Şimdi Ara

Vodafone'da Ücretsiz Tarife Olmaması Saçmalığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Faturasız hat kullanıyorum tarifemden tl yükleyince gerek olmadığı halde ayda 27 tl kesilip internet+konuşma+sms paketi yapılıyor.
    Tarifemi değiştirmek istedim sitelerinde yazan faturasız tarifelerden "kullandıkça öde" tarifesinin bittiğini söylediler ailemden birinin kullandığı "bol bol konuşa" geçirin bari dedim o da yok artık, yakında onun da sonlanır artık tl yükleme devri bitti dedi çağrı merkezi.

Bak sen şu kurnazlığa faturasız hat yap ücretsiz tarife kullandırma.. e ne farklı kaldı faturalıdan? Böyle saçmalık mı olur haberleşme hukukuna aykırı değil mi bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vleon -- 19 Mayıs 2020; 22:18:5 >

• Paketi iptal edebilirsin. Böylelikle 27 TL düşmez sadece Telsiz Kullanım bedeli ödersin.

İncele belki işine yarayabilir.

https://forum.donanimhaber.com/vodafone-faturasiz-gizli-tarife-ve-paketler-2019-surekli-guncellenecektir--102639129
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Paketi iptal edebilirsin. Böylelikle 27 TL düşmez sadece Telsiz Kullanım bedeli ödersin.

İncele belki işine yarayabilir.

https://forum.donanimhaber.com/vodafone-faturasiz-gizli-tarife-ve-paketler-2019-surekli-guncellenecektir--102639129
    Hayır bu paketler kısmındaki paket değil tarifenin içinde var olan paket iptal edilmiyor değiştirilebiliyor, ancak değişen tarife de ücretsiz değil. Bana artık 27 tl ya da başka bir tutar ödemek zorundasınız dendi, ücretsiz tarife kalkmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vleon -- 19 Mayıs 2020; 22:39:24 >
  • vleon kullanıcısına yanıt
    Turkcell de Tarife vardır üzerine istenirse paket alınır. TT dada öyle faturasızlarda. Vodafone da öyle olmalı diye düşünüyorum neyse Voda kullanan arkadaşlar yardımcı olacaklardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Turkcell de Tarife vardır üzerine istenirse paket alınır. TT dada öyle faturasızlarda. Vodafone da öyle olmalı diye düşünüyorum neyse Voda kullanan arkadaşlar yardımcı olacaklardır.
    Ben de öyle düşünüyordum ancak o devrin kapandığını bizzat 2 defa söylediler.
  • Daha yüksek bir tarifeye geç ve tarifeden daha az bir miktar yükle. Böylece kesemez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-884E947A3

Daha yüksek bir tarifeye geç ve tarifeden daha az bir miktar yükle. Böylece kesemez
    Bu şekilde mümkün olabilir ancak bunu yapmaları normal mi vodafone kullanıcıları bu durumdan şikayetçi değil mi açıkçası merak ediyorum diğer operatörler böyle değil herhalde?
    şikayetçiyiz ancak soran - dinleyen yok / kolay paketler ile devam etmek istiyor gibiler. - kolay tarife 0 tl vardı ama geçiş kapalı sanırım benim 1 hat orada yatıyor. eski tarifelerin fiyatları ile de oynuyorlar + yönlü

Bana göre pazara bu sene en büyük kazığı 4 hafta 28 gün olayı ile vodafone attı (veyahut ben ilk onlarda fark ettim oradan yayıldı diye düşünüyorum)

20 tl altı sadece sesli paket istiyoruz çok şey mi ya. Mh'nin şu tepkisi hala kulaklarımda "TUŞLU TELEFON MU KULLANIYORSUNUZZZZ ?" (Tcell den birisi idi :) )

vodafone da 22 tl ye kullanıyorduk 25 yapmışlar + kim aramış + vergi ile 30 tl civarında geliyordu / kolay 250 dk 18 tl fakat vergi ve kim aramış için tl yüklemek lazım onun da minimum 30 tl - 30 tl yükleyince paketi yenileyecek ne anladım o işten :D
  • Geçen sene başka bir konuda "KULLANDIKCA yaz 7000'e gönder." demişler. Artık çalışmıyor mu acaba? Geçen sene yıl sonuna doğru bir hattımızı faturalı'dan faturasız'a geçirmiştik, kullandıkça öde tanımlamışlardı. Acaba bu sene itibariyle mi yeni aboneliğe kapattılar tarifeyi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    BTK'ya şikayet ettim bu durumu bakalım ne cevap gelecek umarım şikayetler çoğalır zira bu durum faturasız iletişimin mantığına aykırı diğer sağlayıcılar böyle değil herhalde.
  • EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Kapatmışlar eski aboneleri de sonlandıracaklarmış yakında müşteri temsilcisi öyle dedi.
    konuyu bilmiyorum ama vodafone temsilcileri bazen yanlış bilgi verebiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuasudba kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle olabilir diye 2 kez aradım ancak online olarak ve sms ile de işlem gerçekleştirilmediği için bu söylediklerinin doğru oldu olduğunu gösteriyor.
    turkcell de rahat a yönlendirmeye çalışıyor mesela
  • kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz herhalde o tarife turkcell'de
    Geçişi ücretsiz hocam SMS ile geçiş yapabiliyor Turkcell faturasız müşterileri...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet iyimiş turkcell'e online geçiş yapmak istedim ancak faturalıya geçiliyor sadece sanırım.
    Aynen hocam online olarak faturasız da bir tek Türk Telekom'a geçiş yapabilirsiniz

• BTK'ya şikayet ettim sonucuna göre hareket edicem bayramdan sonra muhtemelen turkcell' geçerim. Diğer vodafone kullanıcıları da bu duruma sessiz kalmamalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vleon

Kapatmışlar eski aboneleri de sonlandıracaklarmış yakında müşteri temsilcisi öyle dedi.
    Hocam abonenin talebi olmadan tarifesini değiştiremezler, babamın Vodafone hattı benim üzerime, hala Telsim sim kartlı bir hat düşünün 2005-2006'dan bir tarifede hala cep standart gibi bir şey olması lazım Vodafone her gün arıyor faturalı vs. için ama engelledim telefondan babama ulaşamıyorlar. Yakın zamanda kullandıkça öde tarifesine geçen tanıdığım var sizi geçirmemeleri ilginç.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.