Şimdi Ara

Vodafone'da kotada hile var ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son zamanlarda kotam baya baya hizli bitiyordu 1ay bile fazla gelen kotam bitmeye baslamisti hile yapıyor bu vodafone beyler ..bende turktelekoma gectim ..bilginiz olsun dedim bu kota hileleri konusinda ,ayni programlari apklari kullaniyorum telde suan demekki kotami su gubi calan Vodafone'da imis beyler.. simdi dahada belirginlesti olay..bilginize.dh..saygilar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Key -- 26 Mayıs 2018; 1:20:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Test edildi onaylandi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya benimde nedense çabuk bitiyor ya da bana öyle geliyor. İnstagram dan dolayı felan olabilir diyorum. Zaten adam akıllı bi fırsat bile sunmuyorlar, bi çark çeviriyon günlük bişeyler veriyor

• Turkcelldeyken aylık 10 gb rahat 1 ay yeterdi vodafona gectim 6 gb internet max 2 hafta dayanıyo. Yaptığım seylerde hep aynı şeyler extradan bişeyde yok. Evde turkcel işyerimde telekom çekmiyo o yüzden mecbur kullanıyorum vodafone

• valla 250 gb kotam var 2-8 arasını sayıyor ama kotaya eklemiyor bence sorun yok

Vodafone'da kotada hile var ...
  • Bana da aynısı Türk Telekom'da var gibi geldi. Vodafone da gayet rahattım tt geçince dayanmaz oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dusuk fiyat ödeyen aboneler icin yapiliyor sanirim bu 4/5 gb kotaniz varsa sizi yuksek kotalara yonlendirmek amaclari bence...turk telekomda sorun yok bende suan.

• Hala netim bitmedi turktelekom daha iyi bu konuda demkki...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.