynı saçmalık vardı.
  • kampanya için gittim. başka operatörden 2 ay once geçiş yaptığım için kredi kartı ile ödeme yaparım veya nakit öderim dedim.
    ama fazladan 180 tl kitleme yapmaya kalkınca vaz geçtim. 24*15 tl = 360 tl toplam cihaz bedeli olması gerekirken. 360 tlyi komple karttan çektikten sonra.12 boyuncada 12*15 tl fatura çıkacakmış. vay akıllılar
  • quote:

16 Temmuz'da bende başvurdum ama hala geçiş işlemi ile ilgili hiç bir mesaj gelmedi.. Bence gidip biraz baskı yaparsan telefonu verirler.. Yasal olarak geçiş işlemin onaylamış.. Hattın açılır açılmaz belirlediğin tarifeden açılacak.. Bana da mesaj gelse keşke..
  • Bu kredi kartı ödemelerinde kartın başkasının adına olması bir problem yaratır mı?...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Bu kredi kartı ödemelerinde kartın başkasının adına olması bir problem yaratır mı?...

Başkasının adına olması problem yaratmaz ama kart sahibinin yanında olması iyi olur. Çünkü kart sahibininde nufüs cüzdanı fotokopisini alıp sözleşmeye ekliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kursuneses

quote:

Orijinalden alıntı: EvrenCCC

anladım. bursa da bulamadım da.

Ataevler şaypa içindeki vodafone bayisinde+FSM bulvarında akuğur karşısındaki vodafone bayisinde+Korupark arkasında emek içindeki vodafone bayisinde telefonların geldiğini arayarak öğrendim.

vodafone internet sayfasından iletişim kısmından Bursa seçersen bayileri görebilir, arayıp sorabilirsin.

dün aldım dostum bende eşime. cihaz güzel ama benim desire hd yanında cüce gibi kalıyor. ama güzel telefon. özellikle bayanlar için küçük olması bir avantaj. :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Bu kredi kartı ödemelerinde kartın başkasının adına olması bir problem yaratır mı?...

Başkasının adına olması problem yaratmaz ama kart sahibinin yanında olması iyi olur. Çünkü kart sahibininde nufüs cüzdanı fotokopisini alıp sözleşmeye ekliyorlar.

Anladım, teşekkürler...Peki şimdi ben nmt ile genç avantaja geçiş başvurusu yaptım...Bu freezone (10 ay 100dk ve 100mb) olayından da yararlanmak istediğimi söyledim fakat bana geçişten sonra otomatik oluyor falan gibisinden birşey söylediler...Sitelerinde ise görevliye söylemeniz gerekiyor yazıyordu...Bunun aslı nedir?...

• quote:

Orijinalden alıntı: DesTRuctionS

quote:

16 Temmuz'da bende başvurdum ama hala geçiş işlemi ile ilgili hiç bir mesaj gelmedi.. Bence gidip biraz baskı yaparsan telefonu verirler.. Yasal olarak geçiş işlemin onaylamış.. Hattın açılır açılmaz belirlediğin tarifeden açılacak.. Bana da mesaj gelse keşke..

Bugün yarın gelir merak etme. Numara taşımanın yasal süresi max 6 gün zaten. Ama şu cihazı geçiş tamamlandıktan sonra verme muhabbetine uyuz oldum. Gitmişim sözleşmeyi imzalamışım telefonla beraber 2 senelik taahhütname'de imzalıcam e sen beni neden bekletiosun ki geçiş yapılana kadar. Ver telefonu uğraştırma milleti işte.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DesTRuctionS

quote:

Bugün yarın gelir merak etme. Numara taşımanın yasal süresi max 6 gün zaten. Ama şu cihazı geçiş tamamlandıktan sonra verme muhabbetine uyuz oldum. Gitmişim sözleşmeyi imzalamışım telefonla beraber 2 senelik taahhütname'de imzalıcam e sen beni neden bekletiosun ki geçiş yapılana kadar. Ver telefonu uğraştırma milleti işte.

Valla yarın belki tatile çıkabilirim ama en kötü perşembe çıkacağım onun için acele ediyorum.. Dostum noldu gittin mi bayiye? Ne dediler tam olarak.. Ahh bana mesaj gelse direk damlayacağım bayiye.. =D

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.