Şimdi Ara

Vodafone 'dan arandım , aşırı internet kullanımı uyarısı ?? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
4
Favori
7.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone attığım maile cevap geldi , böyle salak bir firma olur mu yorumu size bırakıyorum ;

İletmiş olduğunuz mailinize istinaden talebinizi müsteri hizmetlerine iletmeniz gerekmektedir.

Saygılarımızla,

• Benim, bu ay şuan itibariyle 1100 gb oldu. Arayan soran yok.
    Edit: çok yüksek bir şekilde ses çıkarmalıyız arkadaşlar. Benim aylık kullanımım normalde 300 gb civarı. Bu ay ps4 oyun satın aldığım için 1 terabayt indirme yaptım. Ama her ay korkarak indirme yapmak istiyorum. Bı sebeple toplu olarak hareket edersek geri adım atarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ado102 -- 14 Şubat 2019; 9:45:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atrinn

Bu mesaj silindi.
    Sol çok pahalı iyide hocam , bu yalancılar , bize sınırsız diyip sonradan böyle çamura yatıyorlar , içimizde avukat bir arkadaş ya da tanıdığı olan yokmu topluca mahkemeye verelim bunları , yeter bee !!
  • 14 Şubat itibari ile 480 gb devirdim arayan yok arayan olursa ağzıma geleni söylemek istiyorum da lakin karşımdaki kişide sadece kendisine söyleneni aktaran bir çalışan olacağı için haklarımız söyleyip kapatacağım.
  • Az önce +90 850 542 5542 numaradan robot sistem aradı olağan dışı kullanım tespit edildi. müşteri hizmetleri sizi arayacaklar diye belirtti böyle birşey varmı ya? Sınırsızda değilmiyiz biz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • victorist kullanıcısına yanıt
    sınırsız değilsiniz. aylık 400gb'ı geçerseniz odunu gösteriyor vodafone. kızdırmayın ustayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: victorist

Az önce +90 850 542 5542 numaradan robot sistem aradı olağan dışı kullanım tespit edildi. müşteri hizmetleri sizi arayacaklar diye belirtti böyle birşey varmı ya? Sınırsızda değilmiyiz biz?
    Vodafone hepimize yalan söyleyerek dolandırdı bizi ortak hareket edip mahkemeye verelim bu dolandırıcıları

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benide aradılar gerçekten çok sinirliyim limitsiz değilmi diyorum hayır siz 50 gb akn li paketimizi almışsınız diyor. Arkadaşlar herhangi bir durumda beraber hareket edebiliriz kesinlikle hertürlü hakkımızı arayalım. elimde ses kaydı var
  • bende arandım. tam bir rezalet yıl olmuş 2019, adamlar limitsiz internet satıyor. hemde gerçek limitsiz. sonra arayıp diyorlar ki "limitsiz dedik de o kadar demedik canım" minvalinde şeyler söyleyip tehdit ediyorlar. ilginç gerçekten.

sanırım taahüt bitince vodafone'u bırakıp başka sağlayıcıya geçeceğim. veya onlar beni atacak çünkü ben internet kullanımımı düşürmem. çokda tın yani, ortamda onlarca alternatif internet sağlayıcı var.

kafalar değişik
  • Hâlâ utanmadan reklam yapıp limitsiz, kotasız diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

bende arandım. tam bir rezalet yıl olmuş 2019, adamlar limitsiz internet satıyor. hemde gerçek limitsiz. sonra arayıp diyorlar ki "limitsiz dedik de o kadar demedik canım" minvalinde şeyler söyleyip tehdit ediyorlar. ilginç gerçekten.

sanırım taahüt bitince vodafone'u bırakıp başka sağlayıcıya geçeceğim. veya onlar beni atacak çünkü ben internet kullanımımı düşürmem. çokda tın yani, ortamda onlarca alternatif internet sağlayıcı var.

kafalar değişik
    seni atarlarsa cayma bedelini de senden alıyorlar ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: mageji

seni atarlarsa cayma bedelini de senden alıyorlar ama.

Alıntıları Göster
    Yok artık sende saçmalama
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Yok artık sende saçmalama

Alıntıları Göster
    dilediğin vodafone müşteri hizmeti ve genel müdürlük yetkilisine sorabilirsin.
    savunmaları da şu,
    sözleşmeyi iptal etmeden önce yeni tarife önerisi sunuyorlar. kullanıcı eğer o tarifeyi kabul etmezse iptal ediyorlar ve cayma bedelini sizden alıyorlar.
    itiraz ederseniz, müşteriye yeni tarife önerisi sunuldu ancak müşteri kabul etmedi diyorlar.
    dilediğin vodafone yetkilisine sorabilirsin.
    hoş bir çoğu daha kullanım eşiğinden bihaber.

sözleşmeyi okumadın herhalde? bu maddede yazılı olan borçlardan kastını vodafone sözleşme bedelinde yapılan ödenmemiş indirimler olarak alıyor. hukuksal olarak sözleşme imzasını sunuyorlar ancak maddede bulunan açığı kendilerince yorumlayıp uyguluyorlar.

Vodafone 'dan arandım , aşırı internet kullanımı uyarısı ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mageji -- 25 Şubat 2019; 10:35:22 >

• quote:

dilediğin vodafone müşteri hizmeti ve genel müdürlük yetkilisine sorabilirsin.
    savunmaları da şu,
    sözleşmeyi iptal etmeden önce yeni tarife önerisi sunuyorlar. kullanıcı eğer o tarifeyi kabul etmezse iptal ediyorlar ve cayma bedelini sizden alıyorlar.
    itiraz ederseniz, müşteriye yeni tarife önerisi sunuldu ancak müşteri kabul etmedi diyorlar.
    dilediğin vodafone yetkilisine sorabilirsin.
    hoş bir çoğu daha kullanım eşiğinden bihaber.

sözleşmeyi okumadın herhalde? bu maddede yazılı olan borçlardan kastını vodafone sözleşme bedelinde yapılan ödenmemiş indirimler olarak alıyor. hukuksal olarak sözleşme imzasını sunuyorlar ancak maddede bulunan açığı kendilerince yorumlayıp uyguluyorlar.

Alıntıları Göster
    Sözleşmeye yazılı olan herşey onların lehine olacak diye birşey yok , tüm sözleşmeler hazırlanırken firmaların kendini garanti altına alması için firmanın lehine yapılır , ama KANUN değildir böyle bir şey yok olamazda istediği kadar yazsın , ben onların sunduğu tarifeyi kabul etmek zorunda değilim , iptal ederlerse çatır çatır haklarımı alırım , sen o vodafone yetkililerinin söylediği herşeye inanma , onların hiçbirinin dünyadan haberi yok , HİÇBİR HALT EDEMEZLER

• helsloot kullanıcısına yanıt
    cayma bedelini alırlar ancak THH den sonra müşteri kazanır ve vodafone geri ödeme yapar.
    adamlar sözleşmeye uymuyor üstüne yeni sözleşme icat edip uyguluyorlar. sen, ben ne desekde vodafone bunu bir şekilde uygulayacak.
    benim veya senin inanmıyor olman adamların umurunda değil. şikayetvar da ki hiç bir şikayete cevap dahi atmayan bir firma.
    foruma çatır çatır yazan vodafone temsicileri de yok oldular.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mageji -- 25 Şubat 2019; 10:40:0 >
  • quote:

cayma bedelini alırlar ancak THH den sonra müşteri kazanır ve vodafone geri ödeme yapar.
    adamlar sözleşmeye uymuyor üstüne yeni sözleşme icat edip uyguluyorlar. sen, ben ne desekde vodafone bunu bir şekilde uygulayacak.
    benim veya senin inanmıyor olman adamların umurunda değil. şikayetvar da ki hiç bir şikayete cevap dahi atmayan bir firma.
    foruma çatır çatır yazan vodafone temsicileri de yok oldular.
    Foruma yazı yazan vodafone temsilcileri İstanbuldaki ALK iletişim'in elemanları zamanında yine forumdan iletişim kurup abone olduğum bir üye vardı o da ALK iletişimde çalışan birisi , 2 yıllık sözleşme ile vodafone'a ilk üyeliğimi yapmıştı , 59 TL ödeyeceksin abi diyip beni abone yaptı , sonra bi baktım ilk faturam 69 geldi sonraki de öyle hemen durumu kendisine ilettim , abi halledicem diye beni oyaladı durdu , beni abone yaparken bu şaşkın bana sözleşmede yollayıp imzalatmadı benim yerime imza atıp aboneliğimi başlatmış bende sesimi çıkarmadım ilerde elimde koz olur diye sonra bu beni oyalamaya devam etti ve en sonunda kendisini adıma sahte imza ile abonelik başlattığını söyleyerek kendisini savcılığa şikayet edeceğimi bildirdikten 15 dk sonra 210 TL yatırdı kendi cebinden olay öyle kapandı , şuan benim sözleşmemde benim imzam yok , onun imzası var , bu kullanım eşiği saçmalığı daha devam ederse benim açımdan hiçbir sorun yok zaten , ama bu forumda abonelik yapan burak koşucu ve bunun gibi adamların hepsi ALK iletişimde çalışan elemanlar , bunların alayı aynı .. o yüzden endişe edecek bir durumum yok benim .

• Aranan arkadaşlardan biri mevcut tarifesini ve geçmesi teklif edilen tarifeyi yazabilir mi acaba?

Tarifelerin hepsi zaten sınırsız/limitsiz adı altında pazarlanıyor. Bu durumda hangi tarifeyi öneriyorlar? Daha hızlı tarifelere mi geçmeleri için zorlanıyor müşteriler?

Vodafone bu kafayla giderse zaten düşük olan pazar payını sıfıra yaklaştırır.

• Şu kadar gogolaytı aştım,yettabayta yaklaşıyorum gibi yorum yapanlar, her ISS'nin bir limidi var. TT'de 2 TB, VOD'da sanırsam anons yapılana kadar (tam detay bulamadım)
    SOL'da 5 TB
    Fakat unutmayın, sözleşmenizde buna benzer bir madde varsa zaten kabul etmişsinizdir.

• Türksatın internetinden ilallah ettim rahat ederiz beki diye vodafone geçtik o da cacık çıktı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.