Şimdi Ara

VODAFONE DA MOBİL ÖDEME TARZI BİR SİSTEM VARMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
13.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vodafone dada tukcelldeki mobil odeme gibi bir sistem varmı biliyormusunuz arkadaşlar?

• HAYIR.
  • daha henüz başlamadı ama başlayabilirmişte
  • Bende sabırsızlıkla bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytac67

daha henüz başlamadı ama başlayabilirmişte

nerden duydunuz?
  • blackberry e soralım var mı böyle bir çalışma..
  • up !
  • http://www.mikro-odeme.com/ da vodafone da eklenmiş görünüyor yani yeni başlamış hadi hayırlı olsun
  • Gözümüz aydın
  • bu iyi haber
  • mobil ödeme ne anlama geliyor acaba?..
  • Bu gün mesaj geldi mobil ödeme açılmıştır diye. Ne olduğunu bilen var mı ?
  • evet acildi
    dun bana msj geldi
  • bu servis mesajı bana geldi. ne işe yarar nasıl kullanılır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

bu servis mesajı bana geldi. ne işe yarar nasıl kullanılır?

Vodafone Mobil Ödeme ile GÜVENLİ ve KOLAY alışveriş artık abonelerimize bir tuş kadar yakın!

Vodafone aboneleri sadece bir SMS ile cep telefonlarından, ödemelerini ve alışverişlerini gönül rahatlığıyla yapabiliyor!

SERVİS HAKKINDA GEneL BİLGİLER:

Nasıl Abone Olurum?

Servis, tüm aktif bireysel abonelere standart olarak açık olacaktır. Vodafone Mobil Ödeme Servisi’ni kapatmak için MOBILODEME KAPAT yazarak 7878’e SMS atabilirsiniz.

Nasıl Kullanılırım?

Vodafone Mobil Ödeme Üye İşyerleri ile yapmak istediğiniz alışveriş ve ödemeler için cep telefonunuza gelen bilgi SMS’inizi onayladıktan sonra ödemeniz gerçekleşecektir. Yapılan alışverişin bedeli, faturalı hatlar için Vodafone faturasına yansır, faturasız hatlar için ise bakiyenizden düşülür.

Ücretlendirme Nasıl Olur?

Hattınızı Vodafone Mobil Ödeme Servisi’ne açmak veya kapatmak için gönderdiğiniz SMS’ler ücretsizdir.

Vodafone Mobil Ödeme ile alışveriş yapmanız durumunda göndereceğiniz “Onay SMS”i 41 kuruştur.

Yapılan alışverişin bedeli, faturalı hatlar için Vodafone faturasına yansır, faturasız hatlar için ise bakiyenizden düşülür. Alışveriş tutarına Özel İletişim Vergisi (ÖİV) yansıtılmaz.

ÖNEMLİ BİLGİLER

1.Vodafone Mobil Ödeme Servisi sadece tahsilat hizmeti sağlamaktadır. Aboneler, ürünlerle ilgili tüm soru ve talepler için ödemeyi yaptıkları üye işyerleriyle iletişime geçmesi gerekmektedir.

2.Mobil Ödeme Servisi için belirlenmiş işlem limitleri aşağıdaki gibidir:

2.1.Tek Seferlik işlem limiti 35 TL’dir.

2.2.Günlük işlem limiti 70 TL’dir.

2.3.Aylık toplam işlem limiti 150 TL’dir.

(Limit aşımı durumunda işlem yapılamaz. Abone Mobil Ödeme sistemini kapatıp tekrar açtığında limit kullanımı sıfırlanmaz, kaldığı yerden devam eder.)

3.Mobil ödeme ile yapılan alışverişin bedeli, faturalı hatlar için GSM faturasına yansır, ön ödemeli hatlar için müşterinin Vodafone TL bakiyesinden düşer.

3.1.Ön Ödemeli Abonenin hesap bakiyesinde yeterli “TL” olmalıdır. Cep Avans TL ile mobil ödeme yapılamaz.

4.Abone sadece kendi GSM numarasına yansıyacak şekilde alışveriş veya ödeme yapabilir.

5.Abonenin telefonunun kaybolması veya çalınması durumunda, GSM hizmetlerinden ve Mobil Ödeme Servisi’nden izinsiz yararlanılmasını engellemek için GSM hattını geçici olarak kapatması (veya Mobil Ödeme Servisini kapatması) gerekmektedir
  • Vodafone da açıldı. PaybyMe ve Mikro Odeme var bu hizmeti veren sadece.
  • Arkadaşlar bedava 100 dk ve 100 mb internet kazanmık için her ay 20 TL yüklüyorum ve sadece bedavalar bana yetiyor(vodafone özgür genç). Her ay yaklaşık 20 TL hattımda birikmiş oluyor. Bu paraları mobil ödeme sistemiyle nerelerde harcayabilirim?

Bildiğiniz ve kullandığınız yerler varsa burada paylaşabilir misiniz? Eminim benim gibi bu olayı merak eden baya bir kişi vardır.
  • harcama yapabilecegimiz bildiginiz siteler varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: netcevap

http://www.mikro-odeme.com/ da vodafone da eklenmiş görünüyor yani yeni başlamış hadi hayırlı olsun

Ee bu site nerede çalışıyor? Bi vodafoneda yok mobil ödeme anasını satayım. Her ay 20 TL birikiyo ne yapcam bilmiyom.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dwightt

quote:

Orijinalden alıntı: netcevap

http://www.mikro-odeme.com/ da vodafone da eklenmiş görünüyor yani yeni başlamış hadi hayırlı olsun

Ee bu site nerede çalışıyor? Bi vodafoneda yok mobil ödeme anasını satayım. Her ay 20 TL birikiyo ne yapcam bilmiyom.

mobil ödeme var yanlız nerede çalıştığı konusunda biraz sıkıntı var.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.